testisi

:-))) Kakav presek drustva u malom.
Petunija, ti si genije.
Samo ti je george otvoreno odgovorio na tvoju radoznalost. Ostale kao da si ostrim predmetom u oku ubola. :-)))

ne znam šta je to..odgovorio mi je jedan nik ne mogu sad da listam..baš sam ga pohvalila.

- - - - - - - - - -

sve za ljubav<3
pa ti sad vidi kakav sam fraer i sto hocu i sto umem i sto jedva cekaju

cakan si..
 
ieli drugari a iel ima neka nova metoda sad neka krema neki joni ovo ono?

zamagle mi se naučare dok se brijem pa neretko upadnu u kadu pa se ukočim u leđa dok ih ponovo nađem i to sve skerecom u jedno ruci i zžiletom u drugoj muka živa
 
ieli drugari a iel ima neka nova metoda sad neka krema neki joni ovo ono?

zamagle mi se naučare dok se brijem pa neretko upadnu u kadu pa se ukočim u leđa dok ih ponovo nađem i to sve skerecom u jedno ruci i zžiletom u drugoj muka živa

ima laser sprzi dlaku al zvekne i spmtozoide al ko ga iebe ako one izlazu svoje jajnike opasnosti sto bi mene boleo tuki za testise
 
Znaš kako može Zorko još?
Npr ja uzmem upaljač u jednu ruku i onako napunim plina u drugu,pa kad kresnem da ekspodira,a ti samo podmetneš jajašcadi...ima da bukneš samo tako,posle se hvališ kako Leni Kravic ima ličnog motatelja džokavaca,a ti ličnog depilirača jajašcadi
 
dobro to su sve neke radikalne metode rekao bih

ja sam mislio nešto više metroseksualno, prilično sam osetljiv dole, čak kad mastrubiram onda samo zdva prsta da nešto ne pokvarim....
 
ne trpi mi oko imam kataraktu..

Magnifying_Glass_Photo.jpg
 

Back
Top