MTS ili SBB internet

Nije obrisano nista sto nije trebalo da bude obrisano, procitaj pravilnik. :)

Slažem se sa pravilnikom, mada u ovakvim situacijama korišćenje "lepih" reči ne može baš tako lepo da oslika tu emociju koju gajim ka Telekomu a i kolegama im :)

A za slučaj da želim da sitničarim, mogao bih da kažem i da je ukidanje prava na slobodu izražavanja, ali, khm, nije da mi se toliko ide u sitna crevca. Uzdravlje :)
 
Slažem se sa pravilnikom, mada u ovakvim situacijama korišćenje "lepih" reči ne može baš tako lepo da oslika tu emociju koju gajim ka Telekomu a i kolegama im :)

A za slučaj da želim da sitničarim, mogao bih da kažem i da je ukidanje prava na slobodu izražavanja, ali, khm, nije da mi se toliko ide u sitna crevca. Uzdravlje :)

Slazem se da situacija sa nasim provajderima nije bas bajna, ali se to nezadovoljstvo sigurno moze izraziti na malo kulturniji nacin :D
 
NIKAKO SBB!
Stalni kvarovi, a jakoo losa podrska
Bukvalno morate da ih zovete svaki dan i opet niko nista ne resava. Gubljenje zivaca u razgovorima sa operaterima koji ne znaju da resavaju probleme, sluzbe koje treba da dolaze da otklanjaju kvarove ne dolaze
Sve u svemu mucenje
 
Postovani
Koristim Sbb-ov internet već pet godina u početku je radio odlično nakon isteka ugovora nikako ja plaćam internet 150 mb/s a moja brzina interneta je 27 mb/s sramota čak je jednom bila i jedan mb/s
 

Prilozi

  • 69B6AA0E-AB65-485F-9DE1-B3296BAB09F9.png
    69B6AA0E-AB65-485F-9DE1-B3296BAB09F9.png
    86,7 KB · Pregleda: 47
To je test sa wifi-ja. Tu imas i taj faktor, recimo ako ruter ne podesim da je na kanalu 10, imam i ja te brzine sa A10, samo sto
sa desktopa preko zice ide normalna brzina.

edit:
inace, sad sam na super novi
 
ja sam kod malog operatera, koji ce razvuci optiku za iste novce (najmanji paket 100/50) koji i sad placam...a trenutno je brzina (jos nema optike) 50 download, a upload mi ide i na 70...oni daju veliki upload.
cena koji dinar vise od 10 evra i da imaju mogucnost samo net bez tv.
 

Back
Top