Koji resiver da kupim za Arenu i Sport Klub?

ja imam arenu sport
to ti je preko telekoma srbija
sport klub je program preko drugog provajdera, ja mislim sbb ili total tv kod pinka
risiver ne kupujes nego ti ga provader daje uz pretplatu, bar kod telekoma srbija a mislim da i ostali daju tako..naplate ti nesto bas simbolicno
ako zelis oba programa, moras dve pretplate kod dve firme koliko ja znam
e sad ako ima neka mogucnost da to bude jeftinije a da imas oba programa, ja ne znam nek kaze neko drugi
 
Zanima me koji resiver da kupim da bih imao sve Arene i sve Sport Klub kanale u HD-u?

I kolika bi bila cena tog resivera?

Ima vise solucija, sve se moze da sredi i sa resiverom ali i bez. Ako imas npr Samsungov smart tv ili LG samrt tv, na njih je najlakse sve staviti. A ako vec zelis resiver da uzmes i nemas smart tv, onda moze i tako. Ako si zainteresovan kako sve radi, javi mi se pa cu ti vise objasniti.

Veliki pozdrav
 
Druze lazu te ovi svi ,sve su to preprodavci Iptv,ovako kupis ili amiko ili dreambox ili koji podrzavaju enigmu 2,to ce te kostati oko 250 eura tanjir motor i resiver a najlaksa ti je opcija amiko jer je on oko 90 sura hd imas na bulsat areen srpske sve 5,na max tv paket hrvacki imas sport klubove i njihove arene,drugo imas opciju za stru tu gledas nemacki paket bundes ligu,na hot bird imas italijane na astru 2 imas engleze i zato kupi si resiver i uzivas...
 

Back
Top