ŽURKA NA EGZITU: Amerikanac podržao proteste protiv diktature

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

комшија

Stara legenda
Poruka
91.024
http://www.kurir.rs/zabava/exit-2017/2878281/zurka-na-egzitu-amerikanac-podrzao-proteste-protiv-diktature

POLITIČKA PORUKA ZA KRAJ OSAMNAESTOG IZDANJA EGZITA

1235919_stefan-jokic_ls-s.jpg


Velikom žurkom na Dens areni juče je u ranim jutarnjim satima završen ovogodišnji Egzit, koji je sa više od 215.000 posetilaca najposećeniji do sada.

1235925_stefan-jokic3_ff.jpg



Noć između nedelje i ponedeljka na Petrovaradinskoj tvrđavi obeležili su koncerti na Mejn stejdžu, posebno nastup Hardvela, jednog od najboljih di-džejeva na svetu, zatim Ortodoks Keltsa i Masima Savića na Fjužnu i legendarne Nine Kravic na Dens areni.

1235923_stefan-jokic2_ff.jpg


Organizatori zadovoljni

Organizatori jednog od najboljih muzičkih festivala u Evropi mogu biti više nego zadovoljni jer, osim što je poseta bila rekordna, s punim pravom mogu reći da je 18. izdanje bilo i, kada se pogleda lista učesnika, najkvalitetnije do sada - svaka od pet večeri obilovala je nastupima najvećih svetskih, regionalnih i domaćih zvezda.


Poslednje noći najveću podršku mladima u Srbiji pružio je nova soul zvezda Rori Grejam, alijas Rag ‚n‘ Boun Men ili, kako ga nazivaju, „nežni džin neponovljivog glasa“. On se slikao s fanovima držeći u ruku žutu patkicu, simbol građanskih protesta protiv diktature i akcije „Ne davimo Beograd“.

1235921_stefan-jokic1_ff.jpg


Nastavak žurke u Budvi

Egzit karavan, koji ove godine slavi 50 godina od čuvenog leta ljubavi, nakon krstarenja od Umaga do Temišvara, seli se u Crnu Goru, tačnije u Budvu, gde će od 13. do 15. jula biti održan četvrti po redu festival Si dens.

- - - - - - - - - -

:bravo:
 
Kako samo crkvenjake nervira EGZIT....

Kada se tamo skupe desetine hiljada mladih, a u crkvi samo desetak...

Crkvenjaci n e mogu da shvate da sa svojim programom vise ne privlace mlade Srpkinje i Srbe.

Moraju da smisle nesto novo, sto im jako tesko pada.....

Kako samo matore slogirane **********se nervira cinjenica da crkva ima vise vernika nego sto ********* postoji na celom prostoru bivse sugoslavije...joj al mi vas nije zao..:lol:
 
Svako kome se ne sviđa ''muzika'' na exitu je crkvenjak?:lol:

Ni meni se muzika bas ne svidja, ali svidja mi se manifestacija, DRUZENJE MLADAH EVROPE...Sta je lepse od toga?

- - - - - - - - - -

Jeblite popove vec jednom.

Inace Exit je veliko bacanje para ako realno gledas.

Naprotiv.

To je turizam na kome se ZARADJUJE.

Kao i Kuca cveca.
 
Ni meni se muzika bas ne svidja, ali svidja mi se manifestacija, DRUZENJE MLADAH EVROPE...Sta je lepse od toga?

- - - - - - - - - -



Naprotiv.

To je turizam na kome se ZARADJUJE.

Kao i Kuca cveca.

Drzava je na velikom minusu kad poplati sve one pevace. Em nista nije prepozntljivo jer takvih festivala ima na stotinak.

- - - - - - - - - -

Ni meni se muzika bas ne svidja, ali svidja mi se manifestacija, DRUZENJE MLADAH EVROPE...Sta je lepse od toga?

.
ev
Pa jos se vise druze na Guci. A ne kosta miliona evra grada. Novi Sad placa milione za Exit.
 
Сасвим за очекивати је било да ће и код ове теме бити речи о манипулциоји.
Постављач је за наслов теме одабрао наслов из таблоидног Курира који по традицији нема никакве везе са текстом који следи.
Егзит је комерцијална музичка манифестација која нема никакве везе са политиком - директно, сем политике толерамтног односа према дрогама алкохолу, али то је ствар посетилаца и учесника , а не самог фестивала.
Ова тема је још један у низу покушаја дезинформација Комшије , као љутог партизана такозване опозиције која води медијски рат против актуелне позиције на српској политичкој сцени.
Заправо ова тема по начину како је постављена без икаквог уводног текста постављача, који би изнео свој политички угао и разлог за постављање ове теме , није уопште тема, а свакао није политичка тема, него спада у оно што форумска правила не толеришу -спамовање итроловање.
Кључ
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top