silent hill 2 -HELP

igorrr

Početnik
Poruka
15
Usao u sam u grad obisao neke objekte oznacene crvenim krugovima a zatim usao u onu kucu.
U kuci sam obisao sva tri sprata -gde mi je bilo dozvoljeno da udjem, ali kada hocu da izadjem iz kuce , ne mogu i izlazi mi poruka da je potrebno da jos jednom obidjem jer nesto nije u redu!

Ne znam sta treba da radim i da li ima neke veze sa onim satom na drugom spratu!!

Na trecem spratu vidim onu nakazu kroz resetku , ali ne mogu da dohvatim kljuc!

U cemu je trik??Pomagajte!
 
na zidu te iste sobe sa satom treba naci zagonetku...Zagonetka je teska od zavisnosti tezine koju si izabrao... Na zidu ces naci resenje i pomeriti kazaljke na satu a onda ce se sat pomeriti i pustiti te u drugu sobu....
 
..ako se dobro secam, tu je glupa fora..
..morash da prodjesh do coshka sobe sa desne strane sata, a zatim da pridjesh satu sa desne bochne strane..na toj bochnoj strani samo iz tog ugla vidish neki natpis na satu.. tek kad ga prochitash mr.james moze da otvori sat..
probaj..
mnogi shvrckajuci se po sobi to sluchajno urade i ne provale da morash..

inache me opasno iznerviraju takve sitne nesavrshenosti..
 
Treba da nadjesh kljuch za sat da bi mogao da ga otvorish da namincash kazaljke (kako je urezano na zidu sa nekim imenima... Prva slova imena oznachavaju da li je kazaljka za sate ili minute itd...) Inache zagonetke su vrlo lake chak i na najvetjoj tezhini...
 

Back
Top