"Devojka / muskarac za kucu"

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Cujemo tako taj izraz medju muskarcima "ma nije ona devojka za kucu, da se vodi kuci".

Kakva je devojka za kucu, nesto ozbiljnije a kakva ne?
Sta je sa muskracima, kakvi su muskarci za kucu, tj. nesto ozbiljnije, a kakvi su oni drugi? Koje osobine imaju?
 
...djevojka za kucu je , po meni,
ona koja pored ispunjanja 'standarda' opstih
da moze opstiti i u kuhinji i oko kuhinje
da je sve s njom kao po kuhinji
sa mesom, dobrom vatrom
zacinima i poslije dobre zaprske
da samo prsti i na stolu
a poslije stola
sve lijepo 'do bola'
kako bi rekao ,-Alexandar Vuksanovic...
 
...djevojka za kucu je , po meni,
ona koja pored ispunjanja 'standarda' opstih
da moze opstiti i u kuhinji i oko kuhinje
da je sve s njom kao po kuhinji
sa mesom, dobrom vatrom
zacinima i poslije dobre zaprske
da samo prsti i na stolu
a poslije stola
sve lijepo 'do bola'
kako bi rekao ,-Alexandar Vuksanovic...

Evo faraon objasnio za zenu.............
a muskarac:Duhovit,sposoban,potentan,sa autoritetom..Da je vise od akcije a manje od reakcije...........Da bar upola voli zenu koliko voli majku.................
 
Evo faraon objasnio za zenu.............
a muskarac:Duhovit,sposoban,potentan,sa autoritetom..Da je vise od akcije a manje od reakcije...........Da bar upola voli zenu koliko voli majku.................

meni tu nesto smrdi
taj ili nije oformljen covek ili nesto nije u redu
majkaje majka i da se ona voli to je normalno al drugacije
ako ne volis zenu vise od majke na pocetku tu nesto nije u redu, dal ce to tako ostati zavisi od kvaliteta i intenziteta veze
 
Cujemo tako taj izraz medju muskarcima "ma nije ona devojka za kucu, da se vodi kuci".

Kakva je devojka za kucu, nesto ozbiljnije a kakva ne?
Sta je sa muskracima, kakvi su muskarci za kucu, tj. nesto ozbiljnije, a kakvi su oni drugi? Koje osobine imaju?

Devojka/zena za kucu je fina, postena, pametna, vredna, spremna da nam pomogne kada je potrebno, da imaju dobru dusu...
Mislim da one ocekuju isto ili nesto slicno i od nas.
 
Cujemo tako taj izraz medju muskarcima "ma nije ona devojka za kucu, da se vodi kuci".

Kakva je devojka za kucu, nesto ozbiljnije a kakva ne?
Sta je sa muskracima, kakvi su muskarci za kucu, tj. nesto ozbiljnije, a kakvi su oni drugi? Koje osobine imaju?

Za kucu: Kao moja koleginica. Odlicno izgleda. Radi dva posla a nije karijerista. Zeli kola, nije sponzorusa a ne smeta joj da se malo zrtvuje.

Nije za kucu: Kada vidim da ima pet pari sandala i prica kako shoping opusta zene.
 
Evo faraon objasnio za zenu.............
a muskarac:Duhovit,sposoban,potentan,sa autoritetom..Da je vise od akcije a manje od reakcije...........Da bar upola voli zenu koliko voli majku.................

Znas kako,ljubav koju neko oseca prema majci i prema zeni (supruzi) je nesto totalno drugacije i nemoze se porediti.
A ne znam bas puno muskaraca na koje majka ima bas toliko los uticaj.Ili bilo kakav uticaj koji moze da ugrozi njegov odnos sa suprugom.I nema ih sigurno vise od onih koji su zbog zena zaboravili i roditelje i odgovornost koju imaju prema njima.
A znam ih puno koji imaju muke zbog losih medjusobnih odnosa na relaciji snaja-svekrva i tu se uopste nije lako postaviti.Nemozes tek tako da se odreknes nekoga ko te je rodio,presvlacio kad si bio usran i upisan i imao strpljenja i ljubavi da te nauci svemu.To se mora razgraniciti.Pa i zena,ako hoce da njen muskarac postuje i uvazava njenu majku mora i ona uvazavati njegovu.Samo mnoge to ne shvataju tako.
A cesto su te njihove licne razmirice i neslaganja toliko banalne da covek ne zna kako da se postavi.Recimo dodje snajka pa se svekrva buni sto ona stavlja cvece tamo gde ona ne bi.I eto sukoba na ivici krvoprolica.Pa onda ta snajka poraste i i sama postane svekrva i isto to radi svojoj snaji.I tako u krug...a muskarac je tu da proceni sta mu je ciniti i cijem se carstvu prikloniti.
 
Cujemo tako taj izraz medju muskarcima "ma nije ona devojka za kucu, da se vodi kuci".

Kakva je devojka za kucu, nesto ozbiljnije a kakva ne?
Sta je sa muskracima, kakvi su muskarci za kucu, tj. nesto ozbiljnije, a kakvi su oni drugi? Koje osobine imaju?

Devojka za kuću :
-vrijedna
-umiljata
-nečujna znači nije Jezičava
-zna da kuva gurmanski i vazda ima kolac u frižideru nju gosti nikad neće iznenaditi pa da nema šta da postavi
- ne yebe se
-i ne oblaci se vulgarno ( ovde treba reći da ne nosi suknje minjak i dekolte dje se vidi delić sise)

- njoj je lepo kad čuje da on živi sa roditeljima i dekom i bakom a na njegovo biciklo ona gleda s ljubavlju ....
 
Devojka za kuću :
-vrijedna
-umiljata
-nečujna znači nije Jezičava
-zna da kuva gurmanski i vazda ima kolac u frižideru nju gosti nikad neće iznenaditi pa da nema šta da postavi
- ne yebe se
-i ne oblaci se vulgarno ( ovde treba reći da ne nosi suknje minjak i dekolte dje se vidi delić sise)

- njoj je lepo kad čuje da on živi sa roditeljima i dekom i bakom a na njegovo biciklo ona gleda s ljubavlju ....

ebe se
 

Back
Top