Zatvorski filmovi

Inače sjajna tema, vreme je da se osveži

197376445.jpeg


Manjkavost:
Teško da bi Arijevci dopustili nekom brokeru koji još u potpunosti ne razume njihov način života da se popne toliko visoko na hijerarhijskoj lestvici.
 
Da :lol:, još bez nekog prethodnog iskustva u tučama

Skoro sam gledao neki insert gde lik koji je sparingovao sa Van Damom tvrdi da čovek uopšte nema kombat ekspirians, i da je nakakv rekord od 21-0 u kombat karateu nabiflovan z:mrgreen:...


Još gori mi je Miki Rurk koji kao ima neki bokserski rekord, boreći se pritom sa sredovečnim Japancima tek skinutih sa karaoke mašina...

Nešto slično što radi sin srbske majke mladi Ražnatović.
 
Skoro sam gledao neki insert gde lik koji je sparingovao sa Van Damom tvrdi da čovek uopšte nema kombat ekspirians, i da je nakakv rekord od 21-0 u kombat karateu nabiflovan z:mrgreen:...


Još gori mi je Miki Rurk koji kao ima neki bokserski rekord, boreći se pritom sa sredovečnim Japancima tek skinutih sa karaoke mašina...

Nešto slično što radi sin srbske majke mladi Ražnatović.
Vidiš nisam znao ovo za Rurka, a baš sam ga gotivio
 
Nešto slično kao što je Slaja mrzelo da drži gard dok je glumio Rokija.

Kod Slaja je svaki udarac u Rokiju bio naokdaun, grogi stanje...

Evo ga Lundgren, čovek makar ima kršteni prednji direkt, što i treba jer je viši od protivnika & još se bori sa likom koji pokušava da mu otkine glavu -


S druge strane, Miki Rurk sa njegovim likovima tek pokupljenim sa ulicem i forgejzi nokautima -

 

Back
Top