Tip 40 ili 40+?

Pa nista nije bolji ni onaj koji ima 25, ili 55, ili koliko god godina da ima, i kojeg god pola da je, ako se zali na roditelje, sistem, drzavu.....ako nista ne radi sa svojim zivotom. Kakve to veze ima sa godinama?
I kakve veze imaju plocice-bicepsi-tricepsi sa godinama?
To se postize radom i trudom, isto kao sto se radom i trudom postize da uredis sebi zivot tako da si samostalan/samostalna, i da te zabole za drzavu i sistem.

Napisala si uvodni post, kao da si u zivotu upoznala samo tri muskarca od 4 banke iz neke selendre u severoistocnom Banatu. :D

Ili te mozda muva neki forumas od 40+, a ti se, jadna, ne das, i trazis podrsku od nas da ocrnimo ljude 40+ kako bi ucvrstila svoju krhku odluku da mu ne das? :per:

Amin. Muškarac koji kuka na sve živo oko sebe, i sve mu je loše sem njega samog, potpuno je svejedno koliko ima godina.
Moj problem je suprotan. Ja bih volela da...je manje angažovan. Što se bicepska tiče, nećeš verovati, najbolje izvajano telo koje sam videla bilo je u jednog sedamdesetogodišnjaka - barba Mate, sa Hvara. Ali on celog svog života ujutru rano ustaje, stavlja masku, ulazi u more i pliva sve dok ne locira jato riba. Onda signalizira sinovima koji ga čekaju u čamcu gde da bacaju mrežu. Zategnut matori ko struna, uvek mi smešno kad se setim njega pa ga uporedim sa ovim mladjim, starijim, svejedno, škembe je već tu. Naravoučenije je da je fizički izgled samo pitanje fizičke aktivnosti, ako govorim o samo o telu.
 
Zašto muškarci tih godina, a i oni približno četredsetih izgledaju kao da su se 6 puta porodili i da im se sudbina urotila prtiv njih? Evo meni ne može biti zanimljiva priča nekog konja u tim godinama, koji se žali na roditelje, sistem, državu...Znači, dede su a tripuju da su farjeri :lol: kome treba deda? možda nekoj koja ne može da ima zategnuto meso, pločice, bicese, tricepse itd-takvog mladića, a ne starića koji se guzi u teretani, da prestigne sopstvenog sina ili još gore sina kojeg nikada napraviti neće...a mlađi, a slađi..ni kosa nije stigla da mu opadne na forumima dok je glumio frajera..(:
zašto su odrtaveli muškarci ljubomorni na nove generacije muškaraca koji vode računa o sebi?

Kao vi bi nekog mladjeg, vi bi kao sto ste i oduvek bile, onog koji ima kesha. Samo sto se sad zbog krize jebbete sa starcima 60+ radi petine njegove panzije, od koje vam kupi pola kile cevapa.
 
sve je u pravu, imam 50

nekad sam brino o kerecu sad brinem o dupetu..

a i ne držim do sebe.. da ne kaem ko me iebe.

zoko moja zoko moje zlatno sunce (:

- - - - - - - - - -

Kao vi bi nekog mladjeg, vi bi kao sto ste i oduvek bile, onog koji ima kesha. Samo sto se sad zbog krize jebbete sa starcima 60+ radi petine njegove panzije, od koje vam kupi pola kile cevapa.

imaju dečci keša..em mladi zategnuti kao praćke..em im ne vise muda do kolena (: penzije nikoga ne zanimaju.

- - - - - - - - - -

imam 56 godina. nosim se kao smeher. volim zivot.

to je simpatično..vidi se da si miran i sigurno imaš sve zube (: i ne družiš se sa svjom generacijom (:

- - - - - - - - - -

a ko ti je ta seljanka u avataru neka grandovka?

izgleda ko jef,tina kurvetina koju kupis za 25e posle cenkanja

nisam ja seljanka, ja sam prOfinjena mačka. otkud tebi 25e da se cenkaš za prostitutke?
 

Back
Top