NBA 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U pravu je covek, Olimpijske igre treba da budu takmicenje amatera.

Chibe sa Olimpijade, upropastili ste duh Olimpizma!!!:evil:

da bre, pajseru, umesto bolta i felpsa treba da idemo ti i ja da tamo trcimo i plivamo. k`o onaj nesrecni crni sto je dobio onaj silni aplauz u trci na 100m slobodno - zato sto se nije udavio.

nemoj me zjbvti...
 
pazi ga ovaj direktor cirkusa kako serre...

" Naime, Dejvid Štern je izneo mišljenje da bi i košarkaški turnir na Olimpijskim igrama trebalo, kao i fudbalski, da bude definisan tako da pravo učešća imaju samo igrači do 23 godine života.

''Posle Londona mislim da bi trebalo da se ugledamo na fudbal i ograničimo nastup na Igrama na igrače do 23 godine'', poručio je Štern. "

alo, govedo, ti ako hoces posalji decu iz vrtica, nigere iz geta, bele nade americke kosarke... posalji koga hoces ali nemoj da oduzimas pravo drugima da posalju najbolje. to sto se ovim nba starletama hebe za olimpijadu ne znaci da je tako i kod drugih ( pametnijih ) nacija...

fak nba btw

Apsolutno se slazem s tobom.
Ovo je strasna glupost, neka salju oni koga hoce... I ovako njihovi cirkusanti samo i prave cirkus od Olimpijade, jer su svi dopingovani ko zmajevi...
 
da bre, pajseru, umesto bolta i felpsa treba da idemo ti i ja da tamo trcimo i plivamo. k`o onaj nesrecni crni sto je dobio onaj silni aplauz u trci na 100m slobodno - zato sto se nije udavio.

nemoj me zjbvti...

Poenta Olimpizma je da ti i ja idemo da trcimo i plivamo, a ne Bolt i Felps. Olimpijada je napravljena za sportiste amatere. Kada su pustili profesionalce uprljali su presvetlu tradiciju, i poklonili se americkom kapitalizmu. Zato su Ameri pokvarili sav sport, pa tako i sustinu Olimpizma.

Glupi Jenkiji, mnogo je bolje da ljudi gledaju mene i tebe kako igramo basket nego Kobija i Lebrona:hahaha:
 
Apsolutno se slazem s tobom.
Ovo je strasna glupost, neka salju oni koga hoce... I ovako njihovi cirkusanti samo i prave cirkus od Olimpijade, jer su svi dopingovani ko zmajevi...

Opste poznato i apsolutno tacno.
Ali, moze im se....fazon "kad mi kazemo da nisu dopingovani, onda nisu dopingovani - nema vi sta da ih kontrolisete" :roll:
 
Poenta Olimpizma je da ti i ja idemo da trcimo i plivamo, a ne Bolt i Felps. Olimpijada je napravljena za sportiste amatere. Kada su pustili profesionalce uprljali su presvetlu tradiciju, i poklonili se americkom kapitalizmu. Zato su Ameri pokvarili sav sport, pa tako i sustinu Olimpizma.

:

to su te lagali komiji kad si bio mali a kod tebe se primilo...

duh olimpizma je da se najbolji sportisti takmice, da pokazu koje najveci dasa na svetu. u staroj grckoj je to donosilo velike pocasti i hrpu groupy decaka za sampione.

sad bez zjbncje, najbolji su se uvek takmicili, samo sto pre 100 godina ( ma i pre 50 ) profesionalizam u sportu ( cak ni vrhunskom fudbalu ) nije postojao. bilo je najnormalnije da covek posteno radi u fabrici 6 dana nedeljno po 12 sati a da nedeljom se sportski uzdize. ah, lepa stara vremena...

btw. jedan od retkih ljudi sa foruma o kojima bih voleo da znam nesto vise si ti. dal` si stvarno toliko lood ili se toliko pravis, ebem li ga...

ameri nisu dopingovani :rtfm: samo imaju dobru medicinu :whistling: to je zbog naprednog slobodnog kapitalizma kod njih, ali to ce vam vec kami bolje objasniti...
 
Poslednja izmena:
pazi ga ovaj direktor cirkusa kako serre...

" Naime, Dejvid Štern je izneo mišljenje da bi i košarkaški turnir na Olimpijskim igrama trebalo, kao i fudbalski, da bude definisan tako da pravo učešća imaju samo igrači do 23 godine života.

''Posle Londona mislim da bi trebalo da se ugledamo na fudbal i ograničimo nastup na Igrama na igrače do 23 godine'', poručio je Štern. "

alo, govedo, ti ako hoces posalji decu iz vrtica, nigere iz geta, bele nade americke kosarke... posalji koga hoces ali nemoj da oduzimas pravo drugima da posalju najbolje. to sto se ovim nba starletama hebe za olimpijadu ne znaci da je tako i kod drugih ( pametnijih ) nacija...

fak nba btw
naravno kada bi igrali za kikiriki u poredjenju sa sezonom. plus mogucnost povrede i glavobolja za gazde koji su ulozili kapital.
secam se da se radman bio negde skrsio na skijanju i naravno morao da vrati pare iz dzepa za stetu koju im je proizveo
 
naravno kada bi igrali za kikiriki u poredjenju sa sezonom. plus mogucnost povrede i glavobolja za gazde koji su ulozili kapital.
secam se da se radman bio negde skrsio na skijanju i naravno morao da vrati pare iz dzepa za stetu koju im je proizveo

Zato sto po ugovoru on ne moze da skija, vozi motor i sl. Jos je i lagao kako se skrsio upravo zbog toga. Pravi Srbin.
 
to su te lagali komiji kad si bio mali a kod tebe se primilo...

duh olimpizma je da se najbolji sportisti takmice, da pokazu koje najveci dasa na svetu. u staroj grckoj je to donosilo velike pocasti i hrpu groupy decaka za sampione.

sad bez zjbncje, najbolji su se uvek takmicili, samo sto pre 100 godina ( ma i pre 50 ) profesionalizam u sportu ( cak ni vrhunskom fudbalu ) nije postojao. bilo je najnormalnije da covek posteno radi u fabrici 6 dana nedeljno po 12 sati a da nedeljom se sportski uzdize. ah, lepa stara vremena...

btw. jedan od retkih ljudi sa foruma o kojima bih voleo da znam nesto vise si ti. dal` si stvarno toliko lood ili se toliko pravis, ebem li ga...

ameri nisu dopingovani :rtfm: samo imaju dobru medicinu :whistling: to je zbog naprednog slobodnog kapitalizma kod njih, ali to ce vam vec kami bolje objasniti...

Nisu me lagali zoki pajseru, to je istina.:cmok:

Ako znas iole nesto o istoriji kosarke, znaces da su americki amateri decenijama dominirali Olimpijskim igrama, bili su nepobedivi. I to ne u doba kada profesinalci nisu postojali. Dan kada ih je Zbornaja po prvi put pobedila se smatra jednim od najvaznijih datuma u isoriji kosarke. Kosarku su na Olimpijadi decenijama igrali amateri. I ne samo kosarku. Istorija svake svetske sportske organizacije je prica o tome kako su amateri izgubili od profesionalaca. Godinama je na najvecim sportskim takmicenjima profesionalcima bilo zabranjeno da ucestvuju! Tenis ti je odlican primer za to. Znas li da je jedno 30-ak godina bilo zabranjeno profesionalnim teniserima da ucestvuju na Vimbldonu, US Openu, Roland Garosu? Na kraju, amaterski sport je izgubio, i morao da se povinuje 'prljavim parama' :hahaha:Mislim da je danas, u vrhunskom sportu, na Svetskim Prvenstvim jedino u Umetnickom klizanju i boksu i dalje zabranjeno da se takmice profesionalci. Danas postoje profesionalci cak i u karlingu. Borilacke vestine su izuzetak, ali one su ionako nesto izmedju sporta i psihe.
 
pajseru moj, pa ja o tome sve vreme i pricam. prolaze godine, sve se menja, nesto na bolje, nesto na gore. znaci amaterizam u sportu je jednostavno prevazidjen koncept. treba to prihvatiti, prilagoditi se i terati dalje, a ne tvrdoglavo insistirati kako je nekad bilo sve lepse i bolje... vidis kako ja kvazipatriota, nacionalista i sovinista ( to su mi amputirali, ali to je tacno ) mogu da drzim korak sa opstim drustvenim napretkom...

recimo, u vreme pecinaca, za prilaz djevojci ti je trebala samo dobra mocuga, sad ti trebaju kola, pa cvece, pa vecerinke, pozorista...

k`o da ja ne bih preferirao njegov sistem u odnosu na ovo danas cile-mile.




al` ne moze, mora sad se izvede gomila ceremonijala da bi se doslo do, sto bi nas narod rekao, doobree p....
 
Hahahahaha, care... :worth: :rotf:

Imao sam zivih zena
nisam na tom polju smotan.
Ali smaralo me uvek
što ne mogu da premotam
Preko nepotrebnih priča,
nepotrebnog troška
Preko bioskopa, pića,
do gotivnih poza
Džaba prao ga, frizirao,
skupe stavljao parfeme
Uvek traćilo se vreme za dizanje cene
Uvek lažu same sebe
da bi mučile mene
Toliko fine da finoća curi
probija ćege

Što bih išao u klub, što bih trošio na nju
Samo jedan dupli klik i sve su one tu
Đina, Silvia, Tera, Beladona i Džena
Ja sam internet *****,
moj je krevet fotelja
 
Majami u maksimalno 5 utakmica iako bih najvise na svetu voleo da im Karmelo **** kevu.

Cikago je i bez Rouza bolji od File al zbog soka i svega(idu price da im je atmosfera u svlacionici i na treningu kao na sahrani zbog Rouzove povrede), Fila ima sansu da ih prodje.

Boston u 7 protiv Atlante,neizvestan duel,al ce na kraju presuditi iskustvo Bostona.

Indijana dokazala sinoc da je onaj prvi poraz slucajnost,znaci u 6 utakmica maks prolaze Orlando,steta...

San Antonio lagano u 4 protiv Jute.

Lejkersi ce ako i trecu dobiju bez problema verovatno kalkulisati sa jos eventualno 2 poraza da bi se Artest vratio za Oklahomu.Nema Denver tim koji moze ozbiljnije da im pomrsi konce,videlo se lepo u prve 2 utakmice,Kobi igra sa cetrnestinom gasa i opet im je sipao 31 i 38 poena.

Klipersi i Memfis najzanimljivija serija,mislim da Memfis ima vece sanse, pogotovu ako se bude igrala 7. utakmica.

Oklahoma ide dalje,ali ne verujem da ce ih pocistiti.

Nego jako me zanima kako komentarisete Kobijev potez da ne igra poslednju utakmicu regularnog dela i bukvalno prepusti titulu najboljeg strelca Djurentu,jel moguce da se zasitio tih individualnih priznanja i da mu je prsten jedina zelja trenutno?
38 poena jednom nejakom Sakramentu bi bio maciji kasalj za njega,Majk Braun je sam rekao da Kobi svakom timu moze da da 50+ poena lagano,ali da to ne radi jer on to ne trazi od njega.
 
Titula najboljeg strelca nije naročito ni bitna, a njemu lično je očigledno daleko bitnije poređenje sa Džordanom nego bilo šta drugo. Za to mu je potreban šesti prsten. Barem je tako u američkoj javnosti, po internet forumima, itd. Meni lično on nije bolji od Džordana makar svake godine do kraja karijere osvojio po jedan prsten.

A ta Braunova izjava je dosta smešna obzirom na Kobijev procenat šuta ove sezone. Nije baš da on ne pokušava da da 50 poena svakom protivniku, pre će biti da nume.
 
svima je ove sezone pao procenat suta,jednostavno nisu se spremili lepo za sezonu zbog lokauta i svega
pa ono,kad je kobi vezao zimus one cini mi se 4 tekme sa 40+ Braun je opet izjavio da je imao razgovor sa njim i rekao mu da mora da postigne mnogo poena i ovaj mu je uzvratio na najbolji nacin

najezio sam se sinoc dok sam gledao MekGrejdija,da nije bilo jebenih povreda mogao je on mnogo vise da postigne,covek nije prosao prvu rundu plej ofa nikada!?

Lejkersi sinoc mogu slobodno da kazem namerno izgubili od denvera, to govorim zbog pre svega pristupa igri,smesno je bilo...
 
Indijana dokazala sinoc da je onaj prvi poraz slucajnost,znaci u 6 utakmica maks prolaze Orlando,steta...

A Orlando je dokazao u četvrtom meču da njegova prva pobeda nije bila slučajnost. Momci su se bez Hauarda borili do poslednjeg daha, i samo jedan koš je presudio. Šta god uradili dalje, moram da kažem: I'm damn proud of these boys. :worth:

A sve bi bilo drugačije da se Hauard nije povredio baš pred plej-of, garantujem to. Do sledećeg plej-ofa nema šanse da ne bude opet 100% fit, a onda ćemo pevati drugu pesmu...
 
Pa nije baš svima. Lebronu, recimo, je ovo najbolja sezona u karijeri kad je u pitanju procenat šuta, a bila bi mu i još bolja da ga nisu zezale silne manje i veće povrede. Durentu je takođe najbolja sezona, a o Vestbruku da ni ne govorim. Vejd je isto tu negde, kao i Kris Pol. Ni Parker nije daleko. To su ti uz Brajanta glavni MVP kandidati.

Nume Kobi, realno.
 
nisam mislio samo na kandidate za MVP titulu,nego ovako u globalu.
svejedno,nece Kobi biti MVP ove godine nikako,MVP regularne sezone ce biti Lebron,jer realno kolko kod on bio sisica ovako,najbolje brojke ima.

Oklahoma posle ciscenja sampiona deluje jos ozbiljnije kao kandidat za titulu,nisam bas siguran da Lejkersi imaju ozbiljnije sanse da ih prodju mada se nadam da ce uspeti to da ucine
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top