catfight

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
Sta mislite o ovom sportu?
Da pojasnim, dve devojke u bikiniju ili toplesu se rvu, bore na strunjacama, ili u toploj cokoladi itd, a imucnija elita iz loze gleda performans, klade se i slicno.
Interesuje me da li postoje pravila borbe?
 
Ma daj to uopste nije zanimljivo.
Jesi li gledao film Relikvijum?
Jedna od zadnjih scena je sta dve ribe rade za dop :shock:
E to bih voleo da gledam, samo naravno bez gudre :razz:
 
Nađi si ženu. Pa se porvite. Za početak kupite jogi dušek, da ne lomite krevete dok ste još u snazi. Posle, kad strast splasne, možete se i useliti u tu spavaću sobu koju ste dobili od strica. A čokoladu čuvajte za dečicu. Joj, bre, što me nervirate.
 
nije to za imutjniju elitu....to ti je prilichno chesto po evropi i kojeqda....mislim da zhivish u holandiji kao neki prosek....sebi mosh da priushtish da gleash....ko sad da odesh na pivo....nema pravila...to ti je pomalo poprilichno samo da se zapale mutanti....ko striptiz....znachi ko kecheri....kobajagi

ja sam u medecinskoj od celog shkolovanja....najvishe uzhivao u tuchama....cherupanje klasichno...mada su se jednom dve bash poprilichno izgazile....pesnice pa nogama ko mushki jbte....al nije bilo nekih masovnih tucha....shteta
 
DisMisaL:
Nađi si ženu. Pa se porvite. Za početak kupite jogi dušek, da ne lomite krevete dok ste još u snazi. Posle, kad strast splasne, možete se i useliti u tu spavaću sobu koju ste dobili od strica. A čokoladu čuvajte za dečicu. Joj, bre, što me nervirate.
2874214.574895.jpg

I još četiri karaktera:roll:
 
greota, baš :lol:

evo žvazbuke za početnike :D


God afternoon, good day: Dobar dan /doh-bar daan/
Good evening: Dobro vece /doh-broh ve-che/
Hello: Zdravo /zdra-voh/
Good bye: Dovidjenja /Doh-vee-gi-enya/
Good night: Laku noc /lah-koo noch/
How are you? Kako si? /kah-koh see?/
See you! Vidimo se! /vee-dee-moh se/
What's the time? Koliko je sati? /koh-lee-koh ye sah-tee/
Please: molim te /moh-leem te/
Thank you: hvala /hvah-lah/

Food: Hrana /hrah-nah/
Drink: piće /pee-che/
Bon apetit: Prijatno /pree-yat-no/
 
Betty:
to je za hormondžije u BUSU, socijala bato...150 kinti plus piće gratis
a reklama - po stanicama gsp, dakleee.....:?
Za balavurdiju.

Betty, kada se u Busu odrzavaju slicne manifestacije?

Meni je licno seksi da gledam te performanse, sa ili bez cokolade, bitno da se dve devojke rvu. A sto se pravila tice, to sve zavisi od organizatora.

Sve one koji se zanimaju za zenski fajt pozivam da posete Yahoo grupu "Catfight Yugoslavia":

http://groups.yahoo.com/group/catfightyugoslavia/
 
Peta W je trenirala rvanje...to postoji i kao obican sport.
randome je l radis na tome da budes makro ili samo korisnik usluga
ma i nije uzas
uzas je relativan??
 
bilo je bre u beogradu u nekoj diskoteci to rvanje u chokoladi sasvim obichno...tj delili su reklame. e sad da li se to desava na nekim mrachnim zurkama ali malo drugachije?????
e kao u ovakvim pricama se ljudi pa i ja uvek izuzimaju ali pitanje je koja bi bila npr moja uloga tu ovakva kakva sam..a vasha
????? volela bi da sam razumljivija...ovako je samo mlacenje
biiihhhhh
 
Petar-Manevarka:
Betty, kada se u Busu odrzavaju slicne manifestacije?

Meni je licno seksi da gledam te performanse, sa ili bez cokolade, bitno da se dve devojke rvu. A sto se pravila tice, to sve zavisi od organizatora.

Sve one koji se zanimaju za zenski fajt pozivam da posete Yahoo grupu "Catfight Yugoslavia":

http://groups.yahoo.com/group/catfightyugoslavia/

a je l bitno shto se pipaju ili sto se biju
onda mozesh i tekvondo da gledash ako ovog nema cisto da ne budesh tuzan
ili kikbox
pa posle pridjesh i pitash.....mala a je l radish i rvanje
 
?:
a je l bitno shto se pipaju ili sto se biju
onda mozesh i tekvondo da gledash ako ovog nema cisto da ne budesh tuzan
ili kikbox
pa posle pridjesh i pitash.....mala a je l radish i rvanje

Pipanje, bar sto se mene tice, uopste nije bitno, bitna je borba. Ok su i klasicni borilacki sportovi, posebno volim da gledam obicno zensko rvanje. Znacajna razlika kod rvanja u blatu je sto organizatori nastoje da bude sto atraktivnije, pocevsi od izbora devojaka (obicno su u pitanju super ribe), pa do odece u kojima one nastupaju (najcesce bikini, kupaci kostim).

Najidealnije je i da ribe budu seksi gradjene i da borba bude zestoka. Naravno, u odredjenim granicama, tj. treba u svakom slucaju izbeci povrede.

Posto je pomenuto zensko rvanje kao obican sport, naglasavam da je milina i njega gledati. I kik-boks ima svoju draz, ali mi se cini da je rvanje pogodnije za devojke, posebno zbog odsustva udaraca.

Pozdrav za sve devojke koje su trenirale ili treniraju rvanje ;)
 
Rado bih organizovao borbe zena u lokalu jednog prijatelja da to nije tako zahtevan i odgovoran posao.
Naravno, za razliku od kecehrki u catfightu borbe nisu namestene, a upravo je novac koji dobija pobednica ono sto osigurava realni okrsaj. Porazena odlazi praznih ruku, naravno osim startne love za uceshce.
Najbolje je naci sponzore, raspisati konkurs za devojke, objasniti im pravila a ulaznice papreno naplacivati i to samo za probranu klijentelu, mislim da se moze dobro zaraditi.

She's gotta be strong
And she's gotta be fast
And she's gotta be fresh from the fight
I need a heroine

Somewhere after midnight
In my wildest fantasy
Somewhere just beyond my reach
There's someone reaching back for me
Racing on the thunder end rising with the heat
It's gonna take a superbgirl to sweep me off my feet
 
Betty:
to je za hormondžije u BUSU, socijala bato...150 kinti plus piće gratis
a reklama - po stanicama gsp, dakleee.....:?
Za balavurdiju.
Mislim da se iza svega krije sex trafiking!! Mada bih voleo da vidim dve Krstolomke kako odmeravaju snagu i ve$tinu rvanja u chokoladi
Po zavr$etku borbe dolazim da ute$im i olizhem pobedjenu :lol:
 

Back
Top