Fitnes forumasice

nije poenta to,nego da se muskobanjost ostavlja u ringu,
a bilderke ih nose i van takmicenja

aj nek stane na stikle ona nabildovana a da neko ne pomisli da je trandza :lol:

One više nabildovane su takve uglavnom za vreme takmičenja ili slikanja za specijalne prilike, kad se više forsira cela priča. Nakon toga gube tu grubost i izgledaju stvarno savršeno.
Ne pričam o onima iz tvog posta, je l tako nešto uopšte moguće uz svu raspoloživu hemiju?
 
One više nabildovane su takve uglavnom za vreme takmičenja ili slikanja za specijalne prilike, kad se više forsira cela priča. Nakon toga gube tu grubost i izgledaju stvarno savršeno.
Ne pričam o onima iz tvog posta, je l tako nešto uopšte moguće uz svu raspoloživu hemiju?

Bila je jedna...bile i neke vesti. Ja videl slinku stvarnoo se unakazila..sad se ne secam kako se zvala. E.i odnela je.pobedu :lol:
 
jel vam ova seksi?
da ne bude da postavljam extreme :lol:

810077379.jpg
 
Znači moguće je. :sad2:
Ali svaka čast za trud, mogu misliti samo koliko se ona ubija da bi dobila tu masu.

Da mogu da se setim kako se zvao clanak nasla bih. Al ja opet nemam nista protiv teretane i ici cu opet..zato sto svaki sport u koji covek udje profi, unakazi coveka. Dakle i moje voljeno bezazleno trcanje moze da unakazi, ako je profi.

- - - - - - - - - -

To sto je andji.ova kik boxerka sexy...ne pita se sta ce ina u glavi imati tjah sta ce joj ostati za nekoliko godina...podloznost timorima, i svakakva cuda. Ja volim i borilacke sportove, al u zivotu ne bih usla u ring bez kacige.
 
Karijera se zavrsi, a sta i koliko ostane posle to je bitno. Pa jel gimnasricarkama ugradjuju silikone u zglobove ili tako nesto da bi bile savitljivije. Ko misli da.doping nije postojao ranije, jeste. Cak su pred velika takmicenja ranije dovodili do trudnoce takmicarki, jer na pocetku trudnoce organizam funkcionise bolje. Posle ih vodili na abortus. Pa je ta fora provaljena. U istocnoj nemackoj je bila citava afera oko dopinga takmicara....
 
jel vam ova seksi?
da ne bude da postavljam extreme :lol:

Pogledajte prilog 396050

E na ovo sam mislila. Ima malo te grubosti viška, ali sve je i dalje sa merom. Kad smanji tempo izgleda savršeno.

- - - - - - - - - -

Da mogu da se setim kako se zvao clanak nasla bih. Al ja opet nemam nista protiv teretane i ici cu opet..zato sto svaki sport u koji covek udje profi, unakazi coveka. Dakle i moje voljeno bezazleno trcanje moze da unakazi, ako je profi.

- - - - - - - - - -

To sto je andji.ova kik boxerka sexy...ne pita se sta ce ina u glavi imati tjah sta ce joj ostati za nekoliko godina...podloznost timorima, i svakakva cuda. Ja volim i borilacke sportove, al u zivotu ne bih usla u ring bez kacige.

Jeste to za udarce, to je tačno. Razumem strast prema nečemu, sportu, borilačkim veštinama, ali po koju cenu...
 
sve to stoji,ja sam bacila akcenat na fizicki izgled

- - - - - - - - - -

sta ja znam,kapiram da se nekom svidja

ali meni..je to previse za zenu

Ja upravo pokisavam da.kazem da prosecna zena ne moze onako da izgleda samo vezbanjem u teretani, a ovde na temi se oko toga vrti. Ispade da svaka koja samo prodje pored teretane odmah dobija misice, a koliko rada i drugih stvari stoji iza toga. Nisi ti to pisala, ali druge indirektno jesu.
 

Back
Top