200.000 dinara

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Oni lopovi sa Telekoma prave novi web-portal ( ono sto Mobtel ima vec godinama ) ali ne znaju kreteni da smisle ime pa nagradjuju 3 najbolja predloga sa 200.000 dinara.
Vas predlog (samo jedan po jednom JMBG) mozete da ostavite na www.dajmiime.com
Hajde pa ako neko osvoji nagradu neka me se seti :razz:
 
To su NAJVECI LOPOVI u drzavi a verovatno i sire. Ona fora "Moja Mreza" sve sa rukopisom su meni ukrali. Ja sam radio neku manju reklamnu kampanju za Taxi Biroelektronik Pancevo 1998 i koristio samo umesto rec "mreza" rec taxi. Godinu, godinu i po posle pojavljuje se ta fora svuda po Srbiji, naravno iza Mobtela. Ja sam vec bio zapalio preko nisam ni znao nego mi ortak javio. U pocetku sam hteo da ih tuzim pa se posle setih odakle sam zbrisao i zbog cega...
 
pedja_fr:
To su NAJVECI LOPOVI u drzavi a verovatno i sire. Ona fora "Moja Mreza" sve sa rukopisom su meni ukrali. Ja sam radio neku manju reklamnu kampanju za Taxi Biroelektronik Pancevo 1998 i koristio samo umesto rec "mreza" rec taxi. Godinu, godinu i po posle pojavljuje se ta fora svuda po Srbiji, naravno iza Mobtela. Ja sam vec bio zapalio preko nisam ni znao nego mi ortak javio. U pocetku sam hteo da ih tuzim pa se posle setih odakle sam zbrisao i zbog cega...


ti si bar zbrisao...:)
 
Peđa, ne razumem te. Tvoj slogan je bio "Moj taxi", a Mobtel ti je to ukrao i izmenio u "Moja mreža"? Ili sam nešto pogrešno razumeo u tvom tekstu...
icon11.gif
 
Da Dabo, moj slogan je bio "Moj Taxi" pisan sa POTPUNO ISTIM fontom kao i "Moja Mreza" cak i onako malo iskoseno na stranu... Cudna slucajnost ?? Da mozda ces reci pa ne pise MOJ TAXi, mada je to kao kad bi sada digao sajt sa istim karakteristicnim bojama, fontovima i polozajem istih i nazvao ga MIKROSOFFT.COM Pitam se da li bi se cika Bili bunio ?
 
Obersturmfuehrer:
pa sto se stvarno ne pobunis?
Mora da se salis ??? Posle 5-6 godina pa jos u drzavi Srbiji. Pa tu se klasicne ubice, koje bi trebali da leze bar 20 godina, seckaju nasmejani i bezbrizni pijuckajuci fuka po kaficima. Zamisli mene sa zastitom intelektualne svojine...!!! Nema veze preziveo sam ja i bez toga a i zivecu jos bolje samo sto manje posla sa Srpskim sudstvom kao i sa "biznismenima" sa tog podrucja...
Elem sada sam video da taj konkurs uopste nije postavio Mobtel nego telekom tako da se izvinjavam sto sam temu preveo u *of topic....
--the end--
 
Obersturmfuehrer:
pa sto se stvarno ne pobunis?


hahahahhahahhahaah
e bas si me slatko nasmejao...
izvini sto pitam a u kojoj drzavi zivis ti ....
Mora da nisi odavde....
heheheheheh...ovde ne mozes da tuzis lopova koga su uhvatili i priznao je da ti je ukrao auto a ne tek nekoga sto je ukrao slogan....
A ovo pricam jer su meni ukrali auto pre par godina, uhvatili lopove,sve priznali...dobili godinu dana USLOVNO i sta???????????? mislis da su mi nesto nadoknadili? hehehehheheheh
 
@pedja_fr
verovao ili ne, kada je i pitanju zastita autorskih prava, narocito kada su pitanju logotipi, ovde se itekako vode procesi, koji doduse traju jako sporo, ali na kraju se resavaju

@Mirjanadz
pa vidis da su osudjeni. znaci nije problem osuditi, nego u ostrini kazne.
 
hehehehhhhehhe


to je OVDE sasvim normalno ! Kako god i sta god da pocnes, nece se na tome zavrsiti :)
Mene izludjivalo do skora, a onda sam se nekako navikla...Nemam nerava da se jedina raspravljam oko toga...cak sam i temu postavila...pa....eto..
 
LOOPIIIIII
Ajd posto vidim da se dosta razumes u ovo ono tamo vamo....
Zasto mi sve cesce blokira ceo explorer kad saljem odgovore na pitanja...ali to mi se desava samo na krstarici...i nigde drugde posto nigde drugde ni ne idem:))))))))
salim se,a ovo mi se stvarno sve cesce desava...
Not responding......
Da nisam preterala sa porukama ?!?!?
Pa nece valjda da me ZBRISU....???? A ja tako volim Krstaricuuuuu...:-)
 
Ma ja definitivno mogu da kazem da konektovanjem na Krstaricu, dolazi do nekih izmena negde na racunaru. Ustanovi sam to na jednom od racunara koji nisam koristio vise meseci za konekciju na internet, jer sam na njemu iskljucivo razvijao programe i nije ni u mrezi ni na netu. Nikada nisam imao na njemu nikakav spyware niti bilo kakav virus jer je veoma striktno izdvojen. Poslednji puta sam softver na njega instalisao pre godinu dana, preko CD-a.

Posumnjao sam da se nesto desava vec nekoliko meseci unazad. Nakon ciscenja racunara koji stalno koristim za net od spyware, jedno vreme je ok, a posle opet picinju oni glupi mini dijalozi kao "sistem vam je zarazen, da bi se od-zarazili, posetite blabla.com"
Skeniram, uklonim gluposti i par dana ako nisam na Krstarici tim racunarom, sve ok. Nakon nekog vremena opet.
Na ovom posebnom racunaru sam neki dan prikljucio i mrezu, konektovao se na krstaricu i odmah - zloglasni blesavi dijalog!

Ocistio ponovo sve, skinuo kabl i odustao od koriscenaj tog racunara za net.
Mislim da se nesto po Krstarici "seta" i poneki puta napravi glupost.
 
Zasto ti blokira, zato sto je IE jedna ogromna rupa.Ti sigurno vidis onaj baner na vrhu stranice i iskacu ti oni pop-up prozori za screensaver.
E pa preko njih ti ulaze i virusi,trojanci,spijuni i ostala gamad.

Resenje :arrow: Opera, ZoneAlarm i AVg i nema da brigash ;)
pozz
 
loop:
Zasto ti blokira, zato sto je IE jedna ogromna rupa.Ti sigurno vidis onaj baner na vrhu stranice i iskacu ti oni pop-up prozori za screensaver.
E pa preko njih ti ulaze i virusi,trojanci,spijuni i ostala gamad.

Resenje :arrow: Opera, ZoneAlarm i AVg i nema da brigash ;)
pozz


mmmmmmmmhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm
daj licence key za zone alarm!
 

Back
Top