Beze od mene,ko djavo od krsta!

sad ti ni mi ne valjamo (posle svih onih kojima nalazis mane) :lol:
Nasao sam ih i sebi,ne brini nista :)
Ako neko kaze "Budi svoj" dakle budi unikat i original.Tu parolu cesto cujemo na raznim televizijama.Medjutim,ako si svoj i sledis sebe,ne gine ti nista drugo,vec od drugih da budes odbacen.Nazalost,to je tako,a voleo bi i ja da nije.Nikada nisam slusao muziku koju drugi vole,vec onu koja prija meni.I nikada nisam uspeo da nadjem nekoga iz moje generacije ko bi to voleo da slusa.Dok su drugi nosili pocepane farmerke i starke,ja sam nosio pantalone i cipele.I nikada nisam gledao ko sta nosi,da bi ga imitirao,vec sam se odevao onako kako se meni dopada i kako mislim da mi "lezi" bez obzira na kojekakve trendove.Nisam se osvrtao na to da li neko voli il ne voli moju frizuru.Moja frizura je na mojoj,a ne na tudjoj glavi i ne zelim bas da eksperimentisem sa njom,jer je nemam suvise.Mozda sam malo vise konzervativan po tom pitanju.Recimo..meni je od psovke veca nepristojnost da ljudi nose bermude,ili sorceve po gradu.Posebno stari ljudi sa cvoravim venama po nogama.Ili mi je recimo..ruzno da vidim debelu zenu utegnutu u helanke,ili mladu devojku obrijanu do glave.To je neka moda koja za mene nije normalna,ma koliko bila ultra-moderna i u trendu.To cak i nije moda,vec onaj pravi neukus.
 
To je bilo samo približno. Ovako izgleda osoba rejtinga 7.5

Garrett+Neff+Calvin+Klein+Model+Garrett+Neff+S6FiLYJgTEXl.jpg
I sta s tim?Ovaj kakav je,na pedera mi lici.I nema brate srpsku facu,bas se vidi da je germanskog porekla.
 
karakter, interesovanja?

Karakter:
Npr. da bude svoja,da ne imitira druge i ne uklapa se sa ruljom.S tim sto bi zeleo,da za razliku od mene bude pozitivac.Mada...nisam ni ja bas toliko negativan,ali cesto me uhvati momenat,a to je najvise zato sto sam sam.I naravno,sto pola zivota prodje,a nista svoje ne napravih.Sve mi nedovrseno stoji...Vremenom bi i mene to druzenje i taj njen vedar duh vratio u zivot..Voleo bi da razgovaramo dugo,ako treba i o necemu bezveze,samo da ne cutimo.Cutanje me ubija.Zatim da ume da se nasali kad treba i da prihvati i na svoj racun salu.Neka slobodno i bez ustezanja prdne predamnom,bez toga da se krije.
Ne bih zeleo da je veliki rasipnik i potrosac,pa da pola plate dajem na cigarete,kvarcovanja,zlatne kajle, prstenje..i ostale dzidza-bidze.Onaj ko je lep,lep je i bez toga..Da se odeva sasvim skromno,nista sljastavo i upadljivo,da ne puci usta kad se fotografise,ko pola ovih cobanki po fejsbuku,da nema pirsinge po telu i licu,dakle sasvim jednostavna i skromna,Zatim da nije kafanski tip ili jos gore,po diskotekama da se vucaram s njom.Mozemo izaci i u kafanu,ne bas deset puta u mesecu,ali dva puta sto da ne.Da voli bioskop,izlaske u prirodu,setnje...ali da nije neki veliki citac knjiga.Ako nesto mrzim,to je kad neko ceo dan zabode nos u knjigu.Da je vredna naravno,da je zaposlena,pa makar imala onu sugavu platu od 25 hiljada,al je bitno da radi.Da ne luduje za rodbinom,jer ni ja ne ludujem za mojom.Da ne zeli od mene da joj napravim copor dece,vec jedno.I to jedno je na ovu bedu sasvim dovoljno.Treba biti malo i realan...
 
Poslednja izmena:
Interesovanje:
-obzirom da nisam sportski tip,ne bi voleo da bude opsednuta svojim telom,pa da navali da bilduje i navede me na pomisao da sam se vencao sa Tajsonom.Ali joj ne bi zamerao da se rekreativno bavi nekim sportom.To bi me stimulisalo vremenom da se i ja ukljucim u njene aktivnosti.
-da voli narodnu muziku,ali onu staru...pa i zabavnu,sto da ne.Samo da mi ne pusta ove sadasnje krestavce,alergican sam na muziku noviju od 1980 godine.
-da zajedno ponekad slusamo stare ploce koje skupljam od svoje 15-te godine
-da voli antikvitete...da je hipster,sto bi se reklo :)
-da voli fotografiju,ili neku drugu umetnost.Cak bi bilo lepo i da je umetnica,recimo slikarka,vajarka...uzivao bi da je gledam dok to radi.I tako..jos ponesto...
 
Poslednja izmena:
Interesovanje:
-obzirom da nisam sportski tip,ne bi voleo da bude opsednuta svojim telom,pa da navali da bilduje i navede me na pomisao da sam se vencao sa Tajsonom.Ali joj ne bi zamerao da se rekreativno bavi nekim sportom.To bi me stimulisalo vremenom da se i ja ukljucim u njene aktivnosti.
-da voli narodnu muziku,ali onu staru...pa i zabavnu,sto da ne.Samo da mi ne pusta ove sadasnje krestavce,alergican sam na muziku noviju od 1980 godine.
-da zajedno ponekad slusamo stare ploce koje skupljam od svoje 15-te godine
-da voli antikvitete...da je hipster,sto bi se reklo :)
-da voli fotografiju,ili neku drugu umetnost.Cak bi bilo lepo i da je umetnica,recimo slikarka,vajarka...uzivao bi da je gledam dok to radi.I tako..jos ponesto...

nece akdemske ribe sa soferima
mozes ti procitati boga oca al ako si van akademskih krugova a u soferskim ispao si burazeru

- - - - - - - - - -

moras da izlazis sa pravom ekipom na prava mesta i da naucis prave stvari da bi gadjao prave ribe

a inicijacija
i ulog
pa nece dzabaka da mu neko namesta cupi
ko partija batice prvo fizikalija pa ako ima vajde tek pribliziti se
nemo se zaleti pa dok uvidi sablon vec iskoriscen
a ako nije mufljuz definitivno ce se samo to i desiti

- - - - - - - - - -

Karakter:
Npr. da bude svoja,da ne imitira druge i ne uklapa se sa ruljom.S tim sto bi zeleo,da za razliku od mene bude pozitivac.Mada...nisam ni ja bas toliko negativan,ali cesto me uhvati momenat,a to je najvise zato sto sam sam.I naravno,sto pola zivota prodje,a nista svoje ne napravih.Sve mi nedovrseno stoji...Vremenom bi i mene to druzenje i taj njen vedar duh vratio u zivot..Voleo bi da razgovaramo dugo,ako treba i o necemu bezveze,samo da ne cutimo.Cutanje me ubija.Zatim da ume da se nasali kad treba i da prihvati i na svoj racun salu.Neka slobodno i bez ustezanja prdne predamnom,bez toga da se krije.
Ne bih zeleo da je veliki rasipnik i potrosac,pa da pola plate dajem na cigarete,kvarcovanja,zlatne kajle, prstenje..i ostale dzidza-bidze.Onaj ko je lep,lep je i bez toga..Da se odeva sasvim skromno,nista sljastavo i upadljivo,da ne puci usta kad se fotografise,ko pola ovih cobanki po fejsbuku,da nema pirsinge po telu i licu,dakle sasvim jednostavna i skromna,Zatim da nije kafanski tip ili jos gore,po diskotekama da se vucaram s njom.Mozemo izaci i u kafanu,ne bas deset puta u mesecu,ali dva puta sto da ne.Da voli bioskop,izlaske u prirodu,setnje...ali da nije neki veliki citac knjiga.Ako nesto mrzim,to je kad neko ceo dan zabode nos u knjigu.Da je vredna naravno,da je zaposlena,pa makar imala onu sugavu platu od 25 hiljada,al je bitno da radi.Da ne luduje za rodbinom,jer ni ja ne ludujem za mojom.Da ne zeli od mene da joj napravim copor dece,vec jedno.I to jedno je na ovu bedu sasvim dovoljno.Treba biti malo i realan...
ne bi da ti kvarim iluziju al ovo boldovano se nece desiti
ako racunas na to samo ces izgubiti vreme u nadanju
i njihovi zivoti nisu nesto,o tome se radi tako da matematika je jasna
 
nece akdemske ribe sa soferima
mozes ti procitati boga oca al ako si van akademskih krugova a u soferskim ispao si burazeru
:nono2:

.Da voli bioskop,izlaske u prirodu,setnje...ali da nije neki veliki citac knjiga.Ako nesto mrzim,to je kad neko ceo dan zabode nos u knjigu..

btw a odakle tebi ideja da on trazi akademsku ribu?
 
Poslednja izmena:
Karakter:
Npr. da bude svoja,da ne imitira druge i ne uklapa se sa ruljom.S tim sto bi zeleo,da za razliku od mene bude pozitivac.Mada...nisam ni ja bas toliko negativan,ali cesto me uhvati momenat,a to je najvise zato sto sam sam.I naravno,sto pola zivota prodje,a nista svoje ne napravih.Sve mi nedovrseno stoji...Vremenom bi i mene to druzenje i taj njen vedar duh vratio u zivot..Voleo bi da razgovaramo dugo,ako treba i o necemu bezveze,samo da ne cutimo.Cutanje me ubija.Zatim da ume da se nasali kad treba i da prihvati i na svoj racun salu.Neka slobodno i bez ustezanja prdne predamnom,bez toga da se krije.
Ne bih zeleo da je veliki rasipnik i potrosac,pa da pola plate dajem na cigarete,kvarcovanja,zlatne kajle, prstenje..i ostale dzidza-bidze.Onaj ko je lep,lep je i bez toga..Da se odeva sasvim skromno,nista sljastavo i upadljivo,da ne puci usta kad se fotografise,ko pola ovih cobanki po fejsbuku,da nema pirsinge po telu i licu,dakle sasvim jednostavna i skromna,Zatim da nije kafanski tip ili jos gore,po diskotekama da se vucaram s njom.Mozemo izaci i u kafanu,ne bas deset puta u mesecu,ali dva puta sto da ne.Da voli bioskop,izlaske u prirodu,setnje...ali da nije neki veliki citac knjiga.Ako nesto mrzim,to je kad neko ceo dan zabode nos u knjigu.Da je vredna naravno,da je zaposlena,pa makar imala onu sugavu platu od 25 hiljada,al je bitno da radi.Da ne luduje za rodbinom,jer ni ja ne ludujem za mojom.Da ne zeli od mene da joj napravim copor dece,vec jedno.I to jedno je na ovu bedu sasvim dovoljno.Treba biti malo i realan...

Mislim da u gradu neces naci takvu curu.Jer zene vole da tose,trose trose.... I da budu malo u svom nekom svijetu.Onda bi i ti morao da budes supermen.Znas,Vlado vremena su se promjenila.Po tvom viđenju ovo je idealan brak ali iz 60-tih godina.Priupitaj malo i roditelje svoje pa ces vidjeti da ni onda bas nije bilo ovako sve idealno kako bi ti zelio da ti bude u braku.Ideal ne postoji.Ali postoje moguci kompromisi.
 
:nono2:



btw a odakle tebi ideja da on trazi akademsku ribu?

rece slikarka vajarka etc
koja bi se zemska i bavila time van akademskih krugova
strucna zanimacija van profesije i nije nesto kotirana kao pozeljna...
al ako ti je profesija monotona sta drugo
znaci out su monotone profesije jer vanprofesionalna angazovanost u nekom pravcu niti donosi profit niti drustvenu potvrdu
kad ja kazem kompnujem za sebe,ili ubacujem loptu u obruc za sebe ili pisem tekstove pesama za svoju dusu to ne izaziva toliko ushicenje kod suprotnog pola koliko bi izazvalo kada bi rekao da se time profesionalno bavim
a cime se profesionalno bavis? pa znas,ja vozim,vozac sam
aha....
 
rece slikarka vajarka etc
koja bi se zemska i bavila time van akademskih krugova
strucna zanimacija van profesije i nije nesto kotirana kao pozeljna...
al ako ti je profesija monotona sta drugo
znaci out su monotone profesije jer vanprofesionalna angazovanost u nekom pravcu niti donosi profit niti drustvenu potvrdu
kad ja kazem kompnujem za sebe,ili ubacujem loptu u obruc za sebe ili pisem tekstove pesama za svoju dusu to ne izaziva toliko ushicenje kod suprotnog pola koliko bi izazvalo kada bi rekao da se time profesionalno bavim
a cime se profesionalno bavis? pa znas,ja vozim,vozac sam
aha....

nije to bas toliko bitno.Meni su vijek bili kulturniji i normalniji ovi sa srednjom skolom od nekih injzinjera ili krimosa.
Jeste da treba lova uvijek.Ali tu uticu i neki drugi stilovi :oblacenje,skolonosti,vaspitanje.
Direktor banke gdje radim mene i nije nesto odusevio,a volim da proucavam ljude......
ali su mi uvijek bili simpaticni recimo vozaci i likovi iz naroda
naravno da ima jos faktora
pa nisu sve zene sponzoruse,iako vole da trose.........:lol:
 
Druga stvar...meni ne leze ovi danasnji modni trendovi,jednostavno suvise imam starinske crte lica da bi na sebe kacio one idiotske pirsinge,pocepane farmerice i terao cirokanu na glavi.Jel vi ne primecujete da ja po crtama lica i ne podsecam na nekog danasnjeg coveka,vec na onog iz 1930-ih 50-ih 60-ih. Takva mi je faca,yebiga...sta da radim.Ali zbog toga sebe ne smatram ruznim,pa sam eto hteo da pitam i nekog od vas.Al sad vidim da ni 80% vas nema ukusa za lepo i ruzno.

E ovo sam morala da prokomentarisem, sad si bas lupio. Ti objektivno nisi ruzan, cak si simpatican. Kod tebe nije problem ono sto ti je priroda dala vec sto ne oblikujes to sto imas.
Ja izgledam kao ona Helga iz Alo, alo, samo mi uniforma fali, pa se ne zalim sto nije vise 1941. :lol:
 
Vladimire, da li imas prijatelje? Da li si imao problem da nadjes drustvo kad si bio tinejdzer ili malo stariji?
Kad sam bio tinejdzer,nisam imao problema.Cak sam bio omiljen u drustvu i bas su me mnogi voleli sto sam malko "stilski" strcao ili odudarao.Bio sam,sto bi se reklo ekscentrik!Sve je bilo lepo,ali...ja sam takav tip da posle skole nisam odrzavao kontakte.Takav sam i sad,zasto je to tako,ne mogu ni sad sebe da skapiram.Veze su se pogubile,svako je svojim putem otisao.Ja sam se sve manje druzio i sve manji broj drugara imao.Danas imam samo jednog dobrog prijatelja,sa kojim se slazem u mnogim stavovima.On je,nasuprot meni,ozenjen,ali nema dece.Ni on ni zena njegova se gotovo ni s kim ne druze,valjda su se ljudi zatvorili u sebe.Uopste su se mnogi ljudi otudjili i niko ni s kim ne ulazi u pricu,a i kad udje,samo neka kuknjava za pare.Cim zines,odma - e daj mi na zajam!
U nedostatku prijatelja,ziveci u nekom svom svetu,poceo sam da se bavim sakupljanjem starih gramofonskih ploca sa narodnom muzikom 60-ih,onom koja me najvise privlaci.Tragao sam za najbolje ocuvanim primercima.Bio sam u stanju da kupim i po 10 primeraka,pa da odaberem onaj najbolje ocuvani.Tim plocama,koje i danas nabavljam,poklanjao sam svu paznju i ljubav.Ali ljubav prema predmetu ne moze biti uzvracena,jer ploca svira,ali nema dusu.
Cak jedno vreme,kad sam ostao bez posla,ni s kim se nisam vidjao.Sest meseci nisam izlazio iz stana,bio sam beo ko krec.Od takvog bi i vampiri bezali.Negde u to vreme oko 2010-te,potucem se s jednim magarcem ispred zgrade.On zagrabi ciglu,ja cekic,pa rascopasmo jedan drugom glave i zaglavismo obojica u hitnu pomoc.Posle smo se dugo sudili,gotovo 4 godine.Bas u to vreme saznadoh da mi firma nije uplatila 4 godine staza,pa sam i tu upao u sudski proces koji jos uvek traje.I kao vrhunac toga,2013 godine umre mi baba za koju sam bio mnogo vezan.Uz nju sam odrastao.I onako sam bio "labav" u socijalnim odnosima,posle toga sam se jos vise otudjio.Prestao sam da verujem ljudima,poceo sam da se sklanjam od sviju i sve dublje tonuo u svoju samocu.A kad je covek sam,on nema s kim da izadje,a kad nema s kim da izadje,nema ni sta da nadje.
 

Back
Top