Gde Na More 2017/2018 sezona VRH

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
12.391
Pozdrav, odma da kazem da ce ova tema do godine da dozivi milionski pregled jer svi putuju na more, pa se interesuju, tako i ja.:)

E sada, dodjeh do onoga pitanja sto muci narod godinama, gde otici na more? Najjeftinije, da li neki arazman uplatiti ili sam placati sve i prevoz i smestaj i sve?
Da to bude negde od jula pa do kraja septembra. Destinacija, mirno mesto bez prevelike guzve, ili grad gde turisti dolaze.
Prvo sto mi pada na pamet su sledece zemlje ako neku zaboravim dopunite me:
Cene se krecu od 7eura noc pa do 30eura noc, to je za 2017-u, ne znam kakva ce biti 2018-ta, turisticki arazman nisam nasao.

Grcka.
Crna Gora.
Hrvatcska.
Italija.
Nemacka.
Egipat.
 
Ne mozes ti doci na more bez para, more je plavo i duboko, svetlo kristalno jasno, privlaci sve, ima puno riba

Koliko mi je para potrebno?

Za sta? Za koje more? Za kakav vid letovanja?

Ako hoces da kampujes na divlje u Crnoj Gori ili Grckoj, (da se krijes od lokalnih vlasti), da jedes konzerve koje poneses od kuce, a kamp opremu ili vec imas, ili imas od koga da pozajmis, da putujes stopom, onda ti je 10 evra dnevno dovoljno.
 
Poplave i neverovatni prizori koji su obišli svet a odnose se na ogromnu količinu padavina na Halkidikiju, pogodile su i srpske turiste koji su uplašeni i šokirani slikama iz Grčke.

Jel' pretek'o onaj Alvirović iz RTS-a ?
On svaki 5 - ti dan ide na tu stranu.
Da pokaže turistima put...
O našem trošku.
I amortizacija džipova, i benzin, i dnevnice ekipe, i smeštajni troškovi !
Ako je on pretek'o, smesta mi laknu.
Neka Posejdon nastavi svoj pos'o !
 

Back
Top