Kakav ste ljubavnik?

littlefoot

Aktivan član
Poruka
1.413
Verovatno je glupo ocekivati iskrene odgovore od vas. Ko zna mozda neko shvati ovo "ozbiljno" ;)

Usudicu se da kazem svoje misljenje :)

Postoje dve vrste ljubavnika:
Prvi) oni koji `*ebu samo da bi *ebali. Tehnike nema uopste. Samo monotono stavi-izvadi.


Drugi) koji koriste iskljucivo tehniku. Umeju da budu nezni, pazljivi. *ebu da bi zadovoljili.


Se neko prepoznao negde? :lol:
 
......naravno da sam se prepoznao al je baš glupo sad ti ja nešto pričam e ja sam ovakav pa onakav pa ja kad je........lete varnice pada plafon i slično......to ipak treba da se izjasne sve lepše polovine koje su imale tu čast...........
 
littlefoot:
Htedoh da saznam sta misle muskarci da mi zene mislimo? ;)

...покушај са питањем на астрологији...:lol: :wink:

...какав сам љубавник? Хммм...не знам...млад и неискусан:lol: :? ...то оне треба да просуде...али чињеница је да кад ја уживам и више сам опуштен...онда и она више ужива...тако да се твоја подела не може узети здраво за готово.
 
Ljuba82:
...покушај са питањем на астрологији...:lol: :wink:

...какав сам љубавник? Хммм...не знам...млад и неискусан:lol: :? ...то оне треба да просуде...али чињеница је да кад ја уживам и више сам опуштен...онда и она више ужива...тако да се твоја подела не може узети здраво за готово.



A kako izvodis to "mlad i neiskusan"? ;)
 
littlefoot:
Verovatno je glupo ocekivati iskrene odgovore od vas. Ko zna mozda neko shvati ovo "ozbiljno" ;)

Usudicu se da kazem svoje misljenje :)

Postoje dve vrste ljubavnika:
Prvi) oni koji `*ebu samo da bi *ebali. Tehnike nema uopste. Samo monotono stavi-izvadi.


Drugi) koji koriste iskljucivo tehniku. Umeju da budu nezni, pazljivi. *ebu da bi zadovoljili.


Se neko prepoznao negde? :lol:

Ja sam ovaj drugi ali ne potpuno. Nisam nezan jer ne ***** kulu od karata.
 
littlefoot:
Verovatno je glupo ocekivati iskrene odgovore od vas. Ko zna mozda neko shvati ovo "ozbiljno" ;)

Usudicu se da kazem svoje misljenje :)

Postoje dve vrste ljubavnika:
Prvi) oni koji `*ebu samo da bi *ebali. Tehnike nema uopste. Samo monotono stavi-izvadi.


Drugi) koji koriste iskljucivo tehniku. Umeju da budu nezni, pazljivi. *ebu da bi zadovoljili.


Se neko prepoznao negde? :lol:
Mozda si ti naishla na takva dva tipa mushkaraca. Mada nisam struchnjak za mushkarce osim shto sam jedan od njih i mogu da iskazem svoje vidjenje. Meni je oduvek odluchujuci faktor bila partnerka, da li sam stvarno nalozen na nju, ili cisto reda radi (neshto umishljeno). Zatim koliko slobodno i neoptereceno se ulazi u citav dozivljaj. A na kraju krajeva, ljubav je u svakom slucaju od pomoci za dobar sex . Sam se zapanjim koliko sex zna biti dobar sa jednom a do zla boga losh sa drugom osobom (pritom i ja doprinosim podjednako i dobrom i loshem). Jednostavno, sve shto je sa jednom dobro , sa drugom izgleda i oseca se nakalemljeno, banalno, ukocheno, jednostavno hemija ne shtima. Hocu da kazem da treba pronaci pravu osobu, a ne trpati sve u isti dzak (pritom se podrazumeva da su vecina ipak pogreshne osobe). Samo molim ne generalizovati, ne. Pozdrav.
 
littlefoot:
Verovatno je glupo ocekivati iskrene odgovore od vas. Ko zna mozda neko shvati ovo "ozbiljno" ;)

Usudicu se da kazem svoje misljenje :)

Postoje dve vrste ljubavnika:
Prvi) oni koji `*ebu samo da bi *ebali. Tehnike nema uopste. Samo monotono stavi-izvadi.


Drugi) koji koriste iskljucivo tehniku. Umeju da budu nezni, pazljivi. *ebu da bi zadovoljili.


Se neko prepoznao negde? :lol:

Onakav sam kakva mi je i ljubavnica.Sto je ona bolja ljubavnica i ja sam bolji ljubavnik.
 
snoshaj efendija:
Onakav sam kakva mi je i ljubavnica.Sto je ona bolja ljubavnica i ja sam bolji ljubavnik.
Ima ovde istine! Samo moram reći da mislim da sam iznad proseka!? Bar ja to tako osećam. Sex zavisi od opuštenosti, od kapiranja želje partnera, stepena napaljenosti obe strane. Tako da se u zavisnosti od spoznaje partnera u datom trenutku mogu podvesti razni načini vođenja ljubavi, da li će to biti na podu, krevetu, kuhinji ,kupatilu, ona ili ova poza, nemaš vremena za velike tehnike (oboje ste napaljeni i pre samog odnosa da tu mozak ima samo funkciju da vas spoji, i tu naj češće bude varijanta napred nazad i često silovito i sve traje kratko). Ja volim kada se sporazumemo očima u trenutku i kada je sve jasno.
Sve je ovo lepo, ali ljudi šta sa predigrom kada ste sa nekim godinama u vezi, šta tu promeniti i uraditi a da dosad nisi već uradio?
 
Milojko Vasic:
Zaboga Džordže, pa da li iko misli da je ispod proseka ? Zar ne znaš da je Bog najpravednije podelio pamet i seksualne sposobnosti.
Milojko, zasmejao si me, samo stvarno ne spadam u ljude koji mnogo lebde i imaju nadprosečno mišljenje o sebi često? Nisam sada hteo da kažem da imam usmene a i napismene pohvale, ali ako mi sve veze traju dugo to ipak nešto znači, a pri tome ne zabavljam se sa glupim i retrosima.
Za neke stvari sam ispod proseka a za neke ne!
 
Ljudi, ja sam ovde htela sa vama da pricam o sturoj tehnici, a ne o hemijama i ostalim cudima.
Vidim ja da se retko koji muskarac udubljuje toliko da zaista provali svoju partnerku. A nama zenama jedino preostaje da uzmemo papir i olovku i krenemo da vam crtamo ;)

Bez generalizacije naravno :)
 
littlefoot:
Ljudi, ja sam ovde htela sa vama da pricam o sturoj tehnici, a ne o hemijama i ostalim cudima.
Vidim ja da se retko koji muskarac udubljuje toliko da zaista provali svoju partnerku. A nama zenama jedino preostaje da uzmemo papir i olovku i krenemo da vam crtamo ;)

Bez generalizacije naravno :)
Ta hajde, po;ni crtati!
 

Back
Top