Pomoć oko windows-a 7-64 bit

Meni samo nije jasno ČEMU TOLIKI SEKURITI FAJLOVI (ajd poprava bagova) AKO JE SISTEM OPET NESTABILAN?
Pa još kad ti uvale SLEDEĆA VERZIJA JE BEZBEDNIJA OD OVE SAD SA 2GB SEKURITI UPDATEOVA?

Čeaj malo... XP, Vista, 8, 8.1, 9... KOLIKO JE TO SEKURITIJA I ŠTA JE TO NEBEZBEDNO PA MORA 10?

Ok, druga stvar je što su naheftali svoje servere da proveravaju dal se javljaš sa ranijom verzijom pa da te ubede da to ne radi...
... da bi vadio pare za novo

ALI TO NIJE INFORMATIKA VEĆ LOPOVLUK
Samo politika Microsofta,a od Security-a ni "S".Lopovska posla.
 
Samo politika Microsofta,a od Security-a ni "S".Lopovska posla.

Našao sam objašnenje za šta je toliki Security - zatvaraju izvaljene kanale povezivanja van regulranog TCP/IP
a uvek sam se pitao "O KAKO TO PRAVE NOVE SISTEME A OPET JE MOGUĆ REMOTE ATTACK?"
Što je najlepše - JEDNIM UPDATE-om REŠAVAJU PROBLEM.... Kakav MOĆAN sistem...

Kad pozatvaraju više od pola backdoor servisa - AJMO RAJA NOVI RINGIŠPIL!
Ovaj novi em lepo ofarban, em se vrti u krug, znate...
 
-SKRAĆENO-

Ali me ipak više zanima da li će biti štucanja sa svim updateovima kao kod ove ALL IN ONE verzije?
Sad radim sa najzvaničnijim od Microsoft-a

Naravno proces će trajati pa odgovor sledi kad se sve završi

Za razliku od BUNDLE ISO diskova koji se mogu skinuti sa sajtova mnogo brže nego sa Microsoft preopterećenog servera da neki put preuzimanje pada sa 1000 na ispod 100Kb/s, ipak Microsoft nudi adekvatnije spakovane instalacione diskove pa nema onih štucanja kao sa preuzimanjima kod ostalih.
Ko zna o čemu je reč...

Primetno je brže instaliranje programa na Windows 7 tj generalno stabilniji rad ako je download-ovan Micosoft ISO
ali svejedno postoji generalni bug na diskovima sa Windows SP1 - mora da se iskoristi Microsftov Fix It Easy
da bi prvi update zaista krenuo...
 
Poslednja izmena:

Back
Top