Kakvi su vam kriterijumi.

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.429
100 godina nisam otvorila temu. Otvaram ovu na ženama jer mi se čini da muški više vise na ženama nego na svom pdf-u :mrgreen:
Modovi nek slobodno premeste ako nađu za shodno. Dakle, kakvi su vam kriterijumi kad birate žene? Je li ovaj fazon
Da bude zgodna, da ima velike grudi, oblikovanu zadnjicu, dobre noge, uzak struk, pune usne, lijep osmijeh, lijepo lice, dugu kosu, da mu svi zavide na njoj. Da ima stila i da je uvijek atraktivno obučena, sređena, namirisana, našminkana, sa frizurom i sređenim noktima. Da zrači seksipilom i ženstvenošću. Ako je on ružan, eventualno niži od nje, da ne bude površna, da vidi njegovu unutrašnju ljepotu i da se zaljubi u istu. Ako je on visok, zgodan, mišićav, da se loži isključivo na takve. Ako on nema para, da ne bude sponzoruša koja se loži samo na pare i skupa auta, da želi ponekad sa njim da uživa u nekim malim i manje luksuznim stvarima. Ako ima para, onda može biti i sponzoruša. Da bude vješta i iskusna u krevetu, spremna da ispuni njegove fantazije. Da mu bude vjerna, da ne gleda druge muškarce i da uvijek bude uz njega, da mu bude podrška u svemu i da vjeruje u njega.
To bi bili kriterijumi, ali realnost je malo drugačija.

Ili ipak radi provera stvarnosti....
 
165 :D

dodaj 10cm ,180 minimum da bude muskarac :lol:

a za kubikazu ces da sacekas,gledam da uzmem sebi motor :lol:

Razlika između tebe i mene je u tih 10 dodatnih cm.
Kako sam retko na štiklama, nisam imala strahove da ću da naletim na nekog nižeg od 165cm.
Tako niskih muškaraca malo ima.

- - - - - - - - - -

haha baš si zabavna

Zaboravio si da dodaš onaj tvoj šugavi smajli :hahaha1:
 
100 godina nisam otvorila temu. Otvaram ovu na ženama jer mi se čini da muški više vise na ženama nego na svom pdf-u :mrgreen:
Modovi nek slobodno premeste ako nađu za shodno. Dakle, kakvi su vam kriterijumi kad birate žene? Je li ovaj fazon

Ili ipak radi provera stvarnosti....

Ja jednom rekoh...da se otvori tema peticija, glasanje...za i protiv boravka muskaraca na ovom pdg-u
jer ponekad kao sad recimo se stvarno osecam ko nepozeljan ovde
 

Back
Top