Tetovirani policajac pucao na svadbi i pogodio devojčicu

Nisu, ali mislim da je greska sto se ne radi selekcija i po principu mentalne stabilnosti.
Svi se oni testiraju da nisu skroz ludi, ali ne i da su stabilne licnosti...

Nekad nisi mogao u sluzbu ako saras po svom telu, jer hteli ne hteli to je znak patologije....

Ne znam koliko procenata ima lozaja, ali mi polaznici kamenice kazu da ih ima oko 35% koji su lozaje....sto znaci u tom periodu su neupotrebljivi kao policajci...
E sad, verovatno bar pola slegne i postane malo ozbiljniji covek kad prodju godine....
Igram ja kosarku sa policajcima i inspektorima pa znam da tu ima normalnih osoba, tj nisu ni po cemu lozaje...

- - - - - - - - - -

Pistoljdzije su cudni ljudi....ja to ne razumem...
Kad cistis pistolj ili pusku, ti si svestan da ce to nekog da ubije, a kamoli kad pucas....
To nije hemijska olovka....
 
Nisu, ali mislim da je greska sto se ne radi selekcija i po principu mentalne stabilnosti.
Svi se oni testiraju da nisu skroz ludi, ali ne i da su stabilne licnosti...

Nekad nisi mogao u sluzbu ako saras po svom telu, jer hteli ne hteli to je znak patologije....

Ne znam koliko procenata ima lozaja, ali mi polaznici kamenice kazu da ih ima oko 35% koji su lozaje....sto znaci u tom periodu su neupotrebljivi kao policajci...
E sad, verovatno bar pola slegne i postane malo ozbiljniji covek kad prodju godine....
Igram ja kosarku sa policajcima i inspektorima pa znam da tu ima normalnih osoba, tj nisu ni po cemu lozaje...

- - - - - - - - - -

Pistoljdzije su cudni ljudi....ja to ne razumem...
Kad cistis pistolj ili pusku, ti si svestan da ce to nekog da ubije, a kamoli kad pucas....
To nije hemijska olovka....
Tačno je
 
Policajci su zapravo najveći kriminalci i gangsteri u državi.

Uniforma im služi samo kao maska i dozvola da nose i koriste oružje, da sprovode svoju samovolju, zastrašuju narod i uzimaju novac kroz razne pretnje, ucene, podmetačine i rekete.

Upravo tako. Znam o čemu govoriš, jer sam osetio na svojoj koži koliki su kriminalci. Naročito tetovirane i bolesne policijske svinje.
ngbbs48b00a5889ebd.gif


- - - - - - - - - -

I pripadnici PTJ SAJ imaju tetovaže

Danas svaka budala ima tetovažu. Ima budala koje se ne tetoviraju, ali svi tetovirani robovi su budale. A evo i zašto...

Nekoliko rečenica o tetovažama. Nekada su robovlasnici obeležavali svoje robove tako što su im utiskivali žig u kožu, odnosno tetovirali ih, da bi ih označili kao svoje vlasništvo. Kao što mesari tetoviraju svinje ili goveda. Kao što su, na žalost, nacisti obeležavali logoraše u svojim logorima u Drugom svetskom ratu. Što znači vladari su tetovirali stoku, a ne stoka vladare. Cezar se nije tetovirao, ali je podržavao tetoviranje robova, što su činili njegovi sledbenici. Isto važi za sve istorijske epohe.

Robovlasništvo je zakonski ukinuto zadnji put u Saudijskoj Arabiji 1962. godine, što znači da u našem XXI veku žive ljudi koji su se po zakonu u prošlom XX veku rodili kao robovi. Strašno.

Šta se sada dešava? U našem dobu se rodilo užasno mnogo ljudskih bića, koliko se nikada u istoriji nije nalazilo na planeti u jednom momentu: oko ili nešto preko 7 milijardi. Što znači... da su se bivši robovi masovno reinkarnirali... i nametnuli svoj mentalitet ostalima, i bivšim robovima, ali i onima koji nikada nisu bili robovi, ali su u suštini ovce i ljudi skloni manipulatorima i manipulacijama.

Ne znam da li znate, ali članovi ezoterijskih redova ne smeju da se tetoviraju. Zašto? Zato što nisu stoka. Zato što su oni manipulatori, a ne manipulisana masa.

Šta reći...

Tetoviranje svinja i ljudi-svinja.jpg


Dno dna. :bljak: Fuj.
 
живела народна милиција! живела народна власт! :mrgreen:

Narodna milicija je ukinuta 1991. godine, kada i verbalni delikt. Bez uzvičnike - recidiva histerije.

- - - - - - - - - -

Хаха да, народна милиција је право име.

Zna se šta je milicija, grupa naoružanih građana. Recimo Narodna milicija Ohaja, građani koji ne daju na sebe i obučavaju se u slućaju nekih nemira i nepredviđenih situacija da ne zavise od državnih organa, već da uzmu stvar u svoje ruke.
 

Back
Top