Zenska stopala

naravno
20130128-141520.jpg
 
u ja jesam ,i na cukljeve i na dlake na prstima,meni to sve fuj;I kad vidim..

Evo pravo zensko koje vodi racuna. Zna na sta mislim.:per:

- - - - - - - - - -

veoma je ruzno kada prelepa i doterana devojka u sandalicama ima grube i ispucale pete...bas izgleda bzvz :sad2:

jos jedan dobar primer. meni se cini da zene sve vise zapostavljaju taj deo svoga tela. mislim nije da se ne trude, ali nije dovoljno ofarbati nokte. sta uradi taj feminizam od zena.:sad2:
 
Poslednja izmena:
A zajednicki imenitelj su im zenske cizme... :zaljubljena:
Kakva su, da su, dobra su zenska stopala kad se uvale u cizme, ili u carapice, onako "bezobrazno" roze carapice... :rumenka: :deda2:

:D

Mada i u baletankama su otkrovenje. :heart:

Ja se bas ne palim na to. Noge da, u carapicama naravno, stikle, ali se ne fokusiram na stopala ili sl. Ako bih se i fokusirao stopala su mi mozda najruzniji deo tela.

- - - - - - - - - -

Pre bih se fokusirao na rame recimo. Onako razotkriveno, majica blago zasucena na dole otkriva golo rame. Ima neka otkrivenost, ogoljenost, osetljivost u tome. Ali opet mi nije fetish....
 
Ja se bas ne palim na to. Noge da, u carapicama naravno, stikle, ali se ne fokusiram na stopala ili sl. Ako bih se i fokusirao stopala su mi mozda najruzniji deo tela.

- - - - - - - - - -

Pre bih se fokusirao na rame recimo. Onako razotkriveno, majica blago zasucena na dole otkriva golo rame. Ima neka otkrivenost, ogoljenost, osetljivost u tome. Ali opet mi nije fetish....
:tick:

Potpuno se slazem sa tobom, ovo bih i ja napisao. :ok:
 

Back
Top