STRMOGLAV PAD VUČIĆEVOG REJTINGA POSLE OTKRIVANJA PLJAČKE VIŠE MILIJARDI EVRA

REMOVE KEBAB

Ističe se
Banovan
Poruka
2.477
STRMOGLAV PAD VUČIĆEVOG REJTINGA POSLE OTKRIVANJA PLJAČKE VIŠE MILIJARDI EVRA: Vučić u velikoj panici, sprema još jaču represiju!

BEOGRAD - Sveopšte nezadovoljstvo širom Srbije, potpuno razotkrivanje lažnih obećanja, uz štrajk radnika "Fijata", najavu "Marša na Beograd" za 7. juli i štrajk Vojnog sindikata za septembar, uzrokovali su drastični pad rejtinga Aleksandra Vučića i SNS, saznaje Kurir! Posle iznošenja dokaza u javnosti o pljačkama više milijardi evra od strane Vučićevog režima, vrh SNS hitno je naručio anketu među građanima, koja je pokazala drastičan pad podrške Vučiću i SNS!

- Po dobijanju rezultata ankete, zavladala je panika, jer je ovo prvi put od 2012. da imamo nagli pad rejtinga. Vučićevi jastrebovi izgubili su strpljenje, posle najbesomučnije kampanje protiv Aleksandra Rodića, predsednika "Adrija medija grupe" i vlasnika Kurira. Reč je progonu medija kakav nije zabeležen u posleratnoj istoriji srpskog novinarstva, ali napadi su se obili Vučiću o glavu. Svi smo saznali šta zapravo radi vrh SNS i kako se bogate, a mediji su to samo potvrdili - otkriva izvor Kurira iz vrha SNS i dodaje da su u vrhu svi svesni da je razotkrivanje pljački od strane Vučićevog režima početak sunovrata SNS!
Naš sagovornik navodi da se sam vrh SNS našao u takvoj panici da su odmah naručena nova, ali ovoga puta nameštena istraživanja, koja će uskoro preneti svi režimski mediji, a u kojima će rejting Aleksandra Vučića i SNS biti na navodnom "istorijskom maksimumu"! Lažna istraživanja i navodni rezultati biće danonoćno emitovani na režimskim medijima, kako bi se prikrila prava istina o sunovratu Vučićevog rejtinga.

- Vučić ne liči na sebe. Postao je potpuno nepodnošljiv, iživljava se, vređa sve svoje saradnike. Svi pokušavamo da izbegnemo susret s njim. Od kada je saznao da mu je podrška u narodu u ogromnom padu, zavladalo je potpuno ludilo - otkriva izvor iz vrha SNS.

Imenovanje Ane Brnabić za premijerku samo je prelilo čašu među članstvom. Svi su pobesneli i jasno im je da Vučić nastavlja da ponižava sve članove SNS. Premijerka nije iz vladajuće stranke, a vrlo je malo ministara iz SNS.

- Stranka nam je u potpunom haosu od imenovanja gej premijerke. Postali smo svesni malverzacija, pljački i afera koje dolaze iz vrha stranke. Dosta toga znamo, ali sad su to mediji samo potvrdili. Većina nas jedva preživljava, a samo nekolicina njemu bliskih ljudi sve je bogatija. Nama, koji smo dobili posao preko stranke, traže da mesečno plaćamo reket SNS. Od plate dajem 10 odsto svakog meseca. To je 6.000 dinara, ali to im nije dovoljno pa mi traže i celu 12 platu. Neki od nas odbili su da plaćaju, pa su ekspresno dobili otkaze. Mi smo tu od prvog dana, izgradili smo ovu stranku, a ovako nam vraćaju - otkriva ogorčeni sagovornik iz SNS.


http://www.kurir.rs/vesti/politika/...ic-u-velikoj-panici-sprema-jos-jacu-represiju

Siptarevo carstvo stoji na klimavim nogama medijske represije i obmane..Zato je vrlo znacajno ovo sto je Kurir poceo da radi..Sto mediji budu slobodniji urusice se izdajnicko lopovski klan!
 
- Stranka nam je u potpunom haosu od imenovanja gej premijerke. Postali smo svesni malverzacija, pljački i afera koje dolaze iz vrha stranke. Dosta toga znamo, ali sad su to mediji samo potvrdili. Većina nas jedva preživljava, a samo nekolicina njemu bliskih ljudi sve je bogatija. Nama, koji smo dobili posao preko stranke, traže da mesečno plaćamo reket SNS. Od plate dajem 10 odsto svakog meseca. To je 6.000 dinara, ali to im nije dovoljno pa mi traže i celu 12 platu. Neki od nas odbili su da plaćaju, pa su ekspresno dobili otkaze. Mi smo tu od prvog dana, izgradili smo ovu stranku, a ovako nam vraćaju - otkriva ogorčeni sagovornik iz SNS.


http://www.kurir.rs/vesti/politika/...ic-u-velikoj-panici-sprema-jos-jacu-represiju

Siptarevo carstvo stoji na klimavim nogama medijske represije i obmane..Zato je vrlo znacajno ovo sto je Kurir poceo da radi..Sto mediji budu slobodniji urusice se izdajnicko lopovski klan!

Коме дузму сендвич? :hahaha:
 

- Stranka nam je u potpunom haosu od imenovanja gej premijerke. Postali smo svesni malverzacija, pljački i afera koje dolaze iz vrha stranke. Dosta toga znamo, ali sad su to mediji samo potvrdili. Većina nas jedva preživljava, a samo nekolicina njemu bliskih ljudi sve je bogatija. Nama, koji smo dobili posao preko stranke, traže da mesečno plaćamo reket SNS. Od plate dajem 10 odsto svakog meseca. To je 6.000 dinara, ali to im nije dovoljno pa mi traže i celu 12 platu. Neki od nas odbili su da plaćaju, pa su ekspresno dobili otkaze. Mi smo tu od prvog dana, izgradili smo ovu stranku, a ovako nam vraćaju - otkriva ogorčeni sagovornik iz SNS.


:lol: Што ми је мило кад чујем да паразитски олош пати под својим шефом. Изградио странку и токо му враћају :hahaha: то је багра паразитска и заслужила треба пола од сваке плате да му узму па да заврши да живи у картонској кутији.
 
Nama, koji smo dobili posao preko stranke, traže da mesečno plaćamo reket SNS. Od plate dajem 10 odsto svakog meseca. To je 6.000 dinara, ali to im nije dovoljno pa mi traže i celu 12 platu. Neki od nas odbili su da plaćaju, pa su ekspresno dobili otkaze. Mi smo tu od prvog dana, izgradili smo ovu stranku, a ovako nam vraćaju - otkriva ogorčeni sagovornik iz SNS.

ЗНАЧИ ПРИМАЈУ... 500€ МЕСЕЧНО ЗА Џ...И ТЕШКО ИМ ПАДА ...ЧЛАНАРИНА ОД 10% на 100% за Џ...:roll:

А...НЕКИ ДРУГИ КОЈИ НИСУ У СНС...ЧИТАВОГ МЕСЕЦА ПОШТЕНО И ВРЕДНО РАДЕ ЗА ТИХ ИСТИХ 500€...А И ЗА...мање...:think:
--------------------------------------------------------------------------

ОД ПОЧЕТАКА СНС СВЕСНО УЧЕСТВУЈУ У ПЉАЧКИ СРБИЈЕ И НАРОДА, А САДА СУ ОГРЧЕНИ НА ПОСТУПАК АЛИБАБЕ....:roll:

ПОСТАЛИ СУ ОСОБЕ СА ПОРЕМЕЋАЈЕМ ВРЕДНОСТИ ... ПОШТЕЊА И НЕПОШТЕЊА, ДОБРА И ЗЛА ...И КО ЗНА ЧЕГА ЈОШ...:think:...КРИМИНАЛЦИ ...КОЈИМА НИЈЕ ПРАВО...:hehe:
 
STRMOGLAV PAD VUČIĆEVOG REJTINGA POSLE OTKRIVANJA PLJAČKE VIŠE MILIJARDI EVRA: Vučić u velikoj panici, sprema još jaču represiju!

BEOGRAD - Sveopšte nezadovoljstvo širom Srbije, potpuno razotkrivanje lažnih obećanja, uz štrajk radnika "Fijata", najavu "Marša na Beograd" za 7. juli i štrajk Vojnog sindikata za septembar, uzrokovali su drastični pad rejtinga Aleksandra Vučića i SNS, saznaje Kurir! Posle iznošenja dokaza u javnosti o pljačkama više milijardi evra od strane Vučićevog režima, vrh SNS hitno je naručio anketu među građanima, koja je pokazala drastičan pad podrške Vučiću i SNS!

- Po dobijanju rezultata ankete, zavladala je panika, jer je ovo prvi put od 2012. da imamo nagli pad rejtinga. Vučićevi jastrebovi izgubili su strpljenje, posle najbesomučnije kampanje protiv Aleksandra Rodića, predsednika "Adrija medija grupe" i vlasnika Kurira. Reč je progonu medija kakav nije zabeležen u posleratnoj istoriji srpskog novinarstva, ali napadi su se obili Vučiću o glavu. Svi smo saznali šta zapravo radi vrh SNS i kako se bogate, a mediji su to samo potvrdili - otkriva izvor Kurira iz vrha SNS i dodaje da su u vrhu svi svesni da je razotkrivanje pljački od strane Vučićevog režima početak sunovrata SNS!
Naš sagovornik navodi da se sam vrh SNS našao u takvoj panici da su odmah naručena nova, ali ovoga puta nameštena istraživanja, koja će uskoro preneti svi režimski mediji, a u kojima će rejting Aleksandra Vučića i SNS biti na navodnom "istorijskom maksimumu"! Lažna istraživanja i navodni rezultati biće danonoćno emitovani na režimskim medijima, kako bi se prikrila prava istina o sunovratu Vučićevog rejtinga.

- Vučić ne liči na sebe. Postao je potpuno nepodnošljiv, iživljava se, vređa sve svoje saradnike. Svi pokušavamo da izbegnemo susret s njim. Od kada je saznao da mu je podrška u narodu u ogromnom padu, zavladalo je potpuno ludilo - otkriva izvor iz vrha SNS.

Imenovanje Ane Brnabić za premijerku samo je prelilo čašu među članstvom. Svi su pobesneli i jasno im je da Vučić nastavlja da ponižava sve članove SNS. Premijerka nije iz vladajuće stranke, a vrlo je malo ministara iz SNS.

- Stranka nam je u potpunom haosu od imenovanja gej premijerke. Postali smo svesni malverzacija, pljački i afera koje dolaze iz vrha stranke. Dosta toga znamo, ali sad su to mediji samo potvrdili. Većina nas jedva preživljava, a samo nekolicina njemu bliskih ljudi sve je bogatija. Nama, koji smo dobili posao preko stranke, traže da mesečno plaćamo reket SNS. Od plate dajem 10 odsto svakog meseca. To je 6.000 dinara, ali to im nije dovoljno pa mi traže i celu 12 platu. Neki od nas odbili su da plaćaju, pa su ekspresno dobili otkaze. Mi smo tu od prvog dana, izgradili smo ovu stranku, a ovako nam vraćaju - otkriva ogorčeni sagovornik iz SNS.


http://www.kurir.rs/vesti/politika/...ic-u-velikoj-panici-sprema-jos-jacu-represiju

Siptarevo carstvo stoji na klimavim nogama medijske represije i obmane..Zato je vrlo znacajno ovo sto je Kurir poceo da radi..Sto mediji budu slobodniji urusice se izdajnicko lopovski klan!
Nicija ne gori do zore.
 
Taj rejting će brzo i drastično padati.
Ali, veoma bi bilo dobro kada bi se, osim "Kurira",
pojavio još neki dnevni list koji ima hrabrosti da piše istinu !

Pa da imamo ratove Informera.

Koja slatkoća.

Napravili od medija politička glasila gde pišu svašta bez ikakvih dokaza i tako se prepucavaju.

Nadam se da neće svi krenuti putem Kurira i Informera koji su postali sve samo ne mediji.
 
STRMOGLAV PAD VUČIĆEVOG REJTINGA POSLE OTKRIVANJA PLJAČKE VIŠE MILIJARDI EVRA: Vučić u velikoj panici, sprema još jaču represiju!

BEOGRAD - Sveopšte nezadovoljstvo širom Srbije, potpuno razotkrivanje lažnih obećanja, uz štrajk radnika "Fijata", najavu "Marša na Beograd" za 7. juli i štrajk Vojnog sindikata za septembar, uzrokovali su drastični pad rejtinga Aleksandra Vučića i SNS, saznaje Kurir! Posle iznošenja dokaza u javnosti o pljačkama više milijardi evra od strane Vučićevog režima, vrh SNS hitno je naručio anketu među građanima, koja je pokazala drastičan pad podrške Vučiću i SNS!

- Po dobijanju rezultata ankete, zavladala je panika, jer je ovo prvi put od 2012. da imamo nagli pad rejtinga. Vučićevi jastrebovi izgubili su strpljenje, posle najbesomučnije kampanje protiv Aleksandra Rodića, predsednika "Adrija medija grupe" i vlasnika Kurira. Reč je progonu medija kakav nije zabeležen u posleratnoj istoriji srpskog novinarstva, ali napadi su se obili Vučiću o glavu. Svi smo saznali šta zapravo radi vrh SNS i kako se bogate, a mediji su to samo potvrdili - otkriva izvor Kurira iz vrha SNS i dodaje da su u vrhu svi svesni da je razotkrivanje pljački od strane Vučićevog režima početak sunovrata SNS!
Naš sagovornik navodi da se sam vrh SNS našao u takvoj panici da su odmah naručena nova, ali ovoga puta nameštena istraživanja, koja će uskoro preneti svi režimski mediji, a u kojima će rejting Aleksandra Vučića i SNS biti na navodnom "istorijskom maksimumu"! Lažna istraživanja i navodni rezultati biće danonoćno emitovani na režimskim medijima, kako bi se prikrila prava istina o sunovratu Vučićevog rejtinga.

- Vučić ne liči na sebe. Postao je potpuno nepodnošljiv, iživljava se, vređa sve svoje saradnike. Svi pokušavamo da izbegnemo susret s njim. Od kada je saznao da mu je podrška u narodu u ogromnom padu, zavladalo je potpuno ludilo - otkriva izvor iz vrha SNS.

Imenovanje Ane Brnabić za premijerku samo je prelilo čašu među članstvom. Svi su pobesneli i jasno im je da Vučić nastavlja da ponižava sve članove SNS. Premijerka nije iz vladajuće stranke, a vrlo je malo ministara iz SNS.

- Stranka nam je u potpunom haosu od imenovanja gej premijerke. Postali smo svesni malverzacija, pljački i afera koje dolaze iz vrha stranke. Dosta toga znamo, ali sad su to mediji samo potvrdili. Većina nas jedva preživljava, a samo nekolicina njemu bliskih ljudi sve je bogatija. Nama, koji smo dobili posao preko stranke, traže da mesečno plaćamo reket SNS. Od plate dajem 10 odsto svakog meseca. To je 6.000 dinara, ali to im nije dovoljno pa mi traže i celu 12 platu. Neki od nas odbili su da plaćaju, pa su ekspresno dobili otkaze. Mi smo tu od prvog dana, izgradili smo ovu stranku, a ovako nam vraćaju - otkriva ogorčeni sagovornik iz SNS.


http://www.kurir.rs/vesti/politika/...ic-u-velikoj-panici-sprema-jos-jacu-represiju

Siptarevo carstvo stoji na klimavim nogama medijske represije i obmane..Zato je vrlo znacajno ovo sto je Kurir poceo da radi..Sto mediji budu slobodniji urusice se izdajnicko lopovski klan!

Kakve su to besmislice narod voli vodju dok god ima jednom dnevno a pred izbore dvaput dnevno ima sendvic.
Ziveo nas veliki pederas Vodja drug Vucic i njegova drugarica lezbejka.
Napred u svetlu buducnost nestanka Srbije.
 
Poslednja izmena:
Не веруем у написано.

Ja верујем да му пада рејтинг. СНС дисиденти се множе.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2101839/sokantna-ostavka-clana-glavnog-odbora-sns-aleksandre-vucicu-ti-zevse-umisljeni-boze-nad-bogovima

827779_picmonkey-collage_ls-s.jpg


Igor D. Jakšić se obratio javnosti otvorenim pismom lideru SNS

ŠOKANTNA OSTAVKA ČLANA GLAVNOG ODBORA SNS: Aleksandre Vučiću, Ti Zevse, umišljeni Bože nad Bogovima!

Ti, koji ti narod ne odgovara i koji bi isti menjao, a ne znam za koji ...verovatno nemački!!! Za mene je moj najbolji od Londona do Njujorka, jer je MOJ SRPSKI NAROD!

Član glavnog odbora Srpske napredne stranke Igor D. Jakšić javno se obratio predsedniku vlade i lideru SNS Aleksandru Vučiću. Jakšić, koji je vratio stranačku člansku kartu SNS, optužuje predsednika Srpske napredne stranke za jednoumlje i rad u ličnom interesu, a stranačke kolege za idolopoklonstvo, poltronstvo...

- Umišljeni Bože koji zemljom hodaš ....ti Zevse..... Bože nad Bogovima! U stranci koja je postala demokratija jednog uma, puna poltrona i idolopoklonstva, Gde samo jedan čovek radi u ličnom interesu. TI! Marko Aurelije je uposlio čoveka koji je išao uz njega i stalno mu govorio "ti si samo čovek" što savetujem i tebi - naveo je Igor D. Jakšić. On je mišljenja da premijeru Srbije ne odgovara narod.


igor-d-jaksic-aleksandar-vucic-sns-foto-facebook-1453240459-827775.jpg
 
СНС дисиденти не постоје. ДА би неко био дисидент, мора да размишља својом главом. У СНС таквих нема. То су највећи ретарди у историји ове земље. Е сад, има и оних паметнијих и образованијих, али је то мали број и они су ту из чистог интереса, а њима није у интересу да буду дисиденти, већ им је у интересу да буду максимално лојални.
 
Pa da imamo ratove Informera.

Koja slatkoća.

Napravili od medija politička glasila gde pišu svašta bez ikakvih dokaza i tako se prepucavaju.

Nadam se da neće svi krenuti putem Kurira i Informera koji su postali sve samo ne mediji.

sve ove medijske kuce bi za svaku senzacionalisticku vest , koja nema veze sa istinom zestoko kaznio

naslov jedan , vec u tekstu se demantuje

dok se sa malo istrazivanja dolazi da je vest apsolutna manipulacija
 

Back
Top