Vaša ocena dobrih filmova

kill_bill_13_KL.jpg


- - - - - - - - - -

covek-iza-gvozdene-maske-foto-youtube-1425814419-623462.jpg


- - - - - - - - - -

827.jpg


- - - - - - - - - -

zmajevosrce6002148039020130903102724.jpg
 
Imamo sličan ulus za filmove. Svidece ti se sigurno . Oba dela su vrh

sad sam stavila prvi deo da se skine

da, da samo sto se ti plasis duhova...i setih se jednog filma b produkcije ghost shark :zcepanje:


- - - - - - - - - -

jel ova poslednja slika iz film azmajevo srce?

ima tri dela pre mozda 2 godine je bio 3 deo cini mi se...gledala sam bas davno prvi deo
 
sad sam stavila prvi deo da se skine

da, da samo sto se ti plasis duhova...i setih se jednog filma b produkcije ghost shark :zcepanje:

Ja volim da film o ajkulama bude realan,a ne da plivaju unazad ,prepoznaju oruzje ili npr


Ovaj ni ne planiram da gledam

- - - - - - - - - -

jel ova poslednja slika iz film azmajevo srce?

ima tri dela pre mozda 2 godine je bio 3 deo cini mi se...gledala sam bas davno prvi deo

Jeste zmajevo srce :super:
 
Ja volim da film o ajkulama bude realan,a ne da plivaju unazad ,prepoznaju oruzje ili npr



Ovaj ni ne planiram da gledam

- - - - - - - - - -



Jeste zmajevo srce :super:

ja cu mozda gledati, zato sto ja volim b produkciju, a u nekim slucajevima je i sh produkcija :lol:

vis kako znam...volim zmajeve:zaljubljena:


a ko voli dobro shibanje i zlobne vanzemaljce, meni se ovaj svideo - pacific rim.....a kad sam vec kod vanzemaljaca jedan od mojih omiljenih filmova je ko bi drugi nego terminator 2 :mrgreen:

pacific rim

- - - - - - - - - -

ja cu pescanu ajkulu sigurno gledati..obozavam tu ocajnu glumu i glupu pricu. :zcepanje:
 
ja cu pescanu ajkulu sigurno gledati..obozavam tu ocajnu glumu i glupu pricu. :zcepanje:

:rotf:

Ma zaebi,nema boljeg :rtfm:


- - - - - - - - - -

gledala i taj :zper:

- - - - - - - - - -

koja je ono agonija u onoj vodurini...mislim da bih riknula od straha sta pliva ispod mene. mada u filmu nije bilo ajkula, nikoga nije ajkula pojela ili ne barem da se vidi.

Meni ne bi trebalo shark attack imala bi heart attack :lol:
 
ovo tacno za mene :zcepanje:

I mene bi strefilo,koliko god volela da ih gledam.

Na moru kad sam bila sa drugaricom mi uzele onaj dusek i zapricale se,i odvuce nas more u tri lepe,mi se okrenule a ono plaza se ni ne vidi,ni kuce,nista..sve kao tackice :eek:

I ja lupim eno je ajkula da zaebavam drugaricu i na kraju sam se sama skamenila od straha i vristala.Znas koje je to plivanje bilo nazad. :rotf:

A neki deda vozio camac,i prolazi pored nas i mi kao da nas pokupi jer nas je odvuklo more a kaze on mlade ste vi samo plivajte :eek:
 

Back
Top