Vaspitanje u SAD: Sin saopstio svom ocu da zeli da bude gang (kriminalac)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

noviclan123

Zainteresovan član
Poruka
495
Zelim da iskoristim ovu priliku i podelim sa vama video koji pokazuje kakvo vaspitanje vlada u porodicama na zapadu SAD. Ukratko se radio o decaku koji ima 14 godina, zeli da napusti skolu, pocne da prodaje drogu, oruzije i bavi se kriminalom. Evo kakav je dobio odgovor i savet od svog oca!


Hoces da budes kriminalac-gangster a? Ajde ubi me, UBIJ ME...kazes da ces biti opasan i jak. Ti si gangster, ubij me, brani se! sta cekas ajde!
 
slično je i ovde...uzori su im kojekakvi ološi

У Србији су и очеви углавном олоши, немају аторитет ни код сопствене жене, гребатори за мало ***** са стране, партијске пудлице без својег ја, лопине на велико и мало.

Улога ОЦА нема алтернативу. Матори овом малом црњи можда спашава живот тим шамарима...
 
Zelim da iskoristim ovu priliku i podelim sa vama video koji pokazuje kakvo vaspitanje vlada u porodicama na zapadu SAD. Ukratko se radio o decaku koji ima 14 godina, zeli da napusti skolu, pocne da prodaje drogu, oruzije i bavi se kriminalom. Evo kakav je dobio odgovor i savet od svog oca!


Hoces da budes kriminalac-gangster a? Ajde ubi me, UBIJ ME...kazes da ces biti opasan i jak. Ti si gangster, ubij me, brani se! sta cekas ajde!

Sad ce barbara da te tuzi za porodicno nasilje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top