Kako žene uvek izaberu budalu?

dakle?

  • ijao fuj... svinjčina znojava...

  • ha moj ti je i veći i ljepši od ovog nerasta

  • ja nemam sirota ni ovakvog :(


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.233
Žene vole kod muškaraca, pored poznatih polnih razlika, i ono - da je jak, da je štiti...

superbaja1.jpg


Tako se neke žemske super prime na likove poput ovog levo, odmah bi pristale...
Samo da se nadje u njegovom zagrljaju, da je stegne ručerdama a ne ko tamo neki što moraju da se vode pod muško
Ako momčina i nema hrabrosti a tu su one poznate fore kad žemska startuje sa nekim dešavanjem...
I onda

superbaja2.jpg


superbaja3.jpg


superbaja4.jpg
Opasan baja a?
E crna ti de su ti bile oči?
 
Poenta njegove teme jeste da mu je dosadno i kako ovaj deluje bildovano a kad skine majcu nije...Elem meni je najlepse ono kad je malo siri u ramenima malo jaci u misicima al sto bi rekli po malo sve al lepsa je definicijaod nabildovanosti..Posebno mi smesno kad ne moze da spusti ruku normalno..Tj ne volim nabildovane,vise mi je bitnija srazmernost u gradji i definicija nego da je sav nabijen(to mi je nekad i odbojno) mada u reali nJbitnije je da ne pobegne kad me vidi ostalo su finese:lol:

- - - - - - - - - -

Jbt kako ja ne znam da pisem..:dash::lol:
 
taj lijevo je jedno metar i po visok
a metar sirok
moz prodje jedno ko komodica za tv
mada ove nove tve mozes i na zid okacit
a kako izaberemo...paaa...slican se slicnom raduje
i kad malo zagrebes ispod povrsine skoro uvijek je tako;
u cemu smo odrasli uglavnom gledamo da ponovimo...
 
Poenta njegove teme jeste da mu je dosadno i kako ovaj deluje bildovano a kad skine majcu nije...Elem meni je najlepse ono kad je malo siri u ramenima malo jaci u misicima al sto bi rekli po malo sve al lepsa je definicijaod nabildovanosti..Posebno mi smesno kad ne moze da spusti ruku normalno..Tj ne volim nabildovane,vise mi je bitnija srazmernost u gradji i definicija nego da je sav nabijen(to mi je nekad i odbojno) mada u reali nJbitnije je da ne pobegne kad me vidi ostalo su finese:lol:

- - - - - - - - - -

Jbt kako ja ne znam da pisem..:dash::lol:

poenta priče da si ti mnogo pametna ali se uzima samo ono što ima u selo
nekad i žene izgledaju ko veće mečke a druge ponude nema
treba to namiriti

- - - - - - - - - -

šta ti misliš?
da je tvoj deda birao?
natero ga ćaća

inače tebe ne bi bilo

a tad znamo kako su žene izgledale... ima one crno bele slike... svaka ko od brega a nisu se ni brijale, moro si da tražiš rudarskom lampom

- - - - - - - - - -

a da se ne lažemo pogledajmo i sedamdesete i osamdesete - baš ste izgledle ko ovaj danas
to znači da kasnimo za trendovima
 
Poenta njegove teme jeste da mu je dosadno i kako ovaj deluje bildovano a kad skine majcu nije...Elem meni je najlepse ono kad je malo siri u ramenima malo jaci u misicima al sto bi rekli po malo sve al lepsa je definicijaod nabildovanosti..Posebno mi smesno kad ne moze da spusti ruku normalno..Tj ne volim nabildovane,vise mi je bitnija srazmernost u gradji i definicija nego da je sav nabijen(to mi je nekad i odbojno) mada u reali nJbitnije je da ne pobegne kad me vidi ostalo su finese:lol:

- - - - - - - - - -

Jbt kako ja ne znam da pisem..:dash::lol:

To se kaže, gore Roki dole smoki. :lol:
 
Mozda sam ja glupa ili je do vrucine al ja ne pratim sta si hteo rec...Znaci pa sta ako je nekad bilo silom..Danas je milom i svako bira sebi sta oce,a neko ce da snizi kriterijume a neko ce da bude sam.Bitno je da nije teran na nesto i to je to..

Jel ti poenta da i pored toga sto mozemo da biramo i dalje biramo budale,a i da i nemamo neki izbor ili sta.???
 
Sta kako, lako. Zenama su takvi privlacni. Kulturni, ugladjeni i doterani nisu im interesantni. To jest jesu, ali da istima ubijaju vreme postavljajuci citate na svojim stranicama kojekakvim poukama ustrojenih Buda i Duskom Radovicima. Ali pale se na divlje.
 
izgled jednog čoveka i način oblačenja ga na prvu loptu svsrtavaju u budalu ili u ležernog tipa-
primer budale je napumpani džoni bravo sa tričetvrt pantalonama i tesnom majcom u japankama kako šeta kroz grad misleći da je ležeran
on ti iz vasione poručuje koliko je korisno zaobići ga
 
Koja moze da se primi na tog zdepastog, sta pricas ti?

pa obično najbolje ribe šetaju ovakvi, štaznam neam pojma o čemu se radi

- - - - - - - - - -

Žene gotovo uvek izaberu budalu.
U preko 90 %.
A, on ni pojma o tome nema.
Ubedio sebe da mu je dobar izbor !

slabo se razumem, al imam utisak da je nekako uvek tako
 
Žene vole kod muškaraca, pored poznatih polnih razlika, i ono - da je jak, da je štiti...

superbaja1.jpg


Tako se neke žemske super prime na likove poput ovog levo, odmah bi pristale...
Samo da se nadje u njegovom zagrljaju, da je stegne ručerdama a ne ko tamo neki što moraju da se vode pod muško
Ako momčina i nema hrabrosti a tu su one poznate fore kad žemska startuje sa nekim dešavanjem...
I onda

superbaja2.jpg


superbaja3.jpg


superbaja4.jpg
Opasan baja a?
E crna ti de su ti bile oči?

pff lako..za budalu se vidi da je budala i to pali neke žemske..ok većinu..manji procenat rasuđuje realnije..ali i manji i veći procenat zadojen je majčinim mlekom i integrisanim pravilima u sebi koja ni ne primećuje..
nije ni to frka kad izaberu budalu..frka je kada to rade kao po difoltu i pričaju da su svi muškarci isti (:
glup ti klip inače,a još gluplja anketa pozzz (:
 

Back
Top