UZORNA STUDENTKINJA Kada ne pozira polugola, Dejana čisti "godinicu" na fakultetu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
UZORNA STUDENTKINJA Kada ne pozira polugola, Dejana čisti "godinicu" na fakultetu

S.A. | 11. 07. 2016 - 20:37h
Mladoj manekenki Dejani Živković polazi za rukom ono što mnogima nije, da istovremeno radi po celom svetu i bude uzorna studentkinja prestižnog privatnog fakulteta.

Naime Dejana studira na Univerzitetu Džon Nezbit, a budući da je godinu već očistila u julskom roku, malo je reći da je mlada manekenka dobra studentkinja.

- Gotova godinica - napisala je Dejana u komentaru uz fotogarfiju na kojoj pozira sa indeksom u ruci a koju je objavila na Instagramu. A kako je krenula da čisti godinu za godinom nema sumnje i da će i fakultet uskoro završiti.

http://www.blic.rs/zabava/vesti/uzo...la-dejana-cisti-godinicu-na-fakultetu/gnmqmwz

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

UGLEDNI FAKULTET?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E zasto sam ja ovo stavio ovde. Neko ce za nju reci da je uspesna, da stize na sve strane, da zavrsava UGLEDNI FAKULTET, ali o cemu se ovde radi.

Htedoh nesto da napisem, ali Fortes kao dezurni p........... pa............. bi mi zatvorio temu.

Pa cu sada ublaziti.

Zasto se u Srbiji forsiraju prostitutke sa diplomom?!:think:
 
Evo njene koleginice Blondi takodje nekada uzorne studentkinje istog fakulteta

Skandalozna stvarnost- Starleta u tv emisiji priznaje: Kupila sam diplomu! (VIDEO)

Društvene mreže su na crvenoj liniji usijanja nakon što je starleta Nada Đukić Blondi javno u tv emisiji priznala da je kupila diplomu menadžmenta. „Ja se ne ponosim ovim, jer ne mogu da lažem i kažem da sam završila menadžment kada o tome pojma nemam. Ne mogu ja kao druge što dođu pa kažu da imaju diplomu, a one završile osnovnu školu i frizerski zanat pa sad kao neki psiholozi. Soraja priča da je psiholog, a pojma nema. Ja imam diplomu, ali iskreno ta diploma je kupljena!, rekla je starleta, a na pitanje voditeljice zar je i Soraja kupila diplomu odgovorila je da Soraja i nema diplomu nego da laže. Potom je objasnila kako je završila studije, koje nije vidjela. Neki uticajni prijatelj joj je predložio da mora da ima diplomu, jer je inteligentna što se vidi iz činjenice da jako brzo kuca na telefonu.

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/magazin/za...siji-priznaje-Kupila-sam-diplomu-VIDEO/328002
 
UZORNA STUDENTKINJA Kada ne pozira polugola, Dejana čisti "godinicu" na fakultetu

S.A. | 11. 07. 2016 - 20:37h
Mladoj manekenki Dejani Živković polazi za rukom ono što mnogima nije, da istovremeno radi po celom svetu i bude uzorna studentkinja prestižnog privatnog fakulteta.

Naime Dejana studira na Univerzitetu Džon Nezbit, a budući da je godinu već očistila u julskom roku, malo je reći da je mlada manekenka dobra studentkinja.

- Gotova godinica - napisala je Dejana u komentaru uz fotogarfiju na kojoj pozira sa indeksom u ruci a koju je objavila na Instagramu. A kako je krenula da čisti godinu za godinom nema sumnje i da će i fakultet uskoro završiti.

http://www.blic.rs/zabava/vesti/uzo...la-dejana-cisti-godinicu-na-fakultetu/gnmqmwz

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

UGLEDNI FAKULTET?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E zasto sam ja ovo stavio ovde. Neko ce za nju reci da je uspesna, da stize na sve strane, da zavrsava UGLEDNI FAKULTET, ali o cemu se ovde radi.

Htedoh nesto da napisem, ali Fortes kao dezurni p........... pa............. bi mi zatvorio temu.

Pa cu sada ublaziti.

Zasto se u Srbiji forsiraju prostitutke sa diplomom?!:think:

Zato što kad godina izda sve poskupi samo pojeftini pi ...:lol:
Svaka čast Vučiću :mrgreen:
 
u asi ga ublazio:lol:mala dejanica,xtra chka pocistio bi je za 5 min ko svinja masan dzak

Jel faco, jel upisujes ocene u index????

- - - - - - - - - -

Pravda za studentkinje bg univerziteta......Vucic im ne da kredit preko leta a cene studentskih domova su enormno visoke bas u tom periodu...
Roditelji iz juznih krajeva nemaju para ni za sebe , za hranu....i to jasno dovodi do............povremenih moranja i iskusnih i neiskusnih devojaka...

Zasto da americki termin eksperimentisanje na fakultetu kod nas u Srbiji dobija tu notu....prostitucija na fakultetu...

Ja sam nazalost uz rec vojska morao da ubacim iskustvo u stopiranju , a nikad pre nisam stopirao....tako mi je to postalo eksperimentisanje u vojsci...

Ali prst je prst, a mozzarela je mozzarela....
 
Evo njene koleginice Blondi takodje nekada uzorne studentkinje istog fakulteta



Više detalja na: http://www.nezavisne.com/magazin/za...siji-priznaje-Kupila-sam-diplomu-VIDEO/328002

Auuuuu jbt!!!!!!!!!!

- - - - - - - - - -

Jel faco, jel upisujes ocene u index????

- - - - - - - - - -

Pravda za studentkinje bg univerziteta......Vucic im ne da kredit preko leta a cene studentskih domova su enormno visoke bas u tom periodu...
Roditelji iz juznih krajeva nemaju para ni za sebe , za hranu....i to jasno dovodi do............povremenih moranja i iskusnih i neiskusnih devojaka...

Zasto da americki termin eksperimentisanje na fakultetu kod nas u Srbiji dobija tu notu....prostitucija na fakultetu...

Ja sam nazalost uz rec vojska morao da ubacim iskustvo u stopiranju , a nikad pre nisam stopirao....tako mi je to postalo eksperimentisanje u vojsci...

Ali prst je prst, a mozzarela je mozzarela....

Ovo dodje kao neki vid zaposljavanja. Zato se u Srbiji medju zenskom populacijomj najvise smanjuje broj nezaposlenih.:think:
 
UZORNA STUDENTKINJA Kada ne pozira polugola, Dejana čisti "godinicu" na fakultetu

S.A. | 11. 07. 2016 - 20:37h
Mladoj manekenki Dejani Živković polazi za rukom ono što mnogima nije, da istovremeno radi po celom svetu i bude uzorna studentkinja prestižnog privatnog fakulteta.

Naime Dejana studira na Univerzitetu Džon Nezbit, a budući da je godinu već očistila u julskom roku, malo je reći da je mlada manekenka dobra studentkinja.

- Gotova godinica - napisala je Dejana u komentaru uz fotogarfiju na kojoj pozira sa indeksom u ruci a koju je objavila na Instagramu. A kako je krenula da čisti godinu za godinom nema sumnje i da će i fakultet uskoro završiti.

http://www.blic.rs/zabava/vesti/uzo...la-dejana-cisti-godinicu-na-fakultetu/gnmqmwz

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

UGLEDNI FAKULTET?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E zasto sam ja ovo stavio ovde. Neko ce za nju reci da je uspesna, da stize na sve strane, da zavrsava UGLEDNI FAKULTET, ali o cemu se ovde radi.

Htedoh nesto da napisem, ali Fortes kao dezurni p........... pa............. bi mi zatvorio temu.

Pa cu sada ublaziti.

Zasto se u Srbiji forsiraju prostitutke sa diplomom?!:think:

A jel i ova postala poznata tako sto je Sako Polumenta demantovao da je sa njom u vezi? :lol:

Kljucni deo teksta je ovo pitanje na kraju.Samo sto niko ne moze da da pravi odgovor.
Mozda te devojke imaju dase koji ih guraju u medije,mozda cinjenica da nam je izvapeli cupakabra ministar kulture,mozda namensko i smisljeno zatupljivanje nacije ... Sta god da je,dobro za dobrobit drustva sigurno nije.Ali mi tu ne mozemo nista.
 
Šta će, snalazU se deca.
Neka na privatnim a većina na državnim:

- Stanija
- Soraja
- Tijana Đuričić ( aka "Silikonska kraljica")
- Dušica Grabović

Dusica-Grabovic-foto-Ivan-Vucicevic-30-copy.jpg
soraja.jpg
Stanija-Dobrojevic-foto-Ivan-Vucicevic-691-copy.jpg
tijana-djuricic-foto-sd-ilustracija.jpg
 
Poslednja izmena:
Bem ti sve.....jesi ti lud.......pa ovu poslednju cu da sanjam ima srce da mi stane od horora...
Stvarno nije u redu....bez zezancije...neke stvari treba drzati u onom folderu push pull, ono sto je sakriveno pa otvoris ako hoces...
Uh.....i neki muskarci placaju da bi ovo ljubili......radije cu biti Tesla...

Ta poslednja nije ni zavrsila drzavni fakultet jer ga nije ni studirala vec cuvenu visu poslovnu ali zato ova jeste Megatrend i javno pokazuje diplomu.
Natasa Savija - diplomirani kulturolog, starleta pa jos i kulturolog

74653_natasa-savija_origh.jpg

http://www.telegraf.rs/jetset/1677387-natasa-savija-pokazala-nesto-sto-je-mnoge-ostavilo-u-soku-foto
 
UZORNA STUDENTKINJA Kada ne pozira polugola, Dejana čisti "godinicu" na fakultetu

S.A. | 11. 07. 2016 - 20:37h
Mladoj manekenki Dejani Živković polazi za rukom ono što mnogima nije, da istovremeno radi po celom svetu i bude uzorna studentkinja prestižnog privatnog fakulteta.

Naime Dejana studira na Univerzitetu Džon Nezbit, a budući da je godinu već očistila u julskom roku, malo je reći da je mlada manekenka dobra studentkinja.

- Gotova godinica - napisala je Dejana u komentaru uz fotogarfiju na kojoj pozira sa indeksom u ruci a koju je objavila na Instagramu. A kako je krenula da čisti godinu za godinom nema sumnje i da će i fakultet uskoro završiti.

http://www.blic.rs/zabava/vesti/uzo...la-dejana-cisti-godinicu-na-fakultetu/gnmqmwz

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

UGLEDNI FAKULTET?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E zasto sam ja ovo stavio ovde. Neko ce za nju reci da je uspesna, da stize na sve strane, da zavrsava UGLEDNI FAKULTET, ali o cemu se ovde radi.

Htedoh nesto da napisem, ali Fortes kao dezurni p........... pa............. bi mi zatvorio temu.

Pa cu sada ublaziti.

Zasto se u Srbiji forsiraju prostitutke sa diplomom?!:think:

Nece fortes da ti zatvorii temu vec ja..jer ne znam stvarno cemu ovakva tema , pa jos i diskusija da li je univerzitet Džon Nezbit prestizan ili je ona prostitutka ..who cares
pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top