EU je bagatela i dar od Boga za sirotinju raju

jevropa

Buduća legenda
Poruka
37.146
Mozda nije za politiku,.......al ja mislim da jeste:D

u Minhenu kvadratni metar stana kosta 13.230 evra

225.000 €
Kaufpreis
Geschätzte Monatsrate
743 €
1
Zi.
17 m²
Wohnfläche ca.
Erstbezug nach Sanierung! Apartment in Neuhausen, komplett möbliert
80637 München / Neuhausen
Die vollständige Adresse der Immobilie erhalten Sie vom Anbieter.
Umzugskosten vergleichen
Personenaufzug Keller

doduse nisu svi tako skupi, ima i za sirotinju sa malo plicim dzepom, od 6-8.000 evra, ispod 5 hiljadarki nema nista.:D

- - - - - - - - - -

https://www.immobilienscout24.de/Su...he/M_fcnchen/-/113055/2029726/-/1276002059/10
 
Ko te tera da zivis u Minhenu, evo, kod mene, malo lepo mesto, blizu Bremen, blizu Hamburg, posla ima koliko hoces, mir, tisina, kvadrat oko 2500 evra.
I ne zaboravi da je minimalac u Srbiji 1 evro na sat, dok je u Nemackoj 8.6 evra ;)

A o tome kakvi su socijalni programi u Nemackoj za socijalno ugrozene (nezaposlene, stare, bolesne....) bolje da ti ne pricam, poceces da cmizdris i da places da dodjes ovamo :mrgreen:
 
Ko te tera da zivis u Minhenu, evo, kod mene, malo lepo mesto, blizu Bremen, blizu Hamburg, posla ima koliko hoces, mir, tisina, kvadrat oko 2500 evra.
I ne zaboravi da je minimalac u Srbiji 1 evro na sat, dok je u Nemackoj 8.6 evra ;)

A o tome kakvi su socijalni programi u Nemackoj za socijalno ugrozene (nezaposlene, stare, bolesne....) bolje da ti ne pricam, poceces da cmizdris i da places da dodjes ovamo :mrgreen:

Ja sam bio SJEBAN kad sam prvi put čuo priču o funkcionisanju nemačkog socijalnog.
Ovde ne smeš da imaš ni ličnu kartu kao posed ako misliš da dobiješ 90 evra za 30 dana

Najbrže socijalnu pomoć dobijaju zaposleni u socijalnim centrima, znaju šta treba od papira
 
Mozda nije za politiku,.......al ja mislim da jeste:D

u Minhenu kvadratni metar stana kosta 13.230 evra

225.000 €
Kaufpreis
Geschätzte Monatsrate
743 €
1
Zi.
17 m²
Wohnfläche ca.
Erstbezug nach Sanierung! Apartment in Neuhausen, komplett möbliert
80637 München / Neuhausen
Die vollständige Adresse der Immobilie erhalten Sie vom Anbieter.
Umzugskosten vergleichen
Personenaufzug Keller

doduse nisu svi tako skupi, ima i za sirotinju sa malo plicim dzepom, od 6-8.000 evra, ispod 5 hiljadarki nema nista.:D

- - - - - - - - - -

https://www.immobilienscout24.de/Su...he/M_fcnchen/-/113055/2029726/-/1276002059/10

tebe bas krenulo od kada si se ucanila u SNS
 
Ja sam u Beču 12 god. i ništa od privatne svojine. I stan i studio su u zakupu. Ni ne pomišljam o kupovini . Razmišljam o povratku i otvaranju firme negde u srpskim zemljama...

Iskreno, 100 puta sam pomislio da sam pojeo veliko gofno što sam uopšte i otišao...

Zar ti velika plata i svakodnevna normalna kupovna moc nije dovoljna? Jeste da placas zakup stana, ali ako ga nemas i u Srbiji moras da platis od plate.
 
Zar ti velika plata i svakodnevna normalna kupovna moc nije dovoljna? Jeste da placas zakup stana, ali ako ga nemas i u Srbiji moras da platis od plate.

Nemam platu koju dobijam, već sam zarađujem, ali ne radi se o novcu uopšte. Postoje i stvari koje se ne kupuju, a to je odvojenost od porodice, načina života i nekih drugih stvari...Najgori je onaj osećaj kad dožđeš u stani , i pomisliš kako ne znaš šta bi osim da spavaš... Izašao bi, nemaš s kim i nemaš dovoljno vremena da to bude ono nešto...
 
Nemam platu koju dobijam, već sam zarađujem, ali ne radi se o novcu uopšte. Postoje i stvari koje se ne kupuju, a to je odvojenost od porodice, načina života i nekih drugih stvari...Najgori je onaj osećaj kad dožđeš u stani , i pomisliš kako ne znaš šta bi osim da spavaš... Izašao bi, nemaš s kim i nemaš dovoljno vremena da to bude ono nešto...

Dosada. Pa nisi napravio porodicni zivot tamo. Nadji zensku zivi s njom i nece biti dosadno i imaces s kim da izadjes.
 
Ja sam u Beču 12 god. i ništa od privatne svojine. I stan i studio su u zakupu. Ni ne pomišljam o kupovini . Razmišljam o povratku i otvaranju firme negde u srpskim zemljama...

Iskreno, 100 puta sam pomislio da sam pojeo veliko gofno što sam uopšte i otišao...

Да, али мало је нереално да очекујеш да у Бечу купиш некретнину ако кренеш од Нуле.

Не у условима ЕУ социјалдемократије.

- - - - - - - - - -

i pomisliš kako ne znaš šta bi osim da spavaš... Izašao bi, nemaš s kim i nemaš dovoljno vremena da to bude ono nešto...

У Бечу је јако тешко бити изолован. Буквално на сваком ћошку можеш да упознаш неког новог.

Имаш оне Meetups за странце, буквално сваки дан.
 

Back
Top