SKUPŠTINSKA KAFANA (17)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
krstixf7.gif

:andjeo::andjeo::pivce::kez:
 
Nikon D5, Nikkor 55 1.2 Ai-S (objektiv star 32 godine)

GD0HPkV.jpg

Е нешто и лепо/лијепо!Већ сам помислио да сам луд,овај Марси све неке чудне дјевојке слика.Она са ситним мини валом изгледа катастрофиш...уби ми сву сексуалност.Марси брате дај неку латинску љепоту... :lol:
 
Е нешто и лепо/лијепо!Већ сам помислио да сам луд,овај Марси све неке чудне дјевојке слика.Она са ситним мини валом изгледа катастрофиш...уби ми сву сексуалност.Марси брате дај неку латинску љепоту... :lol:

a cuj , pa potrazi od Refera da ti , oneeee ,,, sa vecim trapom , ti posalje.

Sacuvo ti je on to, neg , sto se ne vrnes malko nazad i pogledaj , lepotu kubansku.
 
Zvoni mi upravo neko na vrata. Otvorim, jedna devojka i neki momak. On povučen, ona počne: dobro jutro, mi smi iz Srpske napredne stranke, ako... Ne hvala! i zatvorim vrata.
Da su barem poslali neku očima ugodnu, pa da ne zatvorim u istom trenutku kad izusti odakle su, ovako...
 
Требао си их саслушати,кафом и кексом понудити,какво је то понашање на јутро?

Potrebno i poželjno. A zar nisam bio fin, nisam ih izlupao motkom, nisam pusti opasnog psa na njih...

- - - - - - - - - -

a možda je očekivao sendvič :mrgreen:

Nešo, drži se ti direktora, vidiš da ti devojke ne odgovaraju... osim one Marsijeve lepotice. :lol:
 
Zvoni mi upravo neko na vrata. Otvorim, jedna devojka i neki momak. On povučen, ona počne: dobro jutro, mi smi iz Srpske napredne stranke, ako... Ne hvala! i zatvorim vrata.
Da su barem poslali neku očima ugodnu, pa da ne zatvorim u istom trenutku kad izusti odakle su, ovako...

Што су баш код тебе дошли?

Вероватно зрачиш неком пријемчивошћу за идеје Александра Вучића. Виде те и помисле "ово ја наш човек. он је за нашу ствар."
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top