Fitnes forumasice

Ja sam sinoć bila na treningu, prvi put posle mesec i po dana. Nisam mogla da idem, bila sam totalno tropa, jedva sam preživela decembar. Onda sam pola januara sedela kući i krmačila. :heart:
I odmah nas je sinoć pre treninga dohvatila da nas meri pošto niko nije ni trenirao sad za praznike. Ja sam naravno katastrofa sa mastima 33,9%. Mišići su ok, čak se iznenadila za moje godine što imam dobru mišićnu masu. Lepo ja kažem da sam tapacirana. :lol:
BMI mi je dobar, to je 24,5. Za masti mi je rekla da moram da korigujem ishranu. Rekla sam joj da nema ništa od toga, što istopim vežbama istopim.
Meni je zapravo bitno da se dotegnem, da te masti ne lelujaju previše. Nešto nisam luda da budem zgodna kao Bejbika. Em se nisam rodila zgodna, em volim da jedem sve. Nutoladu pogotovo! Grok!
 
Ja sam sinoć bila na treningu, prvi put posle mesec i po dana. Nisam mogla da idem, bila sam totalno tropa, jedva sam preživela decembar. Onda sam pola januara sedela kući i krmačila. :heart:
I odmah nas je sinoć pre treninga dohvatila da nas meri pošto niko nije ni trenirao sad za praznike. Ja sam naravno katastrofa sa mastima 33,9%. Mišići su ok, čak se iznenadila za moje godine što imam dobru mišićnu masu. Lepo ja kažem da sam tapacirana. :lol:
BMI mi je dobar, to je 24,5. Za masti mi je rekla da moram da korigujem ishranu. Rekla sam joj da nema ništa od toga, što istopim vežbama istopim.
Meni je zapravo bitno da se dotegnem, da te masti ne lelujaju previše. Nešto nisam luda da budem zgodna kao Bejbika. Em se nisam rodila zgodna, em volim da jedem sve. Nutoladu pogotovo! Grok!

:mrgreen:
 
Sinoć sam plivala sa trojicom u stazi, svi naoružani.:lol: Neki peraja, neki lopatice, dvojica mlađi, oko 30, i jedan mator kao ja. Milsim da sam postavila svoj novi rekord, samo nisam imala vremena da pogledam na sat.:rotf:
 
Procenat masnoća mi je idealan za moje godine, a mišićna masa iznad proseka, kad skinem ovih nekoliko kg viška rezultati će mi biti još bolji. Mene podstiče kad vidim rezultate u brojevima, sve što je merljivo meni odgovara.z:D
 
Nas je večeras bilo dve, prošli put tri. Kao da imam ličnog trenera. :super:
I svaki put sve mlađe i mlađe devojke dolaze. Ova večeras što je dušu ispustila je 2002.godište. :eek:
Da sam Stoja mogla bih joj biti baba. Ali moji bogami neće biti tako kilavi.
Sve bih ja to lemala, gora sam od Putina. :heart:
 
Ja sam ove nedelje isla na trening vec 4 puta i bas sam happy: )

Meni je vezbanje prava zabava i uzivanje ❤️

0B717BD9-FEDD-40BA-8482-381318765754.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top