Ko peva ovu pesmu?

Čuo sam neku elektronsku pesmu i svidela mi se, ali pošto ne pratim ne znam kako se zove pesma, ta pesma je popularna i čuo sam je na više mesta, da li neko moze da napiše neke popularne pesme pa da ja potražim na internetu, hvala unapred
 
Čuo sam neku elektronsku pesmu i svidela mi se, ali pošto ne pratim ne znam kako se zove pesma, ta pesma je popularna i čuo sam je na više mesta, da li neko moze da napiše neke popularne pesme pa da ja potražim na internetu, hvala unapred

Verovatno David Guetta, ili Calvin Harris, ili Mahmut Orhan... ili mozda Kygo, Felix Jaehn, DJ Snake, Kungs, Lost Frequencies, Chainsmokers, Robin Shulz... medju tim DJ-evima trazi izvodjaca.

- - - - - - - - - -

E da moze biti i Duke Dumont ili Alan Walker
 
sjecam se samo spota, pjesma je bila aktuelna oko 2009 manje vise, pop ili rok tako nesto, pjevac ima malo duzu kosu, pjevac drzi svijecu i pjeva, mozda ima jos nekih svjetala uglavnom je tamno, ko mi je nadje ima pivo od mene
 
sjecam se samo spota, pjesma je bila aktuelna oko 2009 manje vise, pop ili rok tako nesto, pjevac ima malo duzu kosu, pjevac drzi svijecu i pjeva, mozda ima jos nekih svjetala uglavnom je tamno, ko mi je nadje ima pivo od mene

nemam pojma a i ne pijem pivo :mrgreen:
jel zna neko koji je remix ili makar koja je pesma koja pocinje na 0:22 cujem da ima sean paula definitivno al dzaba opet ne mogu da nadjem

moze sladoled :D
 
Случајно сам чуо на 202-јци у диско сусрету једну песму немогу да је пронађем у вокалу се чује женски глас који уздише а музика је у неком далије диско или другом фазону ако се неко сети свака му част
 

Back
Top