Francuski sud odbio zahtjev za izručenje Haradinaja

Učinili su nam uslugu u suštini , ko zna na šta bi to sudjenje ličilo i da li bi naše pravosudje bilo u stanju da ga izvede ,a što je još gore ne treba sumnjati da bi se klan Haradnaj višestruko osvetio na onima koji su im dostupni , a to su uglavnom svi Srbi na KiM.

Ucenjuju nas vecito ratom jer znaju da nismo spremni (jos).

pa taj je morao da spava sa jednim okom otvorenim

Mozda...Ipak, imao je kicmu.
 
Ko zna mozda je tako i bolje jer plasim se sta bi bilo sa Srbima onda dole.Izbio bi neki sukob g e bi kao uvek najebali mi odnosno nas narod.

Није боље. Чему намера за повлачењем и страх пред непријатељем. Бар ми СРБИ нисмо такав народ. Историја је показала и доказала. После Хага зар Колмар да буде друга слика? Нисам ни очекивао. Политичка одлука.. да се ЗЛОЧИНАЦ ослободи а жртва омаловажи. Но свануће и српска зора и гамад отерати са свете српске земље косовскометохијске..
 
Ja sam Poljak i oduvek sam znao,sto Francuzi su obicne p** i kukavice.
Neće mi krenuti suza,ako će muslimani ponovo da prave tamo sranja.
Remus Haradinaj je obican kriminalac ,genocidas,silovatelj,terorista !
Kosovo je Srpsko i Srpsko ostaće,pozdrav iz severne Poljske.
 
Al im ga zavukosmo

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=04&dd=28&nav_category=11&nav_id=1255205



Vlada je, kako pišu "Večernje novosti" u izdanju od subote, naložila da zvaničnici i službenici u naredna tri meseca ne dogovaraju nikakve posete i aktivnosti toj zemlji.

Kako se navodi, ta odluka je jedan u nizu odgovora na odluku Apelacionog suda u Kolmaru da odbije zahtev Srbije za ekstradiciju bivšeg vođe OVK Ramuša Haradinaja, koga sumnjiči za ratne zločine na Kosovu 1998. i 1999. godine.
 
Poslednja izmena:
Učinili su nam uslugu u suštini , ko zna na šta bi to sudjenje ličilo i da li bi naše pravosudje bilo u stanju da ga izvede ,a što je još gore ne treba sumnjati da bi se klan Haradnaj višestruko osvetio na onima koji su im dostupni , a to su uglavnom svi Srbi na KiM.

Па то је сасвим реалан сценарио у Аматерском Позоришту СРБИЈА. :dash:
 
Ja sam Poljak i oduvek sam znao,sto Francuzi su obicne p** i kukavice.
Neće mi krenuti suza,ako će muslimani ponovo da prave tamo sranja.
Remus Haradinaj je obican kriminalac ,genocidas,silovatelj,terorista !
Kosovo je Srpsko i Srpsko ostaće,pozdrav iz severne Poljske.
Хвала на подршци.

Но, мимо тога, овако мало више - историјски... Што у вашој (једно време и нашој) химни у тексту узимате Французе као узор? :) ... Или је то ипак заиста била некад, нека другачија Француска...?
 
Хвала на подршци.

Но, мимо тога, овако мало више - историјски... Што у вашој (једно време и нашој) химни у тексту узимате Французе као узор? :) ... Или је то ипак заиста била некад, нека другачија Француска...?
Ja imam višlje poverenja u Fransuaz Olanda nego u Ivicu Dačića.

Sad call me crazy
 
Хвала на подршци.

Но, мимо тога, овако мало више - историјски... Што у вашој (једно време и нашој) химни у тексту узимате Французе као узор? :) ... Или је то ипак заиста била некад, нека другачија Француска...?
После поделе Пољске, многи пољски војници су емигрирали у Француску. Париз је био седиште двеју организација које су се представљале као пољска влада у егзилу. Француска је била у сукобу са Русијом, Пруском и Аустријом, које су склопиле договор о подели Пољске, и Пољаци су веровали да ће им помоћи да поврате државу. Видели су је као природног савезника. Пољски добровољци су се придружили редовима Наполеонове војске и оформили Пољске легије, које су учествовале у неуспелом покушају обнове Пољске. На челу Пољских легија био је Јан Хемрик Домбровски, који је опеван у пољској химни.
 
Poslednja izmena:
Ministri tri meseca bojkotuju Francusku?

29.04.2017 08:11 M. K.

Vlada Srbije naložila je svim državnim zvaničnicima i službenicima u ministarstvima, kao i direktorima javnih preduzeća da otkažu planirana službena putovanja u Francusku i da u naredna tri meseca ne dogovaraju nikakve posete i aktivnosti u ovoj zemlji, pišu „Novosti“.

Ovakva odluka je još jedan u nizu odgovora Beograda na odluku Apelacionog suda u Kolmaru da odbije zahtev Srbije za ekstradiciju bivšeg vođe terorističke OVK Ramuša Haradinaja.

Pošto pomenuta presuda, kako je ocenjeno u Nemanjinoj 11, nema nikakve veze ni sa pravom ni sa pravdom i praktično predstavlja politički čin, odlučeno je i da naša strana preduzme kontramere, navodi list.

Procena je da je Francuska bacila pod noge relevantne dokaze Srbije protiv zločinca za koga se osnovano sumnja da je lično ušestvovao u likvidaciji 47 civila na Kosovu i Metohiji i da su tim potezom dovedeni u pitanje brojni bilateralni sporazumi o saradnji dveju zemalja.

Upravo zbog toga naši zvaničnci švešće na minimum kontakte sa francuskim kolegama.

(Tanjug)

:hahaha: "Смејем се, смејем се, а плакао бих!"
 
Хвала на подршци.

Но, мимо тога, овако мало више - историјски... Што у вашој (једно време и нашој) химни у тексту узимате Французе као узор? :) ... Или је то ипак заиста била некад, нека другачија Француска...?

Ти мало мотику у шаке да узмеш, знаш.
 
Ministri tri meseca bojkotuju Francusku?

29.04.2017 08:11 M. K.

Vlada Srbije naložila je svim državnim zvaničnicima i službenicima u ministarstvima, kao i direktorima javnih preduzeća da otkažu planirana službena putovanja u Francusku i da u naredna tri meseca ne dogovaraju nikakve posete i aktivnosti u ovoj zemlji, pišu „Novosti“.

Ovakva odluka je još jedan u nizu odgovora Beograda na odluku Apelacionog suda u Kolmaru da odbije zahtev Srbije za ekstradiciju bivšeg vođe terorističke OVK Ramuša Haradinaja.

Pošto pomenuta presuda, kako je ocenjeno u Nemanjinoj 11, nema nikakve veze ni sa pravom ni sa pravdom i praktično predstavlja politički čin, odlučeno je i da naša strana preduzme kontramere, navodi list.

Procena je da je Francuska bacila pod noge relevantne dokaze Srbije protiv zločinca za koga se osnovano sumnja da je lično ušestvovao u likvidaciji 47 civila na Kosovu i Metohiji i da su tim potezom dovedeni u pitanje brojni bilateralni sporazumi o saradnji dveju zemalja.

Upravo zbog toga naši zvaničnci švešće na minimum kontakte sa francuskim kolegama.

(Tanjug)

:hahaha: "Смејем се, смејем се, а плакао бих!"






Kako ce Francuzi preziveti zahladjenje diplomatskih odnosa sa super silom Srbijom ?
 
Učinili su nam uslugu u suštini , ko zna na šta bi to sudjenje ličilo i da li bi naše pravosudje bilo u stanju da ga izvede ,a što je još gore ne treba sumnjati da bi se klan Haradnaj višestruko osvetio na onima koji su im dostupni , a to su uglavnom svi Srbi na KiM.

Slazem se sa tobom, iako je nepravda ogromna..
Ovo sto mi imamo nije drzava. Dakle, niti je sposobna za takvo sudjenje niti je u stanju da zastiti Srbe na KiM.
 

Back
Top