Beli Preletačević za tri sata prikupio 46.000 potpisa

BELI PRELETAČEVIĆ U TRCI ZA PREDSEDNIKA SRBIJE Za tri sata prikupio 46.000 potpisa

T. M. S. | 04. 03. 2017 - 12:58h
Ljubiša Beli Preletačević, predsednik mladenovačke stranke Sarmu probo nisi (SNS) danas je počeo da skuplja potpise za kandidaturu za predsednika Srbije.

zW4ktkqTURBXy85MTQwNjY3NDUxYmIzMTczZjBlYjA0ZmMwYjYyNmQwYy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Foto: RAS Srbija Sakupljanje potpisa za kandidaturu

Za samo tri sata, kandidaturu Belog podržalo je rekordnih 46.000 građana.

- Danas u 9. sati smo u Mladenovcu počeli sa sakupljanjem potpisa. Odziv građana je sjajan. Za tri sata skupili smo 46.000 potpisa, a ići ćemo danas do 100.000. Od ponedeljka krećemo dalje po Srbiji. Organizovaćemo sakupljanje potpisa u Beogradu, Novom Sadu, Kragujevcu... - kaže Beli.
Beli, koji je u politiku ušao prošle godine kada je napravio izborni bum u Mladenovcu, kaže da će verifikacija potpisa ići teško.
- Notara je malo i svi su naprasno zauzeti, ali mi ne odustajemo - kaže Beli.
DxpktkqTURBXy82ZGM2ODBkODYxMmI0MzZkODMyNDIyNTNlOGRmNTZlMS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


Budući da poslednji ulazi u predsedničku trku, Beli kaže da ima malo vremena, ali poručuje da nema sekiracije.
- Nadam se da ćemo donacijama do subote skupiti 500,600.000 dinara koliko nam treba za overu potpisa . kaže Beli.
Beli je siguran i da će ući u drugi krug izbora i poručuje: "Samo jako, bez sekiracije!".

+++++++++++++++++++++++
:lol::lol::lol:..........:rotf::rotf::rotf:..... изгледа да има пуно људи којима је СВЕГА ДОСТА........
 
BELI

zar treba jos nesto reci

http://www.blic.rs/vesti/beograd/be...je-za-tri-sata-prikupio-46000-potpisa/v6ysf1t

mislim zbog njega cu izaci i glasati bar znam da se zeza

...море он се и не зеза...видиш, за јуче Дачићев СПС се хвали да ће СКУПИТИ 10.000 потписа, а овај (Бели) за пар сати накупи 46.000....мора да Вучко грицка
"нешто", због своје "велике популарности" међ' народом, да је за Врање ангажовао 50 - так аутобуса и гомилу службених аутомобила за "верну камарилу"....
 
Pa od ponudjenih zaebanata, ovaj ce uciniti najmanje stete.....
- - - - - - - - - -
Vec sam inace rekao da mi malo fali da glasam za bas ovakav predlog....a eto sad imam i izbor...
- - - - - - - - - -
Bar je parodija ocigledna...

- - - - - - - - - -

Samo stavi link da ti ne obrisu temu....

Када кликнеш на наслов ДОБИЈЕШ ЛИНК И ВАЛИДАН ИЗВОР.........:p
 
Ljudi, ja u ovih 46 000 potpisa ne verujem al' nikako ...
Prosta matematika ...

Prosečno vreme popunjavanja obrasca za podršku predsedničkom kandidatu u 2 primerka - ne može indigo ili kopija
traje bar 5 minuta

46 000 x 5 min / 60 = 3830 sati

Da je 50 ljudi samo popunjavalo obrasce bilo bi potrebno 76 sati da se popune !!!
A koliko bi trebao notara da angažuje (koliko ih Mladenovac ima na teritoriji)
Pa onda, da bi se potpis overio notar traži original uplatnicu sa uplaćenim iznosom od 50 din po svakoj overi (ne može zbirno za 100-200-500 potpisa)?
Koliko Mladenovac ima pošti, banaka koje bi samo to radile ?
Pa onda, kako organizovati toliki broj ljudi ??? Gde da stanu svi ti ljudi ???
Koliko Mladenovac ima stanovnika voljnih da provedu desetak sati čekajući na red ????

I na kraju,
Odakle Belom 46000x50 din (+poštanska ili bančina provizija) = 2 300 000 din samo za overu potpisa ????

Toliki broj potpisa ni SNS, uz svu moguću logistiku i zloupotrebu državnog aparata,
ne bi po celoj Srbiji uspeo da skupi za tako kratko vreme ....
 
BELI

zar treba jos nesto reci

:orkestar: :maramica::maramica:

..ии ПРЕМЕСТИ ТЕМУ, ПРЕМЕСТИ ТЕМУ!!

- - - - - - - - - -

Ljudi, ja u ovih 46 000 potpisa ne verujem al' nikako ...
Prosta matematika ...

Prosečno vreme popunjavanja obrasca za podršku predsedničkom kandidatu u 2 primerka - ne može indigo ili kopija
traje bar 5 minuta

46 000 x 5 min / 60 = 3830 sati

Da je 50 ljudi samo popunjavalo obrasce bilo bi potrebno 76 sati da se popune !!!
A koliko bi trebao notara da angažuje (koliko ih Mladenovac ima na teritoriji)
Pa onda, da bi se potpis overio notar traži original uplatnicu sa uplaćenim iznosom od 50 din po svakoj overi (ne može zbirno za 100-200-500 potpisa)?
Koliko Mladenovac ima pošti, banaka koje bi samo to radile ?
Pa onda, kako organizovati toliki broj ljudi ??? Gde da stanu svi ti ljudi ???
Koliko Mladenovac ima stanovnika voljnih da provedu desetak sati čekajući na red ????

I na kraju,
Odakle Belom 45000x50 din (+poštanska ili bančina provizija) = 2 300 000 din samo za overu potpisa ????

Toliki broj potpisa ni SNS, uz svu moguću logistiku i zloupotrebu državnog aparata,
ne bi po celoj Srbiji uspeo da skupi za tako kratko vreme ....

НЕВЕРНИ..
Неверни Тома.png
 
Koja je caka? Jedan potpis-jedna sarma? Secam se da je onaj zaharije za izbore pre 5 godina "vatao" potpise na casu kuvane rakije.
:roll:

Бели, СРБИНЕ!

- - - - - - - - - -

Ma zeza se covek, isao sam danas da potpisem za jednog kandidata, 20 minuta sam se zadrzao bar

*ебо те таки кандидат!
 
Изгледа, пошто је у Младеновцу већ око 5 година вода за пиће неисправна, сада долази до ефекта......можда би и преостали део земље требало да је конзумира...?!?

Treba flasirati Mladenovacku vodu posle poplava......sa nekom cinicnom flasicom , to bi se i isplatilo....

- - - - - - - - - -

Бели, СРБИНЕ!

- - - - - - - - - -



*ебо те таки кандидат!

Da vidite kakve listove kiselog kupusa imam, odmah bi dosli ovi iz izbornog staba da to sve pokupe i od toga naprave sarme....


Ja jos ni kod jednog domacina nisam video ovakav kiseo kupus kao kod mene...
Jeste kupus bio odlican, stvarno prva klasa, ali malo ljudi i zna sta je prva, i druga klasa je dobar, cesto stavljaju 2 i 3, neki i 4 klasu kupusa, od 5 klase mozes samo do mesec dana ili odmah kuvano...

Jos se nadam da cu provaliti nacin na koji se dobija ovakav k kupus...
 
Ljudi, ja u ovih 46 000 potpisa ne verujem al' nikako ...
Prosta matematika ...

Prosečno vreme popunjavanja obrasca za podršku predsedničkom kandidatu u 2 primerka - ne može indigo ili kopija
traje bar 5 minuta

46 000 x 5 min / 60 = 3830 sati

Da je 50 ljudi samo popunjavalo obrasce bilo bi potrebno 76 sati da se popune !!!
A koliko bi trebao notara da angažuje (koliko ih Mladenovac ima na teritoriji)
Pa onda, da bi se potpis overio notar traži original uplatnicu sa uplaćenim iznosom od 50 din po svakoj overi (ne može zbirno za 100-200-500 potpisa)?
Koliko Mladenovac ima pošti, banaka koje bi samo to radile ?
Pa onda, kako organizovati toliki broj ljudi ??? Gde da stanu svi ti ljudi ???
Koliko Mladenovac ima stanovnika voljnih da provedu desetak sati čekajući na red ????

I na kraju,
Odakle Belom 46000x50 din (+poštanska ili bančina provizija) = 2 300 000 din samo za overu potpisa ????

Toliki broj potpisa ni SNS, uz svu moguću logistiku i zloupotrebu državnog aparata,
ne bi po celoj Srbiji uspeo da skupi za tako kratko vreme ....

Која си ти редикалка, то је страшно.
 
Ljudi, ja u ovih 46 000 potpisa ne verujem al' nikako ...
Prosta matematika ...

Prosečno vreme popunjavanja obrasca za podršku predsedničkom kandidatu u 2 primerka - ne može indigo ili kopija
traje bar 5 minuta

46 000 x 5 min / 60 = 3830 sati

Da je 50 ljudi samo popunjavalo obrasce bilo bi potrebno 76 sati da se popune !!!
A koliko bi trebao notara da angažuje (koliko ih Mladenovac ima na teritoriji)
Pa onda, da bi se potpis overio notar traži original uplatnicu sa uplaćenim iznosom od 50 din po svakoj overi (ne može zbirno za 100-200-500 potpisa)?
Koliko Mladenovac ima pošti, banaka koje bi samo to radile ?
Pa onda, kako organizovati toliki broj ljudi ??? Gde da stanu svi ti ljudi ???
Koliko Mladenovac ima stanovnika voljnih da provedu desetak sati čekajući na red ????

I na kraju,
Odakle Belom 46000x50 din (+poštanska ili bančina provizija) = 2 300 000 din samo za overu potpisa ????

Toliki broj potpisa ni SNS, uz svu moguću logistiku i zloupotrebu državnog aparata,
ne bi po celoj Srbiji uspeo da skupi za tako kratko vreme ....

Radikali se plaše Belog. :per:

I treba...
 

Back
Top