Frustracije zbog nedostatka snošaja

ljubota

Poznat
Poruka
9.856
Pa eto,pre nekako ja spopao neku komšinicu,daj samo malo,daj samo vrh,daj brzo ću itd...
nećkala se ona,te imam momka,te počinje mi serija,te nije dovoljno izdepilirana,al na kraju ja joj uvalim prstenjak i ona dadne,al da završim pre početka serije.
Iskoristim ja tih 7 minuta i onako ispražnjeno,pratim je kući da stigne na seriju,i ona mi reče da zna da nisam dugo uvalio spolovilo i pita me kako izdržavam to,jer ona ako ne dobije nedelju dana,poživčani i sva se isfrustrira...
Ja joj kažem da se desi da po 3 meseca ne bude ništa,al da mi se čini da sam jednako lud kao i pre i posle toga.
Da li je istina,drage forumske dame,da ako ne dobijete muško spolovilo duže od nedelju dana, postanete besne,ljute i isfrustrirane?
 
Jeste zene mnogo teze podnose nejebicu jer im je lakse da dodju do sexa, nisu navikle.
Zato kad zagore ujedaju.
Muskarci bi da jebu stalno a opcije ogranicene pa od malena nauce da zive s tim
Plus zenski libido je mnogo slabiji.
Njih vise pale druge stvari kao shiny objects ili cipele, shoping.
Doktore to ti sebe pravdaš.Ajde priznaj koliko vas drka....Volim izvlačenja...Živčane? Ovisi o ženi jer može to da se koristi i na drugi način.

- - - - - - - - - -

To je dokaz da zene kao duhovna bice bez tela ne mogu da obitavaju u ovom oteletvorenom svetu.
Jel to zato što smo od vašeg rebra?
 
Svi muskarci drkaju bili u vezi ili sami.
To bi znala da si barem 1 uspela da navatas.
Ogledalo je odgovor.

Koje bre ogledalo i ne rise mi žene nervozu i tu tvoju nazovi frustraciju rješavamo čišćenjem kuće,a ne dimnjaka. Nećemo o tome da ste vi muški babe tračare.Al to je garant rekreativno.Dovoljno mi da se sjetim onih koje su gorjele na lomači jer nisu dale...
 
aj evo da pitam kad je već takva tema...jel može žensko da izgori, misim jebbe jj se jebbe i nema seksa pa nema...i onda jednog momenta joj se više ne jebbe...uopšte joj se ne jebbe...aseksična totalno postane ?
misim nemoj se smejete, ko nezna bolje da pita jer nije sramota neznati i pitati, sramota je praviti se da znati a ne pitati
 
aj evo da pitam kad je već takva tema...jel može žensko da izgori, misim jebbe jj se jebbe i nema seksa pa nema...i onda jednog momenta joj se više ne jebbe...uopšte joj se ne jebbe...aseksična totalno postane ?
misim nemoj se smejete, ko nezna bolje da pita jer nije sramota neznati i pitati, sramota je praviti se da znati a ne pitati

ne verujem, moze samo losim iskustvima bolje da kontrolise svoj libido
 

Back
Top