Quantcast

Najsnazniji i najjaci znak zodijaka

LadyinRed

Zainteresovan član
Poruka
147
bikovi koje ja znam su snzni ljudi sto se mentalnog skolpa tice ali to su samozivnici
oni nemaju po meni ni namanju crtnu saosecajnosti odnosno stavljaju sebe i svoje interese ispred svega, jako su sebicni

po meni su recimo lavovi jako snazni ljudi u smislu da znaju da takticki pokore i najnepokorniju osobu, bar ja imam takva iskustva

i dodala bih ovnove ovde takodje jer mislim da imaju jako snaznu volju kojom postizu puno toga u zivotu

Poruka
16.099
hahahahah O svatsa
ja sam bik i ne mislim da sam najsnazniji niti najjaci znak u zodijaku jer nijedan znak pogotovo kod Linde Gudmen nije opisan kao takav (p.s. imam knjige njene).Svaki znak ima i dobre i lose strane. A bikovi ima nas raznih i krupnih i mrsavih,...mada ja jedino sto mislim da je tacno za bikove je to da su materijalisti, da vole da uzivaju u komfopru i da puno jedu,..a ono uporan (ja nisam) i tvrdoglav (nisam) zavisi od osobe i naravno da sve zavisi od podznaka....A skorpije imam tetku koja je skorpija i ona mi je super osoba....a imam brata koji je takodje skorpija i ne mozemo ocima da se gledamo....

Dave

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
215
Samantha Jouns:
hahahahah O svatsa
ja sam bik i ne mislim da sam najsnazniji niti najjaci znak u zodijaku jer nijedan znak pogotovo kod Linde Gudmen nije opisan kao takav (p.s. imam knjige njene).Svaki znak ima i dobre i lose strane. A bikovi ima nas raznih i krupnih i mrsavih,...mada ja jedino sto mislim da je tacno za bikove je to da su materijalisti, da vole da uzivaju u komfopru i da puno jedu,..a ono uporan (ja nisam) i tvrdoglav (nisam) zavisi od osobe i naravno da sve zavisi od podznaka....A skorpije imam tetku koja je skorpija i ona mi je super osoba....a imam brata koji je takodje skorpija i ne mozemo ocima da se gledamo....
Samanta, nisi ti procitala knjigu "Suncevi znaci Linde Gudmen"... Ako jesi, sigurno si zaboravila recenicu na str. 49, Linda kaze da je Bik najjaci i da moze da UNISTI Skorpiona...
Ala ste nedokazani...

Nestasna Ameba

Iskusan
Poruka
5.001
Kakva je ovo tema? Dobro došli u zabavište? :lol:

Dave je očigledno isfrustriran raznim temama koje se ne tiču Bikova, a naročito isfrustriran Škorpijama, pročitao je u Sunčevin znacima Linde Gudman samo deo o Bikovima, pa sad došao da demonstrira silu :lol:

Begaj bre, da si ti neki Bik, bio bi ladan kao špricer. Ovako... Niti si Bik niti si najjači. Smešan si do zla boga :lol:

Dave

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
215
Nestasna Ameba:

Dave je očigledno isfrustriran raznim temama koje se ne tiču Bikova, a naročito isfrustriran Škorpijama, pročitao je u Sunčevin znacima Linde Gudman samo deo o Bikovima, pa sad došao da demonstrira silu :lol:

Begaj bre, da si ti neki Bik, bio bi ladan kao špricer. Ovako... Niti si Bik niti si najjači. Smešan si do zla boga :lol:
Defektu, lupas k'o otvoren prozor, nemas ti pojma o Bikovima... a sto se tice knjige, nisi znala da postoji dok je ja nisam spomenuo, zato je bolje da cutis...

amanzaman

Zainteresovan član
Poruka
164
Nestasna Ameba:

hahahaha, zivela amebica!

Poruka
16.099
Dave:
Samanta, nisi ti procitala knjigu "Suncevi znaci Linde Gudmen"... Ako jesi, sigurno si zaboravila recenicu na str. 49, Linda kaze da je Bik najjaci i da moze da UNISTI Skorpiona...
Ala ste nedokazani...
e mnogo si ti bre dosadan decko.....mnooogoooo.......... A TO STO SI TI NAPISAO DA BIK MOZE DA UNISTI SKORPIONA Linda je mislila u BUKVALNOM SMISLU ,.....kao BIK(zivotinja) i skorpijon(zivotinja) :shock:

Dave

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
215
Samantha Jouns:
e mnogo si ti bre dosadan decko.....mnooogoooo.......... A TO STO SI TI NAPISAO DA BIK MOZE DA UNISTI SKORPIONA Linda je mislila u BUKVALNOM SMISLU ,.....kao BIK(zivotinja) i skorpijon(zivotinja) :shock:
1. SkorpiJon :lol:
2. Nije mislila u BUKVALNOM smislu, vec o osobama koje su rodjene u tim znacima...
3.Lazes da si procitala tu knjigu...