Rebra

@metla na vestici : почео сам да трчим да смршам пошто сам се угојио , и сад сам на раскрсници да ли да станем кад се сведем на неку нормалну меру или да наставим да топим сву маст у телу... Иначе не мора бити човек бити жгољав да би му се видела ребра, само треба да истопи масне наслаге , могу да му остану мишићи , мада је то тешко постићи . а и не знам баш како то другима делује визуелно
 
a što trčiš po raskrsnicama...?

policajac_1403106704_670x0.jpg
 
Devojke i žene , da li vam se sviđa kad se muškarcu vide rebra ?




Ako je bilo lock i ban za postavljača
Jest volim one sto zgoljavke kad ga uvatim da se polomi:pop::lol:
A i mi smo po predanju nastali od jednog,mada kazu da zene vise vole dzigericu i zivce:lol:
A inace msm da su i susena rebarca dobra mada vise ne jedem meso:lol:

- - - - - - - - - -

@metla na vestici : почео сам да трчим да смршам пошто сам се угојио , и сад сам на раскрсници да ли да станем кад се сведем на неку нормалну меру или да наставим да топим сву маст у телу... Иначе не мора бити човек бити жгољав да би му се видела ребра, само треба да истопи масне наслаге , могу да му остану мишићи , мада је то тешко постићи . а и не знам баш како то другима делује визуелно

Brate ne preteruj sa trcanjem..Posebno nemoj naglo da mrsavis...
 
kakve veze ima i da imas malo masti...ti prakticno hoces da se svedes na koliko bese 10 procenata masnoce? za to ces da propisas krv. smrsaj da ti budes zadovoljan sobom i to je to.

zapitaj se dal je vredno da ceo zivot pazis na ugljene hidrate.
 

Back
Top