Решење "албанског питања"?

Poruka
19.134
Постоје посредни докази да истовремено пуштање Харадинаја, нереди у Скопљу и "запаљиве" изјаве неколико албанских функционера покрећу механизам немира на Балкану, којима ЕУ започиње коначно решење "албанског питања".
Лично- мени се чини да их НАТО и ЕУ гурају у сукобе у вери да ће их заштитити од одмазде, са идејом да их оставе на цедилу- и да на тај начин опезбеде трајније решење проблема немирних Албанаца. Јер, Албанци су "дужни" и Србима, и Грцима, и Македонцима, и све ми се чини да се ово неће добро завршити по Албанце.
Том издајом Албанаца, аутоматски ће решити и проблем са Србима, умирити и још неке балканске државе и умањити своју одговорност за хаос који су изазвали распадом СФРЈ.
Шта мислите о свему томе?
 
Rešenje je jednostavno. Pocepati državu Albaniju kao matičnu državu Albanaca. Ne postoji albanska nacija i albanski nacionalizam, postoji albanski islamizam i to je ideologija koja vodi Albance na Kosovu u Makedoniji, i islamskom delu Albanije. Albaniju je lako pocepati, ali očigledno,,neko" to ne dozvoljava.

Uostalom već sam postavio temu o tome.
 
Rusi će zaustaviti Albance samo tetki da odnesu lek.

A Albanci sa podrškom Zapada mogu ceo Balkan da izbambusaju.

To je divljački narod koji u većini očigledno hoće da ratuje dok ostali balkanski narodi se iseljavaju i nemaju natalitet, mrze političare, mrze vojsku.

Zapad je procenio ko su najbolji pešadinci na Balkanu za njih, svi ostali su mlohavi.

Ko što su na Bliskom istoku suniti najbolji pešadinci.

Realno Albanci nemaju bojkot prema svojim vodjama ko Srbi, Bugari, Grci, Crnogorci.
 
Rusi će zaustaviti Albance samo tetki da odnesu lek.

A Albanci sa podrškom Zapada mogu ceo Balkan da izbambusaju.

To je divljački narod koji u većini očigledno hoće da ratuje dok ostali balkanski narodi se iseljavaju i nemaju natalitet, mrze vojsku.

Zapad je procenio ko su najbolji pešadinci na Balkanu za njih, svi ostali su mlohavi.

Ko što su na Bliskom istoku suniti najbolji pešadinci.

Pitanje je sta mogu bez podrske Zapada da urade, a ne sa.
 
A Albanci sa podrškom Zapada mogu ceo Balkan da izbambusaju.

To je divljački narod koji u većini očigledno hoće da ratuje dok ostali balkanski narodi se iseljavaju i nemaju natalitet, mrze vojsku.

Zapad je procenio ko su najbolji pešadinci na Balkanu za njih, svi ostali su mlohavi.

Ja ih nikad nisam video da su bilo šta vojnički uradili na terenu, odnosno stalno su bežali pred vojskom. Oni možda jesu voljni da ratuju, ali nisu sposobni.
 
Шта Европа има од велике Албаније? :think:
Само проблем; зато и мислим да их гурају у сукоб, у коме ће бити трајно онеспособљени за било какво ремећење поретка. :think: Досадили су и Богу и народу, постали најкриминогенији народ у Европи, направили много злочина и много компромитовали своје менторе са запада. Таквог "савезника" свако гледа да се реши што пре...
Осим тога, Клинтонови су пукли- а они су били "генерални спонзор" косовске "независности"...

- - - - - - - - - -

Mislis da ce posle 100 godina podrzavanja siptara da im okrenu ledja?
Управо то.
Јер, Србија није нестала, они нису постали кључни фактор на Балкану; просто, промашена инвестиција...:think:
 
Само проблем; зато и мислим да их гурају у сукоб, у коме ће бити трајно онеспособљени за било какво ремећење поретка. :think: Досадили су и Богу и народу, постали најкриминогенији народ у Европи, направили много злочина и много компромитовали своје менторе са запада. Таквог "савезника" свако гледа да се реши што пре...
Осим тога, Клинтонови су пукли- а они су били "генерални спонзор" косовске "независности"...

- - - - - - - - - -


Управо то.
Јер, Србија није нестала, они нису постали кључни фактор на Балкану; просто, промашена инвестиција...:think:

Nadam se da si u pravu i da je ovo pocetak kraja tih divljaka.
 
Ја имам неке друге идеје



images
 

Back
Top