Drekavci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sarvaš

Elita
Poruka
20.713
To je ona čovjekolika vrsta koja je spremna uvrijediti svakog živog a poslastica im je vrijedjanje po nacionalnoj osnovi .
Predstavljaju se kao pripadnici raznih nacija a možemo ih razlikovati samo po tome koga napadaju . U suštini liče kao jaje jajetu
i zbog toga mislim da su posebna vrsta . Šta mislite o tome ?
 
To je ona čovjekolika vrsta koja je spremna uvrijediti svakog živog a poslastica im je vrijedjanje po nacionalnoj osnovi .
Predstavljaju se kao pripadnici raznih nacija a možemo ih razlikovati samo po tome koga napadaju . U suštini liče kao jaje jajetu
i zbog toga mislim da su posebna vrsta . Šta mislite o tome ?

И који је латински назив за вашу врсту?
 
Najopasniji su Drekavci mutanti . Najstariji su oko 25 godina jer su nastali ovom poslednjom mutacijom .
Vole pričati o ratu mada su ga gledali samo na televiziji . Vole pričati o ekonomiji mada u životu nisu zaradili kilu
leba i vole pričati o politici mada ih niko nikada neće primiti ni u savjet seoske mjesne zajednice .

- - - - - - - - - -

Подсвест је чудна ствар, никад не знаш где ће да исцури и у ком облику.

Marko junče , zalijepio si se za temu kao krpelj al nikako da napišeš nešto suvislo .:kafa:
 
to me podseca na nemoc djoganijevog burazera b3, kad je kukumavkao kako ga milos nazvao ciganom a ovaj ce sto me vredjas na nacionalnoj osnovi,kao to je neka vrh uvreda sta,ono sad ce svi na njegovu stranu a ovog na sibanje,sprdnja
 
Posebna je misterija to što su neki drekavci naučili da čitaju i pišu . Neki bi rekli - drekavačka elita .
Ima onih koji tvrde da su poneki od tih drekavaca završili i neke škole u šta ne vjerujem .:kafa:
 
To je ona čovjekolika vrsta koja je spremna uvrijediti svakog živog a poslastica im je vrijedjanje po nacionalnoj osnovi .
Predstavljaju se kao pripadnici raznih nacija a možemo ih razlikovati samo po tome koga napadaju . U suštini liče kao jaje jajetu
i zbog toga mislim da su posebna vrsta . Šta mislite o tome ?
Po ovome si i ti drekavac :kafa:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top