Nestala Jelena Krsmanovic pronadjena mrtva

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Misleci da tako skriva tragove ili slicno.. Mozda je nesto slicno radio i sa njenim telefonom... Brisao neke poruke ili tako nesto... Uglavnom neko je tu to gasenje telefona smestio u njeno vreme smrti, novinari verovatno, tako je zanimljivije.Kiriku


I da je brisao poruke ,one ostaju na serveru....Ne verujem da su novinari ,optuznica je obelodanjena ...

- - - - - - - - - -

Kiriku ti bese rece pre par meseci da nije skrivao nikakve tragove ,nego da je ubio i otisao ...
 
Na pitanje kako je mogla da uklopi školu i pevanje Zorica odgovara:
- Sve je ona stizala i nikad joj ništa nije bilo teško. Znala je kao dete da nas iznenadi ručkom. Zvala bi me telefonom i raspitivala se kako se peče pile. Kad bismo stigli kući, čekao nas je ručak na stolu. Bila je vrlodobar učenica u osnovnoj, ali i u srednjoj školi. Jedno vreme je išla na ples, trenirala karate... Sećam se, vežbala je u kući s tatom, dok sam se ja brinula da se ne povrede. Bila je poslušna, vredna i uvek nasmejana. Bili smo srećna porodica. Ali onda je sve krenulo nizbrdo - prvo mi je umro suprug, a sad sam ostala i bez deteta - priča brišući suze majka ubijene Jelene i dodaje da je njena ćerka prestala da peva nakon očeve smrti.
 
Pa to i pitam, gde se delo oružje posle ubistva???

Otislo zajedno sa stvarima ili je baceno u mocvarni deo sa druge strane nasipa te ga nije moguce naci(treba samo imati volju da se oruzje sakrije i to je veoma lako, a on je volju imao)....
Nije bilo nikakvog drugog i velikog uklanjanja tragova... On je uradio to sto je uradio, a tragovi su ostali... Sva njena odeca..Krv na mestu ubistva, krv kod kanala prilikom ubacivanja tela, snala ili gumica sta vec, trenerka, patike, vlasi kose, tragovi gazenja... Predpostavljam da su odeca, njegove patike i predmet u stvari ono sto je skriveno, a na mestu zlocina je mogao samo da doda jos svojih tragova pokusavajuci da ih sakrije tako da to nije radio... Oko mesta zlocina se nije puno zadrzavao... Njegovo je bilo da ne kaze gde treba da se trazi les i mesto napada..Tj da isprica da je trcala samo stazom i da se nada da ce vreenski uslovi i kasno pronalazenje tela ici u njegovu korist...Tako je i bilo... Njegovi dnk tragovi su na njenim nogama...Vreme i uslovi u kojima je boravilo telo su ucinili svoje, ali mikro tragovi pokazuju da je on nesto radio sa njenim telom(tj. da ju je mrtvu odvukao u kanal)..
 
Teorija,nagadjanje ,ali dokazi kazu nesto drugo ,da nije imala blata na nogama ,da trenerka nije bila toliko isprljana ,da majica nije bila okrvavljena,da je krv isparila ,ne postoji ,da oruzje nije nadjeno ,da tragaci u toku potrage nisu pronasli njene stvari kao i telefon,da neko nije dozvolio da njen telefon bude lociran ,da su prsti i saka bili potopljeni u neko abrazivno sredstvo za ciscenje,da nisu pronadjeni tragovi borbe ,da su patike vrlo malo imale travu ,sto znaci da nije bilo borbe i vucenja ,vec da je ekspresno oteta ,otuda malo trave....
 
Teorija,nagadjanje ,ali dokazi kazu nesto drugo ,da nije imala blata na nogama ,da trenerka nije bila toliko isprljana ,da majica nije bila okrvavljena,da je krv isparila ,ne postoji ,da oruzje nije nadjeno ,da tragaci u toku potrage nisu pronasli njene stvari kao i telefon,da neko nije dozvolio da njen telefon bude lociran ,da su prsti i saka bili potopljeni u neko abrazivno sredstvo za ciscenje,da nisu pronadjeni tragovi borbe ,da su patike vrlo malo imale travu ,sto znaci da nije bilo borbe i vucenja ,vec da je ekspresno oteta ,otuda malo trave....

Kakao bre prsti i saka potopljeni u neko abrazivno sredstvo, sta to pricas? :mrgreen: To dokazano? hehhehehe To su najobicnije bljuvotine.. Zao mi je ljudi koji u to mogu da poveruju... Majica joj je bila itekako okrvavljena, predpostavljam da je prilikom vucenja tela za noge majica zauzela polozaj ispod potiljka i dodatno upijala krv...Dobar deo krvi je ona(majica) upila, ubedljivo najveci deo je otisao u kanal, jedan deo je ostao u travi, upila zemlja...Prskanja krvi je bilo na travi(kao i vlasi kose), a krvi je takodje i bilo pored kanala na mestu gde je telo skotrlja u kanal...
 
Krvi nije bilo od nikakvog prskanja ,krvi je bilo prilikom izvlacenja na travi ,majica je upila krv nakon transporta ,ne pre ,blato na nogama ne postoji ,na carapi nema,,krv nije otisla u kanalu jer bi bilo krvi na zabokrecini toga nema ,voda je stajaca ,kisa nije padala toga dana ....

- - - - - - - - - -

Majica bi bila pocepana da je vucena ,patike bi imale vise trave i bile bi prljavije,ruke bi joj bile prljave ,nokti takodje imale bi i blata....

- - - - - - - - - -

Sve to govori da nije bilo skoro nikakve borbe na kanalu sem da je brzo oteta
 
Kakao bre prsti i saka potopljeni u neko abrazivno sredstvo, sta to pricas? :mrgreen: To dokazano? hehhehehe To su najobicnije bljuvotine.. Zao mi je ljudi koji u to mogu da poveruju...

Slobodno nam objasni, koje zaključke ti izvlačiš iz jako smežurane kože, uništenog laka, koji potoji jedino još oko korena nokta, i plavih fleka koje liče na varikinu, ili na neko slično agresivno sredstvo za čišćenje.

Ajde, imamo vremena, objasni nam.

- - - - - - - - - -

Otislo zajedno sa stvarima ili je baceno u mocvarni deo sa druge strane nasipa te ga nije moguce naci(treba samo imati volju da se oruzje sakrije i to je veoma lako, a on je volju imao)....

Gde sa ostalim stvarima? Spaljena šipka, ili šta? Kako sa druge strane nasipa, kad je tamo bačena, direktno posle ubistva ili posle? Ako je tek kasnije, gde je bilo do tad?
 
ja bih prvo uhapsila ovog ko je ovo napisao, pa onda vlasnika ovih novina, pa mitrovica koji je zlostavljao dete dovodeći ga u reality , pa Seselja sto je onako lupetao po istom , pa predsednika sto je lagao narod da imaju ubicu ali ce saopstiti posle izbora, nazvao muža odavno ubicom, a optužnice još nigde, pa sve medije koje su se oparile na konto ovog slučaja pisajuci svaki dan nove laži , i na kraju Sashu Popović koji je posvetio emisiju pokojnici čini mi se posle samo nedelju dana, pa policiju koja je primila mito i prikrila dokaze, onaj koji je hteo da otkrije dobio je otkaz itd itd.......... Možda da krenemo od policije i sashe popović , evo uhapsite sashu, pozovite Bozu i njegovu desnu ruku pa u jednu crnu sobu na ‘tretman’ ....neće dugo da izdrži taj skot, ja bih mu šest sati dala pa da peva ko slavuj;) Sto se tiče vecerasnje emisije, odgledala sam i složila bih se sa šipkom , ako nemaju dokaze za optužnicu da je kriv, nek podignu drugu optužnicu za ono za šta sigurno imaju dokaze - između redova da je saučesnik! Zbog koga laze i prikriva zločin ? Ko je sve ovo isplanirao? Da li su Marjanovici podržali i prihvatili ‘ponudu’ ili su ucenjeni?

- - - - - - - - - -



koliko su dugovali Grandu za Jelenin povratak? Jelena je neposredno pred ubistvo izjavila da je bila veoma iznenadjena da nisu tražili ništa osim da omrsa ?!

Zanimljivo!
 
Kako ga baba nije videla krvavog i blatnjavog ,posto je izasla na livadi vec oko 17h ,bukvalno u vreme navodnog ubistva?

- - - - - - - - - -

Zar baba ne rece bese da ga nije ni videla tada ,ako se njoj moze uopste i nesto verovati?!

- - - - - - - - - -

Kako nije videla da su je trazili u to vreme na nasipu ,posle je i njegov prijatelj policajac dosao?Pa kasnije rodjaci ,prijatelji ,od porodice vec ko je bio...

- - - - - - - - - -

Baba je izgleda nesto permutovala zesce....ili je pogresila livadu toga dana.

Ona baba nije sva svoja,kad je izasla sa suda novinarima šuknula srednji prst a i rekla je da je videla coveka sa repom tj ocigledno vladimira sa janom...

- - - - - - - - - -




BIG SEKTA SERBIAN......NE MOZE U TAJ OSINJAK NIKO NI BLIZU PRIMIRISATI...
 
Gde sa ostalim stvarima? Spaljena šipka, ili šta? Kako sa druge strane nasipa, kad je tamo bačena, direktno posle ubistva ili posle? Ako je tek kasnije, gde je bilo do tad?
Ih pa nakon nekih ubistava desavalo se da se ni samo telo ne pronadje i zasto je cudno to sto nije pronadjena sipka? Nakon ubistva se osvrnuo i shvatio da ubistvo niko nije video... Onda je resio da ga prikrije...Normalno je da ce sakriti oruzje kao i svoju odecu... Da li ga je bacio u one mocvare ka reci ili je oruzje odneseno sa odecom moze da se nagadja...
Da je postojala bilo kakva varikina to bi se vrlo lako utvrdio...Forenzicari bi to utvrdili... Ta glupa price je krenula od nekog ko nema pojma sta je varikina... A da od sipke, taj je negde nacuo da se varikinom peru neki instrumenti, sinula mu je ideja da napravi eksperiment, kupio je jedan jogurt u casi..isekao sa njega parce plastike, otisao kod manikira... Manikir stavio lak...Sipka je usput kupio i jedan litar varikine...Sipao je varikinu u jednu casicu, a to lakirano parce plastike ubacio u tu varikinu..Otisao kuci...Posle nekoliko sati manikir zove i kaze "izvadio sam ono tvoje parce plastike"... Sipka dolazi i imaju sta da vide... Sipka zakljucuje da Jelena nije ubijena na nasipu jer je nemoguce da joj je neko na nasipu potapao prste u varikinu... I sad ja pitam vas da li cete se ikada opametiti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takodje isla je i prica da su varikinom oprali kucu... Varikinom su mogli jedino da operu WC solju(ne plasticni poklopac i dasku), lavabo, bide, ako imaju, plocice(ali ne i da uklone bioloske tragove, vec eto tako da operu da budu higijenski cistiji)...
 
Poslednja izmena:
Mira Thurau (4 hours ago)
Molim vas jeste li se zapitali intervju Zorana ,davao je izjavu da je dzogirala u crnoj trenercu a na mjestu zločina nadjena plava trenerka
Trebalo bi se i ta izjava uzeti u obzir. Hvala

Moj stariji post....na slici Informera donja trenerka je crna ....zift crna ,,,,na slici pored kombija baca na teget plavu boju...
 
Krvi nije bilo od nikakvog prskanja ,krvi je bilo prilikom izvlacenja na travi ,majica je upila krv nakon transporta ,
Ma kakvo oticanje krvi u transportu 20h nakon ubistva(Sipka da zna nesto ne bi lupao takve gluposti)...A po njegovom koliko sam razumeo telo je bilo jos duze u vodi, tacnije ubijena je dan ranije, a krv jos lipti...svasta.... Voda ne sprecava krv da izlazi, a ne sprecava je ni da se zgrusava... Imas sliku tela nakon izvlacenja i na telu krvavu belu majicu(identicno krvavu kao i na slikama nakon obdukcije) .... A izvlacenje tela iz kanala i slikanje na zemlji kraj kanala je bilo pre nego sto je vozena na obdukciju... Ili i u to ne verujes?
 
Koliko se secam vi ste ovde na forumu bili u stanju da kujete u misteriju obicnu higijensku zastitu koja se koristila u toku uvidjaja, a koju forenzicari nose...Radi se o zastitnoj masci za lice ili zastitnim navlakama za obucu:
jelena marjanovic111.jpg

Barra-maska-jednokratna-hirurska-mask-face-breathing-protection-300x300.jpg

ove.jpg
 
Koliko se secam vi ste ovde na forumu bili u stanju da kujete u misteriju obicnu higijensku zastitu koja se koristila u toku uvidjaja, a koju forenzicari nose...Radi se o zastitnoj masci za lice ili zastitnim navlakama za obucu:

Ne radi se o toj slici, oko toga niko nije kovao "misteriju", već oko fotografije na kojoj se vidi Jelenina tanga (?) sa plavim flekama i njenim prstom pored.
 
Ali upravu si, stvari koje se koriste u medicinske svrhe, dezinfekciju, često imaju tu drečavu plavu boju, baš zato što asocira na varikinu i druge agresivne tečnosti.

- - - - - - - - - -

Moj stari komentar:

"Hebo državu gde tabloidi vode istragu.

http://informer.rs/vesti/hronika/365...nasipu-u-borci


I da unapred ponovim ovim "ekspertima" za lak za nokte:

1) Voda, ne skida lak, ona ga još učvršćuje

2) Potrebno je najmanje par nedelja kod lošeg laka, a nekoliko meseci kod nekog boljeg, da bi se on ogulio da ovako izgleda. Međutim, ona na snimcima sa nastupa pre ubistva nije imala lakirane nokte. Plus, lak mestimično doseže sve do samog korena nokta, što ukazuje na to, da on može biti samo relativno sveže lakiran, da je prošlo više od nedelju dana, nokat bi na tom mestu već sveže izrastao. To se i uklapa u izjavu njenih drugarica i sestara, da je Jelena: "važila za osobu koja vodi računa o svojim noktima".

- - - - - - - - - -

Interesantna je i ta plava fleka na majici, ima li neko ideju? Liči na neku hemiju"

- - - - - - - - - -

Sve "ideje" o plavoj tečnosti se svodile na varikinu ili na neku slično agresivnu tečnost

- - - - - - - - - -

I sad je Informer izbrisao tekst, i stavio umesto njega tekst iz januara o "Vijanju Božića"

- - - - - - - - - -

:besna:

- - - - - - - - - -

da se Vlasi ne dosete

- - - - - - - - - -

Roki, Grome, šta je ovo?

- - - - - - - - - -

Po imenu linka se vidi da je vest zamenjena... original se zvao "...nasip-u-borci", a sad ga preusmerava na "obicaji-vijanje-bozica-u-novom-sadu-foto"

Verovatno zato što ništa ne kriju.

- - - - - - - - - -

Ih pa nakon nekih ubistava desavalo se da se ni samo telo ne pronadje i zasto je cudno to sto nije pronadjena sipka? Nakon ubistva se osvrnuo i shvatio da ubistvo niko nije video... Onda je resio da ga prikrije...Normalno je da ce sakriti oruzje kao i svoju odecu... Da li ga je bacio u one mocvare ka reci ili je oruzje odneseno sa odecom moze da se nagadja...

Ne može da se nagađa, reci mi kako ti misliš da je uopšte to mogao izvesti. Ako je poneo šipku sa sobom, onda je baba videla valjda krvavu šipku. Ako je negde sakrio, morao se posle vraćati po nju. Gde i kad je mogao sakriti šipku?

Kad već nije naženo oružje, mora da postoji makar teorija, a nje nema.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top