Kafana Kafe-poslastičarnica "Šećerlema"

Drugi put su uveli ovaj nov sistem.

Pa i nije baš svaki peti dan :nisamja: :rotf:

Ne ovo je treći put...garantovano..Pitaj nera ako meni ne veruješ :rotf:
Ja sam išla pre podne do prodavnice..Obučem moju perjanu jaknu koju do sad nisam nosila tačnije od prošle godine jer se topim u njoj..Daklem napolju ok..Uđem u radnju, dok sačekah na delikatesu i kasi , znoj mi niz leđa curio , izađoh napolje mokre kose. Sledeći put skidam jaknu čim uđem u radnju...
 
Nije šija nego vrat, kako ti odgovara tako teraš vodu na svoju vodenicu.

Pomiri se sa situacijom, mi smo sad poslastičarnica, a tebi ako je do alkohola i ženskih, ti ni o čem drugom ovde i ne pričaš, idi tamo gde ih ima.

Što se tiče pasa, ti kao živiš u jednoj zemlji gde je to dozvoljeno a ovde ti smeta ? Čudno :think:

ma sija i vrat i treba da se tera ne samo voda vec i piva -Ka Meni , neg jel znas da ima piva a bez alkohola- a tek sto su mlade devojke, i znas , mnogo je lepse gledati mlade , neg matore.z;)

A za zivotinje, pa ova zemlja nema veze sa Cukama ( vidim koliko ste napredovali tu kod Vas, kada maltretirate Slabovidnu osobu ) i samo da znas, cini mi se cukama i nije dozvoljeno u poslasticarnicama u Serbiji.:deda:

Neg kako si mi ti docekala novu godinu i posle...Eto , Ovde je i bilo kolaca a bogami i Belly Dancerka. A o pivuuuuuu, da i ne pricam.:zelenko3:

- - - - - - - - - -

Ju ju ju pa imamo mi i štrudle i pite i žito sa šlagom , po narudži za specijalne goste služimo bundevaru, a sladoled da se razumemo volim ja, u koje god godišnje doba i doba dana

recept0773.jpg


29dafe2bc9a22592adeb21ef401d6821_1_large.jpg


Pita-sa-visnjama-i-makom.jpg

E Tooooooo je za mene i samo za meneeeee.

A uz to ide i Boza i Limunada i ...
 
Lele ima da umlatim ovog profu..Samo nešto bundžija:evil: Reko bi čovek da mnogooovoli da pije , a ono ja pod silnim terapijama prošle godine popila više vina od njega:lol: i još me bilo sramota što navaljujem da pijemo:rotf: Daklem da si tražio štrudlu dobio bi je:ljutka:, jest da nisu specijalitei iz našeg kraja, moji sa juga nama pre od ruke idu pite i pogače :lol:
 
Lele ima da umlatim ovog profu..Samo nešto bundžija:evil: Reko bi čovek da mnogooovoli da pije , a ono ja pod silnim terapijama prošle godine popila više vina od njega:lol: i još me bilo sramota što navaljujem da pijemo:rotf: Daklem da si tražio štrudlu dobio bi je:ljutka:, jest da nisu specijalitei iz našeg kraja, moji sa juga nama pre od ruke idu pite i pogače :lol:

A moram malko da cikam Kiki-cu....:zelenko:

Ma vise pijem kiselu vodu al i mnogo je dobra Strudla sa makom..:babamrazica:

A os ,kadfa sledeci put sletim dole, da napravis kolac od Crvenih Paprika, moze i Torta od njih.:zddm3:

- - - - - - - - - -

Znaci nema piva? Sta ce
reci na to? :lol:

ma hajde, bre, to se nekada mala deca vodila na...al posle , bre Pivcuga.:zelenko:
 
nas Marsi promasio lokaciju :fdlan:

ma hajde de, os , vodis drugara na kolace il na Pivu.z:((

A uz nju ide torta, snicla dole, snicla gore a izmedju snicle a kao za ono na vrh , opet snicla.:deda:

i kazi , molim te uz taku tortu sta ide, moze bit lemo Neda:babamrazica: :zddm3::zddm3:

- - - - - - - - - -

Znam da od svega najviše voliš paprike :lol: , morala Magi iz Subotice da ih donese :rotf:

E sad uzmi parče štrudle i uživaj



E to bese kolac, i sto bese mnogo dooooobar.z:)
 
drugar bre,
ovde su fine Dame, kultivisane...
i ovo je Poslasticarnica:)
vidi se da ti je taj Zapad totalno zbunio kompas :mrgreen:
ugledaj se na mene :lol:

nista o razvratu, alkoholu...

sada...
mi mladi treba da ucimo vas starije :per:

A poslasticarnica z:shock:

A nema piva z:shock:

jok ovde kod nas ima "Heartz" SRCE- poslasticarnica , sa nasim kolacima i tortama i IMA I PIVA.:deda:

Zemske jedu kolace a muski bre piju Pivu.:zelenko:

i ima se nasih konobarica i konobara, pa biraj ,koj ce da te posluzi.

A za ucenje, o zivotu, pa jos smo mladi, mi bre sto smo stari:zelenko3:
 
A poslasticarnica z:shock:

A nema piva z:shock:

jok ovde kod nas ima "Heartz" SRCE- poslasticarnica , sa nasim kolacima i tortama i IMA I PIVA.:deda:

Zemske jedu kolace a muski bre piju Pivu.:zelenko:

i ima se nasih konobarica i konobara, pa biraj ,koj ce da te posluzi.

A za ucenje, o zivotu, pa jos smo mladi, mi bre sto smo stari:zelenko3:
Bogami ovi muški tj kolege sa kojima sam ja radila 18 godina tamanili kolače i čokolade...Pili su i pivo ali ni kolačima nisu praštali :rotf: A prodavnicu Soko Štarka u blizini redovno smo pustošili...:lol:
 

Back
Top