Najsnazniji i najjaci znak zodijaka

CaLiMeRo:
Psihički najjači? Bik. Bez konkurencije.

Tu su negde i jarčevi, mada su oni fanatični, pa to ima drugu dimenziju... Ovnovi nisu izdržljivi... oni susamo energični i brzi, a to je nešto drugo.
Svaki od 12 znakova je dobio neki dar, Bik je kao dar dobio snagu (fizicku, psihicku...)
P.S. Imam link o tome, nego ne znam da ga postavim ovde.
 
Slusaj ti Dave,
Sad definitvno izazivas, a to nije lepo...:mad:
Bik ima fizicku snagu, to stoji, ali to sto je NAJTVRDOGLAVIJI znak, ne znaci da je i najjaci, najsnazniji...najbolji! Tacno je da svaki znak ima odredjeni talenat i mane i spomenucu samo neke:
OVAN-energija, izdrzljivost (fizicka) - vecina sportista i vojnika
LAV-moc, karijera - vecina politicara, uspesnih biznismena
SKORPIJA- psiha, karakter - najjaca rec!!!
...
Za Bikove priznajem dobre fizicke predispozicije (vise izgled-ramena, vrat, ruke), ali definitvno ne i NAJ snagu! Niste bas toliko savrseni koliko ti mislis...

Veliki pozz!!!:D:D:D
 
Dave:
Naravno da vazi samo jedno, moje, TACNO misljenje... :!:
Ali hocu da vas cujem, da li neko moze stvarno da ospori moje misljenje o Bikovima... normalno da ne moze, jer sam rekao istinu!
8-)
Pa ti, brate, nisi normalan uopste!!!!
Ako si ti bik, ja se odricem svog BIKSTVOVANJA!!!
Molim te, smiri se malo, otrezni se, izleci se, pa se vrati na temu i popravljaj situaciju. Nemoj da ljudi steknu tako lose misljenje o nama.
LJUDI, PA MI BIKOVI SMO SUPER. Vrlo smo fleksibilni (do odredjenih granica naravno), druzeljubivi, iznad svega simpaticni i sa nama je ZAISTA SVE U REDU (naravno uvek postoje izuzeci kah-kah) dokle god se ljudi prema nama isto tako ponasaju.
Bik jeste mentalno jak, a da li je najjaci to svako normalan zna da ne zavisi samo od toga gde ti se Sunce nalazi u trenutku rodjenja, nego i od mnogo drugih stvari.
 
10destiny:
Slusaj ti Dave,
Sad definitvno izazivas, a to nije lepo...:mad:
Bik ima fizicku snagu, to stoji, ali to sto je NAJTVRDOGLAVIJI znak, ne znaci da je i najjaci, najsnazniji...najbolji! Tacno je da svaki znak ima odredjeni talenat i mane i spomenucu samo neke:
OVAN-energija, izdrzljivost (fizicka) - vecina sportista i vojnika
LAV-moc, karijera - vecina politicara, uspesnih biznismena
SKORPIJA- psiha, karakter - najjaca rec!!!
...
Za Bikove priznajem dobre fizicke predispozicije (vise izgled-ramena, vrat, ruke), ali definitvno ne i NAJ snagu! Niste bas toliko savrseni koliko ti mislis...

Veliki pozz!!!:D:D:D
Mislio sam samo na snagu (u svakom pogledu), tu je Bik prvi! Nisam rekao da je najbolji, jer je to istina, a i mnogo ljudi prica o njima da su hladni ko led, da smaraju, da vole da jedu, da se krecu sporo, i jos mnogo ruznih stvari... Nije najbolji, ali najsnazniji sigurno jeste, inace da nije, ne bi njegov simbol bio bik, vec kornjaca, puz ili tako neko sranje! Priznajte (ne morate meni, vec sebi) da su simboli zodijaka dosta znacajni...
:!:
 
Imam ideju!!!

Hajde da se ti lepo potučeš sa po jednim, najjačim predstavnikom svakog znaka pošto se ovde očigledno radi najpre o dokazivanju Bikove tj. tvoje fizičke snage, pa onda da zaključimo "globalno" ko je najjači.

Do tada, moš i dalje da presipaš iz šupljeg u prazno...


A sad moje mišljenje o Bikovima. Gotivim ih generalno, u svom okruženju imam mnogo predstavnika dotičnog znaka i sa svima sam u odličnim odnosima. Malo me brine odnos sa Dave, ali vidim da se i on (odnod) popravlja, što mi je drago jer ne volem da se svađam, pogotovo ne oko gluposti i površnih naklapanja.

Toliko!
 
Dave:
Samanta, nisi ti procitala knjigu "Suncevi znaci Linde Gudmen"... Ako jesi, sigurno si zaboravila recenicu na str. 49, Linda kaze da je Bik najjaci i da moze da UNISTI Skorpiona...
Ala ste nedokazani...
Malo si izvrnuo njene reci! :roll: U knjizi pise ovako, citiram: " Temperament Bika je retko kad impulsivan, ali kada se on razjari, na svom putu moze da unisti sve sto mu se ispreci, ukljucujuci i opasnu skorpiju"

To uopste ne znaci da je najjaci znak. :roll: I ne postoji najjaci znak, ne pricaj gluposti. :roll:
 
Nestasna Ameba:
Imam ideju!!!

Hajde da se ti lepo potučeš sa po jednim, najjačim predstavnikom svakog znaka pošto se ovde očigledno radi najpre o dokazivanju Bikove tj. tvoje fizičke snage, pa onda da zaključimo "globalno" ko je najjači.

Do tada, moš i dalje da presipaš iz šupljeg u prazno...


A sad moje mišljenje o Bikovima. Gotivim ih generalno, u svom okruženju imam mnogo predstavnika dotičnog znaka i sa svima sam u odličnim odnosima. Malo me brine odnos sa Dave, ali vidim da se i on (odnod) popravlja, što mi je drago jer ne volem da se svađam, pogotovo ne oko gluposti i površnih naklapanja.

Toliko!
OK, potucicu se... i onako me niko ne gotivi na ovom jebeno-izdrkanom forumu i svima sam odbojan uvek bio , gde god se pojavim svi su zeljni konflikta samnom, ali mogu da igram igru i na taj nacin!
 
Nestasna Ameba:
Imam ideju!!!

Hajde da se ti lepo potučeš sa po jednim, najjačim predstavnikom svakog znaka pošto se ovde očigledno radi najpre o dokazivanju Bikove tj. tvoje fizičke snage, pa onda da zaključimo "globalno" ko je najjači.

Do tada, moš i dalje da presipaš iz šupljeg u prazno...


A sad moje mišljenje o Bikovima. Gotivim ih generalno, u svom okruženju imam mnogo predstavnika dotičnog znaka i sa svima sam u odličnim odnosima. Malo me brine odnos sa Dave, ali vidim da se i on (odnod) popravlja, što mi je drago jer ne volem da se svađam, pogotovo ne oko gluposti i površnih naklapanja.

Toliko!
OK, potucicu se... i onako me niko ne gotivi na ovom jebeno-izdrkanom forumu i svima sam odbojan uvek bio , gde god se pojavim svi su zeljni konflikta samnom, ali mogu da igram igru i na taj nacin...
 
chokolada:
Malo si izvrnuo njene reci! :roll: U knjizi pise ovako, citiram: " Temperament Bika je retko kad impulsivan, ali kada se on razjari, na svom putu moze da unisti sve sto mu se ispreci, ukljucujuci i opasnu skorpiju"

To uopste ne znaci da je najjaci znak. :roll: I ne postoji najjaci znak, ne pricaj gluposti. :roll:
Ovu mentolsku temu sam pokrenuo da bih cuo misljenja ostalih, ne da se svadjam, a sto se tvoje replike tice, samo si potvrdila da je Bik najjaci!
 
Dragi Dave,
Reci cu samo da svako ima svoje misljenje, sto ne znaci nuzno da smo svi u pravu...To je jedina stvar koju bi trebalo da shvatis! Ja stvarno gotivim Bikove, sa sve vrlinama i manama, ali iskreno ne mislim da je ijedan znak najsnazniji i najjaci...I niko te sigurno bez razloga ne bi napao ili se svadjao sa tobom, razmisli malo o tome...
Od srca i sa puno smeha...:)

Do kuckanja:D:D:D
 
10destiny:
Dragi Dave,
Reci cu samo da svako ima svoje misljenje, sto ne znaci nuzno da smo svi u pravu...To je jedina stvar koju bi trebalo da shvatis! Ja stvarno gotivim Bikove, sa sve vrlinama i manama, ali iskreno ne mislim da je ijedan znak najsnazniji i najjaci...I niko te sigurno bez razloga ne bi napao ili se svadjao sa tobom, razmisli malo o tome...
Od srca i sa puno smeha...:)

Do kuckanja:D:D:D
My way, or highway...
8-)
 
Kako god, ništa nije opravdanje da se tako ophodiš prema drugim ljudima, bilo da su stariji bilo da su mlađi od tebe.

Bolje se ponašaj u skladu sa svojim potpisom. Uostalom, kažeš da te niko nikad nije gotivio, a sigurno bi bilo drugačije da je tvoj pristup bio drugačiji. Ne možeš na mišiće da stičeš drugare i prijatelje. Sve se to zasluži. A tu je i izreka kako seješ tako ćeš i žnjeti, pema tome...
 

Back
Top