testisi

aj idi pasi stidne dlake jer nisi za bolje (:

- - - - - - - - - -



podmeći ti koga hoćeš kad nisi kadar ni da odgovoriš..a natačinjanje nije tvoj fah..šetaj..i pleti svoje pletenice na jajima.

Jesil' ti redovno tako drčna ili samo kad ti zasvrbi čavka ?

- - - - - - - - - -

18582201_608068709392815_8688653475398206510_n.jpg

Pričajte vi šta 'oćete, ali ovaj je baja !
A, za dlakava jaja, booooooleee njega...
 
dobro to su sve neke radikalne metode rekao bih

ja sam mislio nešto više metroseksualno, prilično sam osetljiv dole, čak kad mastrubiram onda samo zdva prsta da nešto ne pokvarim....

A, alat ?
Jesi prob'o da koristiš alat ?
Staviš ga u šrafštruk, pa kožuricu navlačiš motorcanglama...
Ako malo zapinje, baci koju kap WD - 40 !
E, onda se, prosto, razleti.....
a, štrcneš dalje nego Mujo kad baci iz nosa...!
Praksa, buraz, praksa !
 
Grof Vronski better known as Sirogojno :zcepanje:


Bila sam u Sirgojnu pre dve godine. :) Jela tradicionalnu hranu (supu od koprive i svasta nesto neobicno) i pogledala izlozbu.
Ja, moja Godzzila i gomila Japanaca... :)
Njihov vodic mi je rekao da u toku godine ima vrlo malo slobodnih dana, jer su Japanci odusevljeni srpskim etno selima, a on je jedan od retkih, koji govori japanski jezik
 
Bila sam u Sirgojnu pre dve godine. :) Jela tradicionalnu hranu (supu od koprive i svasta nesto neobicno) i pogledala izlozbu.
Ja, moja Godzzila i gomila Japanaca... :)
Njihov vodic mi je rekao da u toku godine ima vrlo malo slobodnih dana, jer su Japanci odusevljeni srpskim etno selima, a on je jedan od retkih, koji govori japanski jezik

Juce sam bas ponukana ovom epifanijom potrazila na internetu Sirogojno dzempere. Izgledaju fantasticno. Moracu da narucim jedan pred jesen :heart:
 
Bila sam u Sirgojnu pre dve godine. :) Jela tradicionalnu hranu (supu od koprive i svasta nesto neobicno) i pogledala izlozbu.
Ja, moja Godzzila i gomila Japanaca... :)
Njihov vodic mi je rekao da u toku godine ima vrlo malo slobodnih dana, jer su Japanci odusevljeni srpskim etno selima, a on je jedan od retkih, koji govori japanski jezik

Kada je moja baba radilau Jakutsku veoma impresivno se izražavala o tom kratkom periodu života tamo..kaže nije mogla da nosi naočare jer se okvir od đozla na temeperaturi -50 lepiza lice..
hvala što učestvujete na temi sa zanimljivim odgovorima..nego šta mislite o friziranim testisima?
 

nemam predrasude..ako si trandžamožeš izneti sopstveno mišljenje slobodno..neću te kamenovati..i onako ne poznajem ni jednog trandžu..biće zanimljivo pročitati kako se ti friziraš.hvala

- - - - - - - - - -

Brijem, kolko imas godina da ti pokazem .....

punodobna sam ne brini..možeš okačiti fotku u temi (: hvala

- - - - - - - - - -

Jel mu i glancaš jajca kremom za cipele ?'
Čuo sam da je to sada moda .
Treba da sijaju kao u pavijana .

ne poliram mu testise..jer mlad je i sve je to tip-top..nema viška kožure (:

- - - - - - - - - -

Juce sam bas ponukana ovom epifanijom potrazila na internetu Sirogojno dzempere. Izgledaju fantasticno. Moracu da narucim jedan pred jesen :heart:

temu o sirogojnu i bošku buhi otvorite vas dve..ovi muškarci bar nešto odgovaraju i kad troluju..a vas dve našle da mi štrikate na temi.
 

Back
Top