Paradox

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
Interesantan phenomen

Žene / forumašice, ništa ne veruju muškarcima sa ovog foruma.

Preovladava uverenje da su muškarci retardi koji lažu i mažu zezaju se, samo da bi eventualno dobili čku.

Zbog čega dakle pričate, mudrujete i teoretišete, raspredate naširoko i trošite vreme na neke frikove kojima ništa ne verujete? :eek:

Zahvaljujem
 
Interesantan phenomen

Žene / forumašice, ništa ne veruju muškarcima sa ovog foruma.

Preovladava uverenje da su muškarci retardi koji lažu i mažu zezaju se, samo da bi eventualno dobili čku.

Zbog čega dakle pričate, mudrujete i teoretišete, raspredate naširoko i trošite vreme na neke frikove kojima ništa ne verujete? :eek:

Zahvaljujem

A ti misliš da su sve forumašice ovde zbog forumaša?!:lol:
 
Negde u dubini duše se ipak nadaju da će jednog dana na forum dojahati princ na belom konju.
Nisu svesne da svako malo poneki princ projaše ovuda i da samo treba da ga prepoznaju.
Dok se to ne desi moraju da trpe konja na belom princu i nas ostale pride.

A meni ne smeta što su takve, mada bih voleo da me bar jedna, bar jednom pp-uje, makar da mi kaže da sam stoka. :rumenko:
 
Interesantan phenomen

Žene / forumašice, ništa ne veruju muškarcima sa ovog foruma.

Preovladava uverenje da su muškarci retardi koji lažu i mažu zezaju se, samo da bi eventualno dobili čku.

Zbog čega dakle pričate, mudrujete i teoretišete, raspredate naširoko i trošite vreme na neke frikove kojima ništa ne verujete? :eek:

Zahvaljujem

evo sedim i samo o vama razmisljam, strasno se sekiram dal je nekome ovde lazan ili istinit post :aha:
 
i ovo mi je paradox..

neke forumašice slovo jedno ne napišu na čitavom pdfu Žene, ali eto nađu za shodno da napišu šta i kada piju..:eek:

jel moguće da je ludilo toliko uzelo maha da se više i ne primećuje..
 
Interesantan phenomen

Žene / forumašice, ništa ne veruju muškarcima sa ovog foruma.

Preovladava uverenje da su muškarci retardi koji lažu i mažu zezaju se, samo da bi eventualno dobili čku.

Zbog čega dakle pričate, mudrujete i teoretišete, raspredate naširoko i trošite vreme na neke frikove kojima ništa ne verujete? :eek:

Zahvaljujem

ja doso ovde da se druzim navukle me ostrokondje i na los glas me natakle:cry:
 
kakve to veze ima...evo ja sam pricala sa klonom na pp i to ne zato sto sam verovala, nego aj bas da vidim sta hoce od mene. na stranu sto pravim pretpostavku ko bi to mogao biti i sta hoce od mene. kad me je smorio bilo je zdravo zbogom i do vidjenja.

ako bih se ja vodila time kome verujem, a kome ne, ne bih se bas napricala na 4umu, niti bih postovala.

na kraju krajeva rizikujes, pa i da se malo kompromituje nalog sta fali.
 
kakve to veze ima...evo ja sam pricala sa klonom na pp i to ne zato sto sam verovala, nego aj bas da vidim sta hoce od mene. na stranu sto pravim pretpostavku ko bi to mogao biti i sta hoce od mene. kad me je smorio bilo je zdravo zbogom i do vidjenja.

ako bih se ja vodila time kome verujem, a kome ne, ne bih se bas napricala na 4umu, niti bih postovala.

na kraju krajeva rizikujes, pa i da se malo kompromituje nalog sta fali.

pa onda bolje da rešavaš ukrštene reči..?
 

Back
Top