tetovaze

Da ali uzecemo u obzir i one sto se pale iskljucivo na udate :D
Obrni okreni isto ti je,onom kom zapadnes za oko tvoja burma nista ne znaci.

- - - - - - - - - -

Pride u poslednje vreme gubim kontrolu tako da ni meni tudja burma vise ne znaci nista :lol:
Ili je faza ili upoznajem polako sebe :lol:
Nadam se da je ovo prvo
 
Da ali uzecemo u obzir i one sto se pale iskljucivo na udate :D
Obrni okreni isto ti je,onom kom zapadnes za oko tvoja burma nista ne znaci.

- - - - - - - - - -

Pride u poslednje vreme gubim kontrolu tako da ni meni tudja burma vise ne znaci nista :lol:
Ili je faza ili upoznajem polako sebe :lol:
Nadam se da je ovo prvo

Kom zapadnem za oko a on meni ne-zapadne mu moj Mars u 1. egz. :mrgreen:
 
Što se tiče burme... Mrzim prstenje, nema šanse da bih to nosila.
Dc mi u Vodoliji...Ili se udajem za Kineza ili ni za koga nikad.

- - - - - - - - - -

Kinez ili tepsija.
 
Gde si kineza iskopala :rotf:
Malopre sam se srela sa jednim Kinezom i pomislila da je hot.
Inače Vodolijaneri vole da se mešaju sa drugim rasama.

- - - - - - - - - -

Uzmi ipak tepsiju ,kinezima je mali.
Prvo ce te bar obradovati.
Biće teško naći nekog ko je viši od mene. :lol:

- - - - - - - - - -

Ju šta si napisala, a nisu došli bosanci da ti kažu kako je burek samo s mesom i kako su sve pite pitice, a samo je burek pitac... :eek:

Čudo to...
Evo otac mi je Bosanac pa mi nabavlja sve bureke sem s mesom.
Kliše smara.
 
Evo otac mi je Bosanac pa mi nabavlja sve bureke sem s mesom.
Kliše smara.

Možda želi da ti ukaže na nešto. :mrgreen: Očekuje buđenje onog iskonskog bosanskog u tebi kada ćeš mu reći

''Stari, od sad samo burek'' gde će se meso, naravno, podrazumevati.

Ja mislim da je to i ne možeš me ubediti u suprotno. :kafa:
 
Mesanje mi nije nesto privlacno ali mi ne smeta.
Osim sa ciganima,e tu sam vec gadljiva i ne prija mi oku.
Ja sam gadljiva na primitivce.
Ne mogu da budem s nekim ko je intelektualno slabiji od mene.

Možda želi da ti ukaže na nešto. :mrgreen: Očekuje buđenje onog iskonskog bosanskog u tebi kada ćeš mu reći

''Stari, od sad samo burek'' gde će se meso, naravno, podrazumevati.

Ja mislim da je to i ne možeš me ubediti u suprotno. :kafa:
Ma kakvi...nisu Lavovi tako dosetljivi i dvosmisleni. A i Mesec mu je u Vagi, sav je moderan. :lol:
 
Ne govorim o onima koje ja poznajem nego o Vodoliji kao znaku. Meni je Vodolija na dc-u.
Možda sam se pogrešno izrazila.

Uglavnom kada neko sklopi brak sa osobom druge vere ili rase, tu negde bude Vodolija u simbolici serije 7.
 
Ne govorim o onima koje ja poznajem nego o Vodoliji kao znaku. Meni je Vodolija na dc-u.
Možda sam se pogrešno izrazila.

Uglavnom kada neko sklopi brak sa osobom druge vere ili rase, tu negde bude Vodolija u simbolici serije 7.

a glupaci i debili vodolije
da nije do nečeg drugog
nije valjda da smo svi takvi :(
 
a glupaci i debili vodolije
da nije do nečeg drugog
nije valjda da smo svi takvi :(
Pa nemoj tako. :mrgreen: Na drugim temama vas nahvalih. To je moj omiljeni znak iako u njemu nemam ništa sem Urana i dc-a.
Samo da ne bude da su sve Vodolije inteligentne. Poznajem jednog prilično velikog tupavka Vodoliju, koji doduše ima vodolijsko zanimanje - veterinar je.
 
Pa nemoj tako. :mrgreen: Na drugim temama vas nahvalih. To je moj omiljeni znak iako u njemu nemam ništa sem Urana i dc-a.
Samo da ne bude da su sve Vodolije inteligentne. Poznajem jednog prilično velikog tupavka Vodoliju, koji doduše ima vodolijsko zanimanje - veterinar je.

Mesec je izuzetno bitan za Veterinara. A to je domen Raka.

Humanista Vodolija, ima smisla.

Škorpija isto za veterinara ili barem velikog ljubitelja rasnih pasa. Sve devojke Škorpije koje sam lično upoznao obožavaju pse.

Al skoro polovina posla veterinara je oplodnja krava i krmači :mrgreen: Tako da treba staviti i Veneru tu negde...

@TOPIC :
 
Mesec u Biku u ovom slučaju. Iz mog iskustva su to ljudi jako osetljivi na životinje.
Eto, Venera i Mesec u jednom. :mrgreen:

Tacno. Zato ne kapiram zasto su bikovi u tolikoj meri mesozderi. Ajde kapiram da uzivamo u lepom obroku i umemo da se prejedemo, ali operisani od mozga.
Skoro sam pricala sa jednom Bik/jarac o veganima, tj ona je sama pocela da prica, ja sam u razgovorima rezervisana i uglavnom klimam glavom da/ne.
I poce da tipicno deklamuje svoje stavove koji veze s mozgom i osecanjima nemaju, u fazonu ja volim zivotinje ali volim i da ih jedem, ne ubijam ih ja, pilici se toliko kote da bi prenaselili planetu.
 
Hmm....zanimljivo. Znam dva Bika (tj, Bika i Bikicu), koji su vegani. Kod jednog cenim da je to više zbog eksperimentisanja i isprobavanjanovog stila življenja/prehrane. U joga je fazonu, čitaju se dalekoistoče mudrolije i duhovna literatura; a druga je oduvek trebila oko kalorija i zdrave ishrane pa je postepeno ušla u priču kao vegeterijanac, sad je upgrejdovala to na viši nivo.:)

Što se tiče telesnog šaranja, primetio sam da dosta Riba ima makar jedan tet negde na telu....I to su različiti motivi, od stupidne simbolike, klišea i jeftinog ložačkog citiranja, do nekih veoma kreativnih i slikovitih, al opet umerenih u dimenzijama, crtežima. Poznanik, tet majstor, Riba u horoskopu....i naravno, stripovski iscrtan po jednoj ruci....a ima još sitnih tuce svuda po telu.
 

Back
Top