DreamBox, CardSharing za Total TV (ili srpske kanale) ?

NikoFra

Početnik
Poruka
3
Pozdrav svima,

Zivim u Francuskoj, pre nekoliko meseci sam cuo da postoji neki digitalni resiver s kojim mozes da gledas sve kanale besplatno. (Dream Box)


Raspitao sam se, ako sam sve kapirao moras imati : DreamBox koji je "hacked" i da kupis na internetu paket "CCAM" koji ti daje dobar kvalitet slike.

Ako gresim, moze li neko da mi bolje objasni ? :mrgreen:

Trenutno imam dva pitanja :

- Da li treba specifican dreambox da se kupi (video sam da postoje dosta verzija..)
- Da li bi neko mogao da mi kaze gde sigurno mogu kupiti taj "CCAM" da bih imao srpske kanale ? U stvari ja zelim taj DreamBox Cardsharing jedino za srpske kanale ( Sport Klub, RTS 1, 2, B92, Prva Plus, Eurosport 1 i 2... )



Trenutno sam u Srbiji, ako neko od vas prodaje CCAM, DreamBox ... neka se javi !



( Ako nisam nista zavrsio do kraj. avgusta kupujem nettvplus 15,90€ mesecno :sad2: )


Hvala unapred svima!
 
Pozdrav !

Da ti malo pojasnim,nema nista besplatno. Drembox radi na sistemu cardsharing to je razmjena kljuceva s kojima box otvara kanale. Box je prikopcan na internet i satelitsku antenu komunicira sa serverima i otvara kanale.
Total tv se zastitio od toga , imaju jaku zastitu. Nettv funkcionise na drugom sisitemu tj. iptv. Slika putuje internetom, mozes je gledati preko boxa, preko smart tv, i preko pc.
Sve zavisi sta zelis, satelit ili iptv, ako nemozes staviti satelitsku na balkon ili prozor uzimas onda iptv . Satelitska je oko 200- 300 eura, box plus pretlata za cardsharing. Iptv je box oko 70-90 eura plus kanali od 8 - 10 eura mjesecno.
Pozdrav
 
Pozdrav !

Da ti malo pojasnim,nema nista besplatno. Drembox radi na sistemu cardsharing to je razmjena kljuceva s kojima box otvara kanale. Box je prikopcan na internet i satelitsku antenu komunicira sa serverima i otvara kanale.
Total tv se zastitio od toga , imaju jaku zastitu. Nettv funkcionise na drugom sisitemu tj. iptv. Slika putuje internetom, mozes je gledati preko boxa, preko smart tv, i preko pc.
Sve zavisi sta zelis, satelit ili iptv, ako nemozes staviti satelitsku na balkon ili prozor uzimas onda iptv . Satelitska je oko 200- 300 eura, box plus pretlata za cardsharing. Iptv je box oko 70-90 eura plus kanali od 8 - 10 eura mjesecno.
Pozdrav
AKI pises gluposti,covek pita za drambox a ne za box iptv i nemoj pisati nesto ako neznas...
 

Back
Top