Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu?

Šta je bolje imati?

  • 1.000 m2 u Ojmjakonu

  • 400 m2 u Kuli

  • 50 m2 u Beogradu

  • 1 m2 na Menhetnu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eno Radomana ugodno živi u ogromnom stanu na Dedinju, tačnije pored Belog dvora. Na veme se sklonio, kad je osetio da se Miloševiću ljulja. Zabunović je onaj što je uvozio kako je hteo u vreme Slobe, a kad je ovaj uklonjen, upao je na carinu...šta misliš zašto? U suštini su svi pomenuti radili za Miloševiće.

Kada već znate gde je pitajte ga usput šta je bilo sa tom njegovom nagradom od 500 DM.Onaj što je hteo da pokloni 1000 eura svakom građaninu čuo sam da su dobili neku "siću".
 
Eno Radomana ugodno živi u ogromnom stanu na Dedinju, tačnije pored Belog dvora. Na veme se sklonio, kad je osetio da se Miloševiću ljulja. Zabunović je onaj što je uvozio kako je hteo u vreme Slobe, a kad je ovaj uklonjen, upao je na carinu...šta misliš zašto? U suštini su svi pomenuti radili za Miloševiće.
Ма је.еш то него да ли још увек уцењује главе пензионера?
 
Kada već znate gde je pitajte ga usput šta je bilo sa tom njegovom nagradom od 500 DM.Onaj što je hteo da pokloni 1000 eura svakom građaninu čuo sam da su dobili neku "siću".
Ооо, па теби је зинуло за још тих 1000Е а цвикаш због уцене!
Па лепо дај џелату кад зазвони 750 за откуп главе и 250 у џеп и назад за Цирих.
 
hteo sam da kupim i kucu jednu 100 kvadrata sa 11 ari placa 5 km od centra grada do magistrale , izmakla mi , prodala se za 12.000e . Sve prodaju ljudi koji su se iselili za Beograd i okolinu tj otisli tamo trbuhom za hlebom tj drzavnim ili kojim vec poslom.

Zaradices od malina, pa ces da zivis lepo i kupis kucu, kao u Svajcarskoj, ne brini.:cmok2: ...sto ti i zelim, i neka je sa srecom pocetak radova!

15p5xcm.jpg
 
Kupljena parcela od skoro 30 ari za 1350 evra . Prvo radimo analizu zemljista a onda cemo da vidimo sta cemo da posadimo. U opciji su malina, ribizla, orah i vinograd. Nesto ce biti

Manje od 50 evrića po aru? Pa to je đžabe.Nije loše da stavite jedno dve košnice.Čuo sam da je nauka dokazala da se može preživeti sa kilogramom meda mesec dana.
 

Za vinograd, kažu stari, treba sluga, a ne gazda.

Ako imaš novaca da platiš nadničare i kupca za grožđe i vino, onda OK.

Razmišljam i sam, pa evo i ovde da predložim, možda još neko razmotri podizanje zasada zove.

U Mađarskoj se podižu silne plantaže jer verovatno ima potražnje za cvetom i bobicama. Poso zahteva malo angažmana, nema prskanja i svakodnevnog rada na zasadu.

Samo košenje i berba, a i tu kao rešenje planiram da pustim ovce i guske jer zovu ne diraju, a svaku travku pojedu.

Ko zna možda bude unosnije tih par ari zove nego malinjaci i vinogradi
 
Za vinograd, kažu stari, treba sluga, a ne gazda.

Ako imaš novaca da platiš nadničare i kupca za grožđe i vino, onda OK.

Razmišljam i sam, pa evo i ovde da predložim, možda još neko razmotri podizanje zasada zove.

U Mađarskoj se podižu silne plantaže jer verovatno ima potražnje za cvetom i bobicama. Poso zahteva malo angažmana, nema prskanja i svakodnevnog rada na zasadu.

Samo košenje i berba, a i tu kao rešenje planiram da pustim ovce i guske jer zovu ne diraju, a svaku travku pojedu.

Ko zna možda bude unosnije tih par ari zove nego malinjaci i vinogradi

vinograd trazi dosta rada to znam, ali je profitabilnost veca

Npr mozes da uzmes 30.0000 evra sa hektara vinograda ako vino prodajes po 5 evra

Sa druge strane postoje druge kulture koje traze manje rada ali nude i manju profitabilnost pa sta ko voli.

- - - - - - - - - -

verujem da bi tu mogao da napravis groblje kucnih ljubimaca... nije losa kinta.

m ozda u tvom selu - obzirom da tamo gore imate vise kerova i macaka nego dece ....

kod nas ovde je drugacije

Ovakve lepote u tvom selu nema

213hlwk.jpg
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top