Kafana Кафана «Балкан»

edit: Ako želite dati podršku Slavenu promjenite avatar u Slavenov. Svi smo mi Slaven777.

Unaprijed hvala.


Lamasu, nema potrebe za solidarisanjem i dramom queen, time sto ce se menjati avatar, pogotovo sto koriscenje tudjeg avatara nije dozvoljeno..
Slaven je odrasla osoba koja ima svojih razloga zasto je najavio odlaza.. tj..ja licno smatram da je odlazak privremen,tek toliko da se odmori od Foruma,
jer zamor i zasicecnost kad tad dodje svakome od nas.

Pozdrav Slavene, odmori se i vidimo se ponovo..

:bye:
 
Lamasu, nema potrebe za solidarisanjem i dramom queen, time sto ce se menjati avatar, pogotovo sto koriscenje tudjeg avatara nije dozvoljeno..
Slaven je odrasla osoba koja ima svojih razloga zasto je najavio odlaza.. tj..ja licno smatram da je odlazak privremen,tek toliko da se odmori od Foruma,
jer zamor i zasicecnost kad tad dodje svakome od nas.

Pozdrav Slavene, odmori se i vidimo se ponovo..

:bye:

Shvaćam. Nisam mislio na njegov avatar nego na Sylara. Nema razloga za dramama. Slažem se. Ali sam se osjećao nekako odgovorno da reagiram budući sam ja otvorio tu temu koja je zgrozila Slavena.
Nadam se da me razumiješ.
 
Poznato je kad su Hrvati došli na more, onda se pojavila morska vila i naučila Hrvate moreplovstvu.

Oton_Ivekovic%2C_Dolazak_Hrvata_na_Jadran.jpg
 
Dragi moji,

Evo samo da Vas pozdravim. Bila mi je čast sudjelovati na ovom forumu. Budući mrzim rastanke neću duljiti. Pozdravljam sve, one s kojima sam se slagao i one sa kojima se nisam slagao.
Bilo je izvrsno iskustvo. Naučio sam dosta. Vratim se možda jednog dana.

Iz Hrvatske s ljubavlju,
Lamasu
 
Dragi moji,

Evo samo da Vas pozdravim. Bila mi je čast sudjelovati na ovom forumu. Budući mrzim rastanke neću duljiti. Pozdravljam sve, one s kojima sam se slagao i one sa kojima se nisam slagao.
Bilo je izvrsno iskustvo. Naučio sam dosta. Vratim se možda jednog dana.

Iz Hrvatske s ljubavlju,
Lamasu

8Lh8kxJ.jpg

Volimo te kao što si ti voleo nas. Sad dokaži da si od reči pa nemoj da se reinkarniraš.
 
Poslednja izmena:

Back
Top