NAPAD NA NAPREDNJAKE: Vandali razbili staklo na prostorijama SNS u Novom Beogradu

acabg

Elita
Poruka
20.624
evo mesecima se natezem za zdravstvenu knjizicu - podneto 05.12.2016. e-uprava by Brnabic haotic team...morao sam da stampam broj zahteva i da manualno nosim u zdravstveni zavod i ispada da sam tek juce predao zahtev....dalje uplatio sam struju (na placu)u februaru 2017 i do dan danas nisam dobio....u katastru mi sva tri predmeta odbili - fali ti jos jedan papir

 
pocelo je...

njih nece nista nego govnjiva motka oterati... cini mi se da gore ni jedna vlast nece proci od ovih beskicmenjaka podguznih mediokriteta i lopova koji zajedno sa pateticnim mafijaskim vodjom unistise drzavu... najedbali su i one sotone zute...

:ok:дно дна је блага реч за ове јаднике
 
mislim da se velika pljacka sprema u najavi - za upis imovinskih prava u katastru pre neg sto nas prime u EU (kad priznamo Kosovo,odreknemo se Republike Srpske,Vojvodine i Sandzaka)... e ovo sto ostane tu se sprema golema otimacina da se u imovinske knjige upise nekakva firma invest-gradnja d.o.o ili slicno kao vlasnik svih njiva,parcela,stanova,hala,ducana,fabrika,suma,gradj.zemljista...njusim da je jedno oko 1000 ljudi u lancu - politicari bivsi i sadasnji,advokati,notari,sudije,mega-bleja biznismeni,partijske podguzne muhe i rodjacke shemse,salterski pacovi i nacelnici u resornim organima...nisu u pitanju ono tipa prodaja jednog stana 5-15 puta kod investitora d,o.o u stecaju vec je ovo otimacina u hiljadama kvadrata i hektara za oko 0.1% udruzenih lica u zajednickom organizovanom zlocinackom otimacinom imovine , ocevine, dedovine ostalih 99.90% gradjana + - oko 0.05% krimosa i robijasa koji ce biti izuzeti jel trebaju da ucestvuju u izbacivanju ili ubijanju ili prebijanju svih vlasnika vozila,zemljista,stanova,fabrika,njiva..kojima fali 1 papir i koji nisu u mogucnosti cak i sa najstrasnijom korupcijom da pribave taj 1 papir sto manjka..to se sistemski radi tako da je pribavljanje tog 1 papira sto nedostaje je sizifov posao...e posle kad sve te takve izbace i oteraju sa svojih poseda posle kad budu stanovali pod satorima ima da ih malo malo pa kidnapuju za trgovinu organa...otmem ti stan,kucu,njivu,ustedjevinu,pretvorim te u bezemljasa i sirotinju al i od toga imam korist jel mogu da unovcim tvoje bubrege,kostanu srz i ostale organe..al mora se brzo raditi jel ako taj takav samo jede pastetu i ubudjale sardine sa dzubrista duze vreme ti takvi organi ni ne mogu da se prodaju na trzistu Kosova,Turske,USA/UK/CA a to takodje utice i za trgovinu novorodjencadi i male dece...ako su neuhranjena nece niko iz Norveske i Holandije (gejevi i lezbace i trandze da ih kupe)..sto ce reci mora se brzo raditi na svim frontovima....psycho,depra,paranoid syndrome
 
Poslednja izmena:
pocelo je...

njih nece nista nego govnjiva motka oterati... cini mi se da gore ni jedna vlast nece proci od ovih beskicmenjaka podguznih mediokriteta i lopova koji zajedno sa pateticnim mafijaskim vodjom unistise drzavu... najedbali su i one sotone zute...

A sto ti tvog Milu ne otera govnjavom motkom, prepametni djeticu, vec bi po Srbiji nekog da vijas.
 
:)


Dok je nama NATO - ovaca , bice para za nova i "naprednija" stakla ...!

https://pbs.twimg.com/media/DFGwzN-XgAAU_Uh.jpg

DFGwzN-XgAAU_Uh.jpg
 

Back
Top