Po vama najkvalitetni fon je???

Koji je po vama najkvalitetni fon???

  • Siemens

    glasova: 6 14,0%
  • Panasonic

    glasova: 2 4,7%
  • Nokia

    glasova: 20 46,5%
  • LG

    glasova: 0 0,0%
  • Samsung

    glasova: 7 16,3%
  • Nijedan od gre navedenih

    glasova: 8 18,6%
  • Nemam pojma

    glasova: 0 0,0%
  • Nijedan

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    43
  • Anketa je zatvorena .
Imam Samsunga i opet tju kupiti samsunga bash zato sto nemaju problema sa softverom niti problema sa mehanichkim delovima.

evo juche telefon moga brata Sony Ericsson K750i nece da slika jer mu ono spoljno dugme koje je namenjeno za slikanje ne funkcionise.a mobilni je kupljen pre nekih mesec dana.

 
Za tvoga druga:

Sony ericsson K750i je super mobilni i super je ako hotje da kupi bas taj model,baterija je super,jedna od najboljih koje sam video,bas dugo traje.Npr kad se oglasi prvi put da je baterija prazna,imash josh sigurno pola dana dan da ga koristish bash junachki,to jest mozes da slusas muziku i da slikas i saljes poruke,a dok samsung se oglasi i posle pola sata upotrebe(bilo sta da radis) se ugasi.
Takodje je pun kojekakvih funkcija,ima music manager,video manager i picture manager,pravis svoje video klipove,ubacujes tekst i muziku po volji,kamera je super u rezoluciji od 2Mp.Sve u svemu fon je eksta,ali eto sto rekoh malo ranije nije bas siguran sa mehanikom,to dugme se pokvarilo i sad netje da slika.


A Samsung opet kupujem jer sam se navikao a i pouzdan je po prilicno,takodje svidele mi se funkcije na D600E.:D
 

Back
Top