Вучић сам понудио Американцима да пребаце затворенике из Гвантанама у Србију?

комшија

Stara legenda
Poruka
91.029
http://www.nspm.rs/hronika/vucic-sam-ponudio-amerikancima-da-prebace-zatvorenike-iz-gvantanama-u-srbiju.html

Вучић сам понудио Американцима да пребаце затвореникe из Гвантанама у Србију?

Званично саопштење Џона Керија на сајту Стејт Департмента демантује Вучићеве наводе да је Србија „прихватила“ да прими затвореника из Гвантанама, на основу наводног „споразума“.

oficijelna%20izjava%20kerija.jpg


Кери се, у саопштењу, захваљује Србији што је „понудила“ САД да прими затворенике из Гвантанама, што упућује на то да је иницијатива дошла од српских власти, односно техничког премијера Вучића, а не од Стејт департмента.

У сваком случају, у питању је још једно понижење земље од стране техничког премијера, који је то, по обичају, учинио тајно, нетранспарентно и у неформалном дилу са својим западним менторима.
 
Шта има везе?

Овим "нашима" нити им је суђено, нити су осуђени.

Толико о њиховој кривици.

Генерално, ти затвореници из Гвантанама су мањи злочинци од оних који су их тамо стрпали и чували.
 
Више пута сам писао ДА ав ИМА ПСИХИЧКЕ И МЕНТАЛНЕ ПРОБЛЕМЕ КАО ЛИЧНОСТ - ТРАГИЧНО ЈЕ ШТО МУ НАДЛЕЖНИ ОРГАНИ ДОЗВОЉАВАЈУ ДА САМОСТАЛНО И БЕЗ ИКАКВИХ ОВЛАШЋЕЊА И НАДЛЕЖНОСТИ тј. ПРОТИВУСТАВНО ДОНОСИ ВЕОМА ОЗБИЉНЕ ОДЛУКЕ КОЈЕ
МОГУ ИМАТИ ЗНАЧАЈНИХ ПОСЛЕДИЦА ЗА СВЕ ГРАЂАНЕ СРБИЈЕ........
 
Шта има везе?

Овим "нашима" нити им је суђено, нити су осуђени.

Толико о њиховој кривици.

Генерално, ти затвореници из Гвантанама су мањи злочинци од оних који су их тамо стрпали и чували.
Да ли су они скривили неки терористички акт или нису, интересантна је тема, али овде се не ради о томе.
Овде се ради о чињеници да је 'Алек' још једном слагао грађане Србије.

- - - - - - - - - -

Ako je to tačno, on je ljigava uvlakačka pajserčina !

Свако може да оде на званични сајт Стејт департмента и да се увери.
 
Да ли су они скривили неки терористички акт или нису, интересантна је тема, али овде се не ради о томе.
Овде се ради о чињеници да је 'Алек' још једном слагао грађане Србије.

Ја имам 47 година, и не сећам се ни једног нашег бившег и садашњег политичара који нас није лагао.

Само су последице нечијих лажи веће, неке мање.

Генерално, последице ће осећати и наши чукунунуци.

А некако смо сами криви за то.

Већина их бира, сви испаштамо.
 
...ponuditi je tezak saucesnicki sporazum
i posebno opravdanje Kerija
koji daje na znanje
da je Vucic. tj. Srbija tim cinom navukla na sebe bijedu divljanja
zar treba ucestvovati u 'prevaspitanju' onih koje i ne poznajemo
a i ne znamo zasto su tako kaznjeni...koje to Pravo ima u zakonima i pravosudju
da Vucic moze sve dublje i dublje svoj narod nepitano da baca u vulkane terorizma...
 
Ја имам 47 година, и не сећам се ни једног нашег бившег и садашњег политичара који нас није лагао.

Само су последице нечијих лажи веће, неке мање.

Генерално, последице ће осећати и наши чукунунуци.

А некако смо сами криви за то.

Већина их бира, сви испаштамо.
И шта сад као, из разлога што политичари знају да слажу, не треба разоткривати 'Алекове' обмане?
Да ли си то хтела рећи, или шта?
 
И шта сад као, из разлога што политичари знају да слажу, не треба разоткривати 'Алекове' обмане?
Да ли си то хтела рећи, или шта?

Напротив, треба откривати, али је проблем што овај народ има колективно памћење од 2 секунде, све ће то заборавити до следећег гласања.

- - - - - - - - - -

...ponuditi je tezak saucesnicki sporazum
i posebno opravdanje Kerija
koji daje na znanje
da je Vucic. tj. Srbija tim cinom navukla na sebe bijedu divljanja
zar treba ucestvovati u 'prevaspitanju' onih koje i ne poznajemo
a i ne znamo zasto su tako kaznjeni...koje to Pravo ima u zakonima i pravosudju
da Vucic moze sve dublje i dublje svoj narod nepitano da baca u vulkane terorizma...

Нису кажњени.

Затворени су без поступка, осуде, доказа, било чега.

Само су тамо чамили годинама.
 
...ponuditi je tezak saucesnicki sporazum
i posebno opravdanje Kerija
koji daje na znanje
da je Vucic. tj. Srbija tim cinom navukla na sebe bijedu divljanja
zar treba ucestvovati u 'prevaspitanju' onih koje i ne poznajemo
a i ne znamo zasto su tako kaznjeni...koje to Pravo ima u zakonima i pravosudju
da Vucic moze sve dublje i dublje svoj narod nepitano da baca u vulkane terorizma.
..

Било ко од лудака-исламиста ДА ПИСНЕ У СРБИЈИ - ТРЕБА ОДМАХ ЛИШИТИ СЛОБОДЕ И ПРЕМИЈЕРА И СВИХ ОНИХ КОЈИ СУ УЧЕСТВОВАЛИ У ОВОЈ СВИЊАРИЈИ........
 
(...)



Нису кажњени.

Затворени су без поступка, осуде, доказа, било чега.

Само су тамо чамили годинама.
Па што им амери не дају "гринкард" тј. населе их код себе?
Зато што би у том случају морали да им плате огромну одштету.
Нема потребе.
За то постоје банана државе са до даске корумпираним зликовачким режимима којима је више него стало до подршке амера, па прихватају да њихове земље буду уточиште за људе за које се поуздано не зна да ли су или нису били у организованим терористичким групама.
 
Па што им амери не дају "гринкард" тј. населе их код себе?
Зато што би у том случају морали да им плате огромну одштету.
Нема потребе.
За то постоје банана државе са до даске корумпираним зликовачким режимима којима је више него стало до подршке амера, па прихватају да њихове земље буду уточиште за људе за које се поуздано не зна да ли су или нису били у организованим терористичким групама.

Ма, не би они тражили одштету него одмазду.
 
Па што им амери не дају "гринкард" тј. населе их код себе?
Зато што би у том случају морали да им плате огромну одштету.
Нема потребе.
За то постоје банана државе са до даске корумпираним зликовачким режимима којима је више него стало до подршке амера, па прихватају да њихове земље буду уточиште за људе за које се поуздано не зна да ли су или нису били у организованим терористичким групама
.

Да, слажем се - али да би се решило ово БЕЗАКОЊЕ МОРАЛА БИ ДА СЕ ОГЛАСИ БАШ КОМУНИСТКИЊА И САДАШЊА ЧЛАНИЦА СПС-а СЛАВИЦА ЂУКИЋ-ДЕЈАНОВИЋ - НЕКА ОБЈАВИ СМРАД ОД ЖЕНЕ ДИЈАГНОЗУ ПРЕМИЈЕРА СРБИЈЕ..... срам да је буде........ луда жена која замишља да је ЦЕЛА СРБИЈА ЊЕНА ЛУДНИЦА..... БИТАНГА .......
 
Да, слажем се - али да би се решило ово БЕЗАКОЊЕ МОРАЛА БИ ДА СЕ ОГЛАСИ БАШ КОМУНИСТКИЊА И САДАШЊА ЧЛАНИЦА СПС-а СЛАВИЦА ЂУКИЋ-ДЕЈАНОВИЋ - НЕКА ОБЈАВИ СМРАД ОД ЖЕНЕ ДИЈАГНОЗУ ПРЕМИЈЕРА СРБИЈЕ..... срам да је буде........ луда жена која замишља да је ЦЕЛА СРБИЈА ЊЕНА ЛУДНИЦА..... БИТАНГА .......

Славица Ђукић - Дејановић није комунисткиња. Она је еспеесовка ("социјалиста").

- - - - - - - - - -

Ponovo uhvacen u lazi......:think:
Ређају се разоткривене обмане јавности.
Јер, једно је политичарска општа лаж да ћемо "живети боље следеће године", а друго директна обмана јавности у конкретном случају (а има их више).
Па је тако посао ових СНС ботчина све тежи.
Заслужили су повишицу од 'Алека'.
 
Poslednja izmena:
Зашто се ви бринете,сигурно је извршена безбедоносна процена

Ја да сам на вашем месту, словце не би написао без повишице.
Направите синдикат који ће да заштити ваша права.
То што сте његови радници, не значи да немате никаква ботовска права.
 
Ја да сам на вашем месту, словце не би написао без повишице.
Направите синдикат који ће да заштити ваша права.
То што сте његови радници, не значи да немате никаква ботовска права.



Ја нисам словенац ја сам црногорац
 
Славица Ђукић - Дејановић није комунисткиња. Она је еспеесовка ("социјалиста").

- - - - - - - - - -


Ређају се разоткривене обмане јавности.
Јер, једно је политичарска општа лаж да ћемо "живети боље следеће године", а друго директна обмана јавности у конкретном случају (а има их више).
Па је тако посао ових СНС ботчина све тежи.
Заслужили су повишицу од 'Алека'.

Али пре него што је постала члан СПС-а била је члан СКЈ !!!:(
 
Зашто се ви бринете,сигурно је извршена безбедоносна процена
Pa jeste, izvrsena je, opasni su po sigurnost Amerike, Srbija ( konkretno dvoje, troje politicara) dobice nekoliko miliponja dolara
za ovu uslugu. I zaista nisu nikakav problem ova dvojica, problem je sto premijer laze, a zbog lazi premijera je i ceo topik postavljen.
 

Back
Top