Biohemija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije mi se desilo nista tako slicno....mada slazem se sa tim da je miris jako bitan (miris tela, ne parfema) i da postoji neka privlacenost vezana za mirise ljudi i njihovih tela.
Ima to neko i psiholosko znacenej ali me mrzi da sad opisujem.....
 
=Darkman=:
Cime se ti opterecujes??? Juris klinku i onda se bunis? Imas vise od 21 jel tako?? Pa sta ces onda sa detetom?? E nikada mi necete biti jasni... To je kao ono kad matori bogatas seta kurvicu od 20-ak godina, mada mi u toj situaciji nije ona jasna za razliku od ove...
ne moj da prichash gluposti, to uopshte nije isto, ne mozhe se porediti, a i juriti klinku uopshte ne mora znachiti juriti klinku , ako ima 16 godina...ma, te razlike u godinama uopshte nisu u ljubavi bitne
 
srebro:
Postoji problem....Bio sam u vezi kratko vreme sa jednom devojkom (ne,nije bilo onoga :-) )..I sada,ona je divna-ima 16 i po godina,pametna,fina,zanimljiva,dobrog ukusa,lepih plavih okica-pravo smotano nevinašce kakvo ja želim za sebe,a da bude još bolje-zaista se zaljubila u mene do ušiju. :oops: ALI...meni je odvratan ukus njenog poljupca i njen miris uopšte..toliko neprijatan da sam počeo izbegavati dodir s njom i tada je problem eruptirao i sada smo negde u sredini.... Osećam se krivim jer ona zaista zaslužuje svu moju pažnju,poštivanje,odanost i ljubav,ali zaista ne mogu više da nateram sebe da je poljubim..A prirasla mi je za srce,mada mislim da to još uvek nije ona prava i čarobna ljubav,ne znam ni da li može biti. Da li je to samo ironija biohemije,feromona,hormona...ili se tu krije nešto više? Da li vam se uopšte dešavala takva situacija? :-|
jednostavno nije za tebe, eto
a i shto mora svaka devojka koja ti je prirasla za srce da ti bash bude devojka, mislim mozhete da budete i dobri prijatelji, a ti joj samo reci da nije to vishe to, i probaj nekako da joj objasnish, sve veze dodju kad tad na kraj ..
 
srebro:
Postoji problem....Bio sam u vezi kratko vreme sa jednom devojkom (ne,nije bilo onoga :-) )..I sada,ona je divna-ima 16 i po godina,pametna,fina,zanimljiva,dobrog ukusa,lepih plavih okica-pravo smotano nevinašce kakvo ja želim za sebe,a da bude još bolje-zaista se zaljubila u mene do ušiju. :oops: ALI...meni je odvratan ukus njenog poljupca i njen miris uopšte..toliko neprijatan da sam počeo izbegavati dodir s njom i tada je problem eruptirao i sada smo negde u sredini.... Osećam se krivim jer ona zaista zaslužuje svu moju pažnju,poštivanje,odanost i ljubav,ali zaista ne mogu više da nateram sebe da je poljubim..A prirasla mi je za srce,mada mislim da to još uvek nije ona prava i čarobna ljubav,ne znam ni da li može biti. Da li je to samo ironija biohemije,feromona,hormona...ili se tu krije nešto više? Da li vam se uopšte dešavala takva situacija? :-|

Педофилу треба те обесити за пример !!!
 
srebro:
Ja sam stariji od nje 5 godina i 3 meseca,dakle sasvim prosečno, ali ne vidim kako je to povezano sa temom..

fu.ck.....ljubav spram devojchice od 16?!?!?!?!??!.......el ti pricha shta ima za domatji?.....mislim ljubav......5god prosechno!?!?!?!....mozhda da ti imash 35 a ona 30.....koja gadost....objashnjavash epitete deteta od 16god....mrsh u piiiiiii
 
Fejs74:
Evo pravog odgovora, ako sam za nešto specijalista onda su to mirisi.Ako ti ne odgovara njen miris "odmah je ostavi" nemoj se mučiti.....to je prirodna odbojnost na koju nemožeš uticati i nikada je nemožeš prevazići.Čak iako bi izgubio čulo mirisa,priroda je uredila da bi ste se sigurno negde mimoišli...Postoji i medicinsko objašnjenje svega ovoga ali ne bih da te davim!
Ajde daj mi medicinsko objašnjenje,molim te,baš me zanima a i možda mi bude malo lakše kada shvatim... :sad: Gledao sam i ja neku emisiju na tu temu prošle godine ali se ne sećam detalja. Bojim se da ste ti,Gazdarica i SINDI u pravu i da smo se ja i ona privukli na duševnoj bazi ali priroda nešto tu ne dozvoljava.. A ne ide mi u glavu ni zašto je to jednostrano,zašto ona nema isti problem... :?:
 
AntunTun:
fu.ck.....ljubav spram devojchice od 16?!?!?!?!??!.......el ti pricha shta ima za domatji?.....mislim ljubav......5god prosechno!?!?!?!....mozhda da ti imash 35 a ona 30.....koja gadost....objashnjavash epitete deteta od 16god....mrsh u piiiiiii
A ti se idi leči negde.Osećam da su takvi koji pljuju na čiste osećaje zbog 5 godina razlike najgori perverznjaci koji ovde glume svece da se isprazne.. :evil:
 
Lucky Luck:
Ako ne mozete da se mirishete, tu nishta ne pomaze. To je majka priroda tako udesila, pitanje hormonalnog sistema. Privlache se shto razlichitiji hormonalni sistemi a odbijaju se slichni, a to se sve manifestuje kroz miris. Stvar ide josh dalje, ukoliko ne mozete da se mirishete postoji opasnost (sasvim realna) da deca rodjena iz te kombinacije poseduju urodjene mane. Nisam struchnjak za medicinu, voleo bih kada bi neko kompetentniji ovo potvrdio ili opovrgao, ali sam gledao par sasvim ozbiljnih reportaza koji se time bave.
Za tebe takodje ista molba za još više detalja,ako je moguće..I hvala ti. :(
 
srebro:
A ti se idi leči negde.Osećam da su takvi koji pljuju na čiste osećaje zbog 5 godina razlike najgori perverznjaci koji ovde glume svece da se isprazne.. :evil:

shlushaj chkiljo....5god nije neka razlika ako imash neke godine u kojima znash neshto....u 16toj si dete....i mozhesh ti da se.resh o tome kako je ona zrela i kako je drugachija i kako ovo i kako ono....no istina je da je ona adolescent i da ne zna gde je levo....shto ti daje otvorenu mogutjnos da manupulishesh kako ti volja....plus da je obliqjesh po svome tjefu....dakle to nije formirana osoba....samim tim tvoje gluposti o pravoj ljubavi nemaju smisla....osim ako si neko ko sa 21 god razmishlja kao adolescent....naravno da sam perverznjak....al nisam ovca koja tripuje ljubav a misli na pedofiliju....dakle ovo je presedan....ti si jbni pedofil...ovo nije mogutje da se deshava u mojoj zemlji....i hope u die...i hope u die a terrible death....horrific asshole
 
pogleajte teme koje je postavljao lik....da ne verujesh....dokon sam priznajem...al chovek se lozhi na mobilne telefone s kamerama...postavlja teme na tinejdzerima (da se razumemo...to svako mozhe chiniti...no radi se o tome dal je pedofil il nije)...banujte anusa...makenen....pu
 
AntunTun:
shlushaj chkiljo....5god nije neka razlika ako imash neke godine u kojima znash neshto....u 16toj si dete....i mozhesh ti da se.resh o tome kako je ona zrela i kako je drugachija i kako ovo i kako ono....no istina je da je ona adolescent i da ne zna gde je levo....shto ti daje otvorenu mogutjnos da manupulishesh kako ti volja....plus da je obliqjesh po svome tjefu....dakle to nije formirana osoba....samim tim tvoje gluposti o pravoj ljubavi nemaju smisla....osim ako si neko ko sa 21 god razmishlja kao adolescent....naravno da sam perverznjak....al nisam ovca koja tripuje ljubav a misli na pedofiliju....dakle ovo je presedan....ti si jbni pedofil...ovo nije mogutje da se deshava u mojoj zemlji....i hope u die...i hope u die a terrible death....horrific asshole
Ajde otkači mi se, degeneriku..
 
morphea:
ne moj da prichash gluposti, to uopshte nije isto, ne mozhe se porediti, a i juriti klinku uopshte ne mora znachiti juriti klinku , ako ima 16 godina...ma, te razlike u godinama uopshte nisu u ljubavi bitne

Vidim i si, ili si bila, od tih sto "nisu klinke"...
 
Ma bre danas su klinke od 16 godina ihihii zrele za *******, mada opet...Nego, bre kad je vec ucis bezobrazluku, nauci je da opere zubice i da se perne...joj boze na kakve teme ja odgovaram....
 
Ja prosto mislim da je srebro pedofil, tj voli klinke od 14-16. I sad, posto je verovatno malo teze naci neku klinku koja bi se kurendala sa likom od 20 i kusur, nasao je ono sto je mogao. Neku prljavicu, mozda klosarku i ko zna sta. Higijena joj iz tih razloga nije na zavidnom nivou a on ne moze da se pomiri sa tim. Kakvi feromoni i bakraci.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top