Business academy Link gruop - iskustva

gost 366239

Ističe se
Poruka
2.220
Jel ima neko iskustva sa BA? Znam da imaju IT, a biznis sam slucajno nasao izleteo mi baner na ovom forumu. Sad imaju neki promo upis upola cene. Pise im na sajtu da daju dipome i serifikate.
Imaju zanimljive smerove.

Zainteresovan sam za neki smer, ali bih pre da procitam ko sta ima reci o njima.

Ko su, sta su, jel su im priznate diplome, jel su visa skola, neka vrsta skracenog faksa?
 
Diplome im nisu u inostranstvu priznate, toliko mogu da ti kazem. Niti su visa skola, niti su fakultet, niti su srednja skola, vec jednostavno, kurs.
Mislim, ne znam kako nasa idiotska drzava dozvoljava tako olako koriscenje naziva Akademija. Akademije su ozbiljne institucije ranga fakulteta (ako ne i jace).
Ovo je kurs, a IT kursevi su im u rangu IT akademije (jos jedna "akademija", povraca mi se). A vec sam pricao o programerima koji su nam dolazili na praksu sa te IT akademije.....
 
Diplome im nisu u inostranstvu priznate, toliko mogu da ti kazem. Niti su visa skola, niti su fakultet, niti su srednja skola, vec jednostavno, kurs.
Mislim, ne znam kako nasa idiotska drzava dozvoljava tako olako koriscenje naziva Akademija. Akademije su ozbiljne institucije ranga fakulteta (ako ne i jace).
Ovo je kurs, a IT kursevi su im u rangu IT akademije (jos jedna "akademija", povraca mi se). A vec sam pricao o programerima koji su nam dolazili na praksu sa te IT akademije.....
Ok, hvala. :)
 
Diplome im nisu u inostranstvu priznate, toliko mogu da ti kazem. Niti su visa skola, niti su fakultet, niti su srednja skola, vec jednostavno, kurs.
Mislim, ne znam kako nasa idiotska drzava dozvoljava tako olako koriscenje naziva Akademija. Akademije su ozbiljne institucije ranga fakulteta (ako ne i jace).
Ovo je kurs, a IT kursevi su im u rangu IT akademije (jos jedna "akademija", povraca mi se). A vec sam pricao o programerima koji su nam dolazili na praksu sa te IT akademije.....

Izvini, ali ne razumem to sto kazes da im diplome nisu priznate. Pa iste te diplome dobijaju i u inostranstvu.
 

Back
Top