Pedeset nijansi dileme

Drage moje, evo mene opet u potrazi za vasim misljenjem. Htela sam da postavim temu na strani erotske price ili kako vec, ali videla sam da tamo ima puno muskih, a mene zanima samo misljenje zena. I ovoga puta mozete naslutiti dilemu iz naslova, ali da skratim pricu, sta biste uradile da ste na mestu Anastazije koja je dobila ponudu gospodina Greja. Da li biste pristale? Ja cu morati mnogo da razmislim jer sam dobila ponudu i evo zbog toga veceras gledam film. Mislim da mi nije dobro hehe Sve je to lepse u filmu, naravno realnost je malo opasnija. Donecu odluku kad tad, ali bas da cujem da li biste pristale da budete u ulozi SUBMISSIVE? Decko je toliko ozbiljan da kopira poentu filma da zeli da napravimo i ugovor. Meni je to smesno koliko i strasno. What would you do?

Nista, kad odgledas film, pa sutra odes na posao u Maxi na odeljenje delikatesa, obavezno zahtevaj da te saceka ispred sa helikopterom da preletite Ripanj i Barajevo. E tada, poslusaj svoje srce i donesi odluku.
 
Drage moje, evo mene opet u potrazi za vasim misljenjem. Htela sam da postavim temu na strani erotske price ili kako vec, ali videla sam da tamo ima puno muskih, a mene zanima samo misljenje zena. I ovoga puta mozete naslutiti dilemu iz naslova, ali da skratim pricu, sta biste uradile da ste na mestu Anastazije koja je dobila ponudu gospodina Greja. Da li biste pristale? Ja cu morati mnogo da razmislim jer sam dobila ponudu i evo zbog toga veceras gledam film. Mislim da mi nije dobro hehe Sve je to lepse u filmu, naravno realnost je malo opasnija. Donecu odluku kad tad, ali bas da cujem da li biste pristale da budete u ulozi SUBMISSIVE? Decko je toliko ozbiljan da kopira poentu filma da zeli da napravimo i ugovor. Meni je to smesno koliko i strasno. What would you do?

na cemu si, daj razdeli forumasima pa i mi da postanemo ovako kreativni u piskaranju :lol:
 
Drage moje, evo mene opet u potrazi za vasim misljenjem. Htela sam da postavim temu na strani erotske price ili kako vec, ali videla sam da tamo ima puno muskih, a mene zanima samo misljenje zena. I ovoga puta mozete naslutiti dilemu iz naslova, ali da skratim pricu, sta biste uradile da ste na mestu Anastazije koja je dobila ponudu gospodina Greja. Da li biste pristale? Ja cu morati mnogo da razmislim jer sam dobila ponudu i evo zbog toga veceras gledam film. Mislim da mi nije dobro hehe Sve je to lepse u filmu, naravno realnost je malo opasnija. Donecu odluku kad tad, ali bas da cujem da li biste pristale da budete u ulozi SUBMISSIVE? Decko je toliko ozbiljan da kopira poentu filma da zeli da napravimo i ugovor. Meni je to smesno koliko i strasno. What would you do?

Baš ste lep par, msm imate interesovanja zajednička, kada umetnost u pitanju, bilo da je literatura ili film, lepo da vam se ukusi poklapaju :lol:
Kakav je to muškarac koji može da gleda tako glup film i još da se tripuje?
 
Nadam se da si ubrzo shvatila koliko je taj film glup u 50 nijansi.:)

Film je debilan.
Da su bar za glavnog glumca uzeli nekog muškobanjastog lika, a ne onog karakušljivka, grdji je od Džastina Timberlejka.
Sve vreme filma sam očekivao da ga ona mala Džonsonova baci na patos i pokaže mu kako Musa dere jarca bezbol palicom.

Ako nekog već interesuje ta tematika, savetujem da pogleda "Secretary" sa Džejmsom Spajderom i Megi Gilenhal.
Mnogo dobar film, ladno mogu da ga gledaju i oni koje BDSM ne interesuje.
 
Film je debilan.
Da su bar za glavnog glumca uzeli nekog muškobanjastog lika, a ne onog karakušljivka, grdji je od Džastina Timberlejka.
Sve vreme filma sam očekivao da ga ona mala Džonsonova baci na patos i pokaže mu kako Musa dere jarca bezbol palicom.

Ako nekog već interesuje ta tematika, savetujem da pogleda "Secretary" sa Džejmsom Spajderom i Megi Gilenhal.

Mnogo dobar film, ladno mogu da ga gledaju i oni koje BDSM ne interesuje.

O, da.

tumblr_mg7ppu1J4z1qf5do9o1_500.gif
 
Nevezano za 50 nijansi (bdsm postojao i pre knjige), nema ništa loše u tome mada, po mom mišljenju, trebalo bi da imaš nekog poverenja u partnera. Ako mislite nešto žešće. A on mi je malo smešan što baš hoće da kopira film, tj. ne znam da li mi je više smešno ili jezivo. :D
Nisam skontala da li ste u vezi ili je neki levi lik, ako ste već zajedno ne vidim što ne biste eksperimentisali i isprobavali nove stvari...
 
Drage moje, evo mene opet u potrazi za vasim misljenjem. Htela sam da postavim temu na strani erotske price ili kako vec, ali videla sam da tamo ima puno muskih, a mene zanima samo misljenje zena. I ovoga puta mozete naslutiti dilemu iz naslova, ali da skratim pricu, sta biste uradile da ste na mestu Anastazije koja je dobila ponudu gospodina Greja. Da li biste pristale? Ja cu morati mnogo da razmislim jer sam dobila ponudu i evo zbog toga veceras gledam film. Mislim da mi nije dobro hehe Sve je to lepse u filmu, naravno realnost je malo opasnija. Donecu odluku kad tad, ali bas da cujem da li biste pristale da budete u ulozi SUBMISSIVE? Decko je toliko ozbiljan da kopira poentu filma da zeli da napravimo i ugovor. Meni je to smesno koliko i strasno. What would you do?

crtic je gofance
silom neprilika odgledah dobar deo

vrlo ozbiljno za razmatranje:heart:
 
Kapiram na pr ko voli bdsm i kada vidi ili procita negde neku uzbudljivu ideju, ili nekakvu fiksaciju na kinky momenat. Ali film koji je sa svim mogucim kliseima iz bdsm-a obojen razblazenom erotikom, kich psiho dramom... ali ok, nekima treba neko polaziste valjda.
Cak nisam ni fasciniran sekretaricom. Malo je interesantniji od ovoga, ali opet isto.

Postoje filmovi koji imaju bdsm scene od po par sekundi koje imaju daleko jaci utisak od ovih sapunjara.
 

Back
Top